adana hali yikama temizlikbu

Adana En İyiSağlıklıProfesyonelBana YakınAntikPrestijliEylül'deSonbaharda4 MevsimNatürelDezenfekteliSterilKaliteli Halı Yıkama

Adana profesyonel halı yıkama hizmetinde en çok müşteri yorumuna sahip markamız TemizlikBu ile halılarınızı yenilemeye hazır mısınız? Artık halı halı kaybolmasına, gittiği gibi gelmesine, yırtılmasına ve gecikmeye bir SON veriyoruz. Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Onlarca hatta yüzlerce Adana halı yıkamacı aracılığıyla hizmet almış olabilirsiniz. Lakin biz bir başkayız. Bunu, @temizlikbu Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin yorumları ve çektiği videolar ile doğrulayabilirsiniz. Siz zamanınızı sevdiklerinizle geçirin. Biz ise size profesyonel halı temizliği hizmeti sunalım.

Halı temizleme merkezimizde hijyen kurallarının tamamına riayet edilerek halı temizliği işlemleri gerçekleşir. Onlarca fırçası veya en pahalı makineler yerine ayak sağlığınıza ve halınızın yapısına uygun makineler kullanılır.

Adana Halı Yıkama Fiyatları

Halı CinsiBirimTeslim SüresiFiyatı
Makine halısıM23~5 Gün6 TL
Şagi halıM23~6 Gün7 TL
Plastik kaymaz halıM22~4 Gün5 TL
Yün halıM23~6 Gün10 TL

Metrekare (M2) birimi üzerinden fiyatlandırılan Adana halı yıkama hizmetinin toplam tutarı siparişiniz esnasında belirlenmektedir. Fiyatlara K.D.V. ve servis ücreti dahildir. Yukarıdaki ücret tablosunda halınızı bulamadıysanız, Fiyat listesi sayfamızdaki daha detaylı ücretleri inceleyebilirsiniz.

Niçin TemizlikBu?

✅ Sürprizlerle karşılaşmazsınız: TemizlikBu sizinle sürekli iletişim halindedir. İzninizi almadan asla hareket etmez.

Sağlıklı hizmet alırsınız: TemizlikBu İnsan sağlığına uygun; Solüsyonlar, işlemler ve makineler kullanarak sizi ve sevdiklerinizi hastalık bakımından koruma altına alır.

Görmezden gelinenleri görür: Halılarınız asla yere temas etmez. Diğer müşterilerin halıları ile karışmaz. Tamamen tozsuz bir şekilde sterilize edilerek evinize girer.

Öğrenmek, sormak veya bilgi almak için hemen şimdi TemizlikBu WhatsApp hesabımız üzerinden bize 7/24 erişebilirsiniz.

adana en kaliteli hali yikama temizlikbu
Farkımız TemizlikBu Diğerleri
Zamanında teslimat ~
El değmeden yıkama
Kapalı alanda kurutma
Halı yön tarama
Alkolsüz parfüm
Hijyen kurallarına riayet

Adana Halı Yıkama Tavsiye

Adana Halı Yıkama En İyisiMüşteri YorumlarıEn Temiz OlanıHijyenik Yıkamacı TemizlikBu

Facebook ve Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin yorumlarını hemen aşağıdan okuyabilirsiniz.

TemizlikBu İle Hijyenik Adımlar

Bebekler artık halı üzerinde iken daha da sağlıklı. Ayriyeten ayak sağlığınız TemizlikBu ile koruma altında. Çünkü @temizlikbu: İnsan sağlığına yan etkisi bulunmayan bitkisel şampuan kullanmaktadır. Ayrıca yıkama bitiminde ekstra durulama ile halılarınız şampuandan tamamen arındırılır. Paketleme öncesi dezenfekte işlemine tabi tutulan halılar %99 oranında bakteri, virüs, mikrop ve mayt gibi tüm zararlı maddelerden arınık olur.

TemizlikBu İle Zaman Kazanın

Müşterilerimizin müsait olduğu saat aralığı ile servis güzergahı senkronize edilir. Tüm gün evde çaresizce halı yıkamacı beklemezsiniz. Akabinde yine sizlerin uygun olduğu vakitlerde halı teslimatı yapılır. TemizlikBu kocaman bir ekiple koordineli olarak çalışarak hiçbir müşterisini bekletmez. 1 Dakika bile olsa vaktinizin değerli olduğunu biliyor ve tamamen butik servis işlemi yapıyoruz.

TemizlikBu İle Kazançlı Çıkın

Kaybolan ve yırtık gelen halılar, halılarınızın renk değiştirmesi ve beyaz halıların morarması. Bu gibi olumsuz durumların tümü @temizlikbu ile bertaraf edilmektedir. Halı yıkama hizmetini sağlık ve kalite açısından ele aldığınızda en alınabilir halı yıkama firması TemizlikBu olacaktır.

TemizlikBu İle %100 Güvenli İşlem

Halılarınızı aldığımıza dair bilgi fişi veririz. Talebiniz doğrultusunda halılarınızın yıkama esnasında videosunu atabiliriz. Her şeyden önemlisi ise; Adana’daki halı yıkamacıların yapmadığı bir işlemi uyguluyoruz. Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz. Zaten her şey oracıkta ayyuka çıkıyor.

Size Söyleyeceklerimiz Var..

Adana halı yıkama telefonu 0551 943 5057 numarası üzerinden bizi aradığınızda, halı yıkama aşamalarını size telefonda anlatmak istiyoruz. Halı yıkama nasıl yapılır? Sayfasından gerekli işlem bilgilerine erişebilirsiniz.

Halı Yıkama Sipariş Formu

Halı Yıkama Aşamaları

Sıkça Sorulan Sorular

Belirli bir servis saatimiz bulunmuyor. Halılarınızın alım tarihi ve saati siparişiniz esnasında vereceğiniz adres doğrultusunda en geç 5 dakika içerisinde oluşturuluyor.

39001 Sokak No: 16 Seyhan Adana’da Açık Adres: Kıbrıs caddesi girişi A101 arasında.

Evet, Dilerseniz bunu belirtelim: Makine halısı, el dokuma halı, yün halı, şagi (shaggy) halı, Step halı, ipek halı, altı kaymaz plastik halı, Halıfleks, Kilim, Dijital (Patchwork) halı, Bünyan halı, Kök boyaya sahip el dokuma halılar, Isparta halısı, İran (Acem) halısı

Profesyonel vasıfla halı yıkama yapan hiç bir firma %100 garanti vermez lakin elimizde 12 çeşit halı leke çıkarıcı var. Bunları aşama aşama kullanıp halıları kontrol ettiğinizde sevinebilmeniz için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerindeki tüm (merkezdeki) mahallelere halı temizleme hizmetimiz vardır.