adana hali yikama firmasi temizlikbu

Önsöz

TemizlikBu markası Adana’da halı yıkama hizmeti sunan bir firmadır. Çukurova başta olmak üzere Adana merkezdeki; Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerine halı temizleme işlemini kusursuzca verebilmektedir. Halıların teslimatı esnasında en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi ister. Sağlık esaslı halı temizliği yapan TemizlikBu, butik hizmet sunar. Müşterisinin müsait olduğu saat aralıklarına riayet ederek alım ve teslimat yapmaktadır.

Halısını teslim ettiğimiz müşteriler, bize video çekip atmaktalar. Bunları müşterilerimiz sayfasından izleyebilirsiniz. Halı yapısına uygun çözümlerle temizlik yapmaktayız. Alışılagelmiş halı yıkama diye tabir edilen ise fırçalama ve kurutma olarak bilinmektedir. Lakin TemizlikBu ile halınıza hangi işlemlerin uygulandığını halı yıkama nasıl yapılır? sayfasından izleyebilirsiniz.

mutlu eden hali yikama firmasi

Halı Alım Süreci

Siparişiniz, İletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri aracılığıyla bize ulaştığınız taktirde, WhatsApp üzerinden sipariş vermeniz durumunda veya Beni ara formunu doldurmanız neticesinde alım zamanı belirlenir.

  • tam zamaninda teslim eden adana hali yikama firmasi
  • hali toz cirpma
  • lekelere kontrol yapan adana hali yikama firmasi
  • otomatik hali yikama yapan temizlikbu
  • halilari kurutma odasinda kurutan adana hali yikama firmasi
  • halilara kalite konrtol yapan adana hali yikama firmasi
  • paketleme makinesiyle halilari temizleyen temizlikbu
  • halilari tertemiz yapan hali temizleme firmasi

Halı Yıkama Fiyatları

Halı türü Birim Fiyat
Halıfleks M2 4.5 TL
Kaymaz (altı plastik) halı M2 4.5 TL
Kilim M2 4.5 TL
Makine halısı M2 5 TL
Step halı M2 6 TL
Şagi halı M2 6 TL
Yün halı M2 8 TL

Adana halı yıkama fiyatına; Servis ücreti ve K.D.V. dahildir.

Tüm Fiyatları Gör

Halı Yıkama Hususunda Sorulanlar

Adana'da halı yıkama yeriniz nerede?

TemizlikBu halı yıkama tesisi Seyhan ilçesine bağlı Demetevler mahallesindedir. Lakin gün içinde 2 adet servis aracımız sürekli sahadadır.

Adana halı yıkama servisi saatleri ne zaman?

Belirli bir saatimiz bulunmamakla birlikte 7/24 hizmet vermekteyiz. Yıkama siparişi oluşturmanız durumunda en geç 24 saat içinde halılarınız adresinizden alınacaktır.

Halılarım nasıl yıkanıyor?

Tesisimiz hijyen kuralları esasınca kurulmuştur. Halılarınızın nasıl yıkandığını yerinde görmenizi istiyor ve sizi çar içmeye/denetlemeye ve incelemek için tesisimize davet ediyoruz.

Halı yıkama fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Halının uzun tarafı ile kısa tarafı ölçülüp bunlarının çarpımı sonucunda çıkan metrekare birimi üzerinden hesaplanıyor.

Halıdaki lekeler çıkıyor mu?

Tesisimizde leke kontrol bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm tesisteki ilk aşamadır. Halılarınız teker teker masaya yatırılarak incelenir. Lekeli kısımlara gerekli işlemler uygulanır. Gerektiği taktirde suda bekletme işlemi yapılır. TemizlikBu olarak %99 leke çıkarma garantisi vermekteyiz. Geriye kalan 1'lik kısım ise; Halıya işlemiş ve halının yapısını değiştirmiş lekelerdir.

Tüm Sorulara Bak