adana hali yikama temizlikbu

Adana Halı Yıkama

Adana profesyonel halı yıkama hizmetinde en çok müşteri yorumuna sahip markamız TemizlikBu ile halılarınızı yenilemeye hazır mısınız? Artık halı halı kaybolmasına, gittiği gibi gelmesine, yırtılmasına ve gecikmeye bir SON veriyoruz. Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

Onlarca hatta yüzlerce Adana halı yıkamacı aracılığıyla hizmet almış olabilirsiniz. Lakin biz bir başkayız. Bunu, @temizlikbu Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin yorumları ve çektiği videolar ile doğrulayabilirsiniz. Siz zamanınızı sevdiklerinizle geçirin. Biz ise size profesyonel halı temizliği hizmeti sunalım.

Halı temizleme merkezimizde hijyen kurallarının tamamına riayet edilerek halı temizliği işlemleri gerçekleşir. Onlarca fırçası veya en pahalı makineler yerine ayak sağlığınıza ve halınızın yapısına uygun makineler kullanılır.

Adana Halı Yıkama Fiyatları

Halı CinsiBirimTeslim SüresiFiyatı
Makine halısıM23~5 Gün6 TL
Şagi halıM23~6 Gün6 TL
Plastik kaymaz halıM22~4 Gün5 TL
Yün halıM23~6 Gün10 TL

Metrekare (M2) birimi üzerinden fiyatlandırılan Adana halı yıkama hizmetinin toplam tutarı siparişiniz esnasında belirlenmektedir. Fiyatlara K.D.V. ve servis ücreti dahildir. Yukarıdaki ücret tablosunda halınızı bulamadıysanız, Fiyat listesi sayfamızdaki daha detaylı ücretleri inceleyebilirsiniz.


temizlikbu instagram

TemizlikBu Kalitesi

FarkımızTemizlikBuDiğerleri
Zamanında teslimat~
El değmeden yıkama
Kapalı alanda kurutma
Halı yön tarama
Alkolsüz parfüm
Hijyen kurallarına riayet

Halı Yıkama Aşamaları

 • 👉 Halıların ön leke kontrolü (Kuru iken) yapılır.
 • 👉 Halılar çırpma işleminden geçerek tamamen tozdan ve halıya ait olmayan maddelerden arındırılır.
 • 👉 12 Fırçalı, Çift durulama teknolojisine sahip ve vakumlu yıkama makinesinde halılar yıkanır.
 • 👉 Merkez kaç tekniği ile çalışan halı su tahliye makinesinde halılar %97 oranına kadar kurur.
 • 👉 Kapalı kurutma odasında nem alma makinesi ile kurutulan halılar dış etkenlere maruz kalmaz.
 • 👉 Kalite kontrolün ardından paketleme makinesinden geçirilerek servise hazır hale gelir.
 • 👉 Teslimat esnasında halıları açıp kontrol etmeniz istenir.

Hizmetteki Aksiyonumuz

İletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri ile bize ulaşmanız durumunda sırasıyla şunlar yapılır.

 1. Siparişiniz müşteri kayıt programına kaydedilir.
 2. Ardından hizmet tarihi ve saat aralığı belirlenir.
 3. Teyit edilen vakit öncesi son defa müsait olduğunuz sorulur.
 4. Halılar, belirtmiş olduğunuz adresten alınır.
 5. Gerekli yıkama ve temizlik işlemleri yapılır.
 6. Sizin müsait olduğunuz tarih ve saat aralığında halılarınız teslim edilir.
adana en iyi hali yikama

Sıkça Sorulan Sorular

Normal şartlarda halıları siz topluyorsunuz. Yaşlı ve rahatsızlığı olan kişilere yardımcı olarak halıları biz topluyoruz.

Adana yerinde halı yıkama hizmetimiz, zeminden çıkmayan halılara yönelik uygulanıyor. Yerinde halı yıkama işlemi için bizden hizmet alabilirsiniz.

5 İş günü içerisinde halılarınız adresinize teslim ediliyor. Trafik yoğunluğu, işleyiş aksaması gibi olumsuz durumlarda ise tarafınıza bilgi verilerek ek olarak 2 iş günü daha süre isteniyor.

Teknoloji henüz buna izin vermiyor.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi suda bekletme işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Halının eni ve boyu çarpıldığında çıkan sonuca yani metrekare birimine göre fiyatlandırılıyor.

