Adana Battaniye Yıkama

Adana battaniye yıkama firması TemizlikBu ile, battaniyelerinize hijyen getirin. Adana’nın merkezindeki tüm ilçelerden ücretsiz servis aracımızla battaniyenizi alıyor, yıkıyor ve tertemiz bir şekilde evinize getiriyoruz. Yarı endüstriyel tipteki, kuru temizleme özellikli ve 17 kiloluk çamaşır yıkama makinemizde, battaniyeniz teker teker yıkanarak misler gibi olacak.

Uyku keyfinize sağlık katmak için bugün Adana battaniye temizleme hizmeti alın. Sipariş için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

₺ Battaniye yıkama fiyatları

Ürün Birim Fiyat
Battaniye yıkama Tek kişilik 150 TL
Battaniye yıkama Çift kişilik 190 TL