Kurumsal

TemizlikBu, Adana’da; Temizlik, Yıkama ve Kuru temizleme hizmetleri veren bir markadır. Uyguladığı hizmetlerin bağlı bulunduğu sektörlerde önde gelen şirketlerden biridir. Hızlı ve güvenilir hizmetler sunan TemizlikBu, zamanı olmayan başta ev hanımları olmak üzere tüm Adanalılara hitap etmektedir.

Tamamen butik hizmet anlayışı ile işleyiş gösteren TemizlikBu, yüzlerce yazılı ve videolu müşteri yorumuna sahiptir. Bunu Müşterilerimiz isimli sayfadan doğrulayabilirsiniz. Esas amacın sağlık olduğu ve bu konu üzerinde uzmanlık gerektiren tüm hizmetler/işlemler, TemizlikBu tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Tescillenmiş bir marka olan TemizlikBu sitesinin yönetimi marka sahibi Mehmet KARATAŞ tarafından yürütülmektedir. Bu anlamda sitede bulunan tüm bilgiler birebir gerçeği yansıtmaktadır. Evinizin, işletmenizin yada kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği tüm temizlik, yıkama ve kuru temizleme işlemleri, TemizlikBu tarafından profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda seri ve güvenli bir biçimde sunulur.

Her yeni müşterimizin katkısıyla TemizlikBu ailesi günden güne büyümektedir. Saygılı ve bilinçli personellerimizle, hijyene uyarlanmış teknolojik makine ve teçhizatlar ile, uygun fiyat politikası çerçevesinde, sizi de Adana’da TemizlikBu ile bir hizmet almaya davet ediyoruz.

Sağlıklı günler geçirmeniz dileklerimizle TemizlikBu ailesi.