Hizmet Talep Formu

Hizmet Bölgemiz

Çukurova Halı Yıkama Bölgeleri

Çukurova ilçesine bağlı, 100. Yüzüncü yıl, Belediye evleri, Beyazevler, Güzelyalı, Huzurevleri, Karslılar, Kurttepe, Mahfesığmaz, Süleyman Demirel, Toros, Turgut Özal ve Yurt mahallesinin tamamına günübirlik halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Sarıçam Halı Yıkama Firması

Sarıçam halı yıkama hizmetimiz, Sarıçam ilçesinin merkezinde bulunan Balcalı, Beyceli, Çarkıpare, Gültepe, Orhangazi, Yeşiltepe, Buruk ve Sofulu mahallelerinin tamamına ulaşmaktadır.

Seyhan Halı Yıkama Günleri

Seyhan ilçesine bağlı, 2000 Evler, Akkapı, Bahçeşehir, Beşocak, Cemalpaşa, Çınarlı, Fatih, Gazipaşa, Gürselpaşa, Kurtuluş, Pınar, Reşatbey, Sümer, Tellidere ve Yenibaraj mahallelerinin tamamına günübirlik halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yüreğir Halı Yıkama Hizmeti

Yüreğir halı yıkama hizmetimiz, Yüreğir ilçesinin merkezinde bulunan Anadolu, Kiremithane, Atakent, Kışla, PTT Evleri, Yamaçlı, Dadaloğlu ve Yavuzlar mahallelerinin tamamına ulaşmaktadır.

TemizlikBu İle Hijyenik Adımlar

Bebekler artık halı üzerinde iken daha da sağlıklı. Ayriyeten ayak sağlığınız TemizlikBu ile koruma altında. Çünkü @temizlikbu: İnsan sağlığına yan etkisi bulunmayan bitkisel şampuan kullanmaktadır. Ayrıca yıkama bitiminde ekstra durulama ile halılarınız şampuandan tamamen arındırılır. Paketleme öncesi dezenfekte işlemine tabi tutulan halılar %99 oranında bakteri, virüs, mikrop ve mayt gibi tüm zararlı maddelerden arınık olur. Böylelikle Adana’daki en iyi halı yıkama firması unvanını hak etmiş olur.

TemizlikBu İle Zaman Kazanın

Müşterilerimizin müsait olduğu saat aralığı ile servis güzergahı senkronize edilir. Tüm gün evde çaresizce halı yıkamacı beklemezsiniz. Akabinde yine sizlerin uygun olduğu vakitlerde halı teslimatı yapılır. TemizlikBu kocaman bir ekiple koordineli olarak çalışarak hiçbir müşterisini bekletmez. 1 Dakika bile olsa vaktinizin değerli olduğunu biliyor ve tamamen butik servis işlemi yapıyoruz.

TemizlikBu İle Kazançlı Çıkın

Kaybolan ve yırtık gelen halılar, halılarınızın renk değiştirmesi ve beyaz halıların morarması. Bu gibi olumsuz durumların tümü @temizlikbu ile bertaraf edilmektedir. Halı yıkama hizmetini sağlık ve kalite açısından ele aldığınızda en alınabilir halı yıkama firması TemizlikBu olacaktır.

TemizlikBu İle %100 Güvenli Hizmet

Halılarınızı aldığımıza dair bilgi fişi veririz. Talebiniz doğrultusunda halılarınızın yıkama esnasında videosunu atabiliriz. Her şeyden önemlisi ise; Adana’daki halı yıkamacıların yapmadığı bir işlemi uyguluyoruz. Halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz. Zaten her şey oracıkta ayyuka çıkıyor.

Bize Puan Verin.
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

“Adana Halı Yıkama” hakkında 4 yorum

 1. Serpil kolaman

  Adana mahfesığmaz halı yıkama yazdığımda karşıma bu site çıktu. Ben de kışlık halılarımı verdim. Kısa sürede teslimat oldu. İlgileri ve alakalarından memnun kaldım. Severek işlerini yapıyorlar. Gözünüz kapalı halılarınızı teslim edebilirsiniz.
  Teşekkürler

 2. Başak Sarıoğlu

  Halı yikatmak için internetten arama yaptığımda bu sayfayla karşılaştım arama yaptım ilk denememdi herkese guvenemiyordum.Fakat çok memnun kaldım.Ellerine sağlık Resatbeyde oturuyorum komşularıma tavsiye ederim.

 3. Sabiha çılgın

  Toros.mahallesinde oturuyorum halı yıkama hizmeti almak için internetten araştırma yaptım ve temizlikbu şirketiden hizmet.aldm ve çook memnun kaldım herkese tavsiye edeceğim işinin hakkını veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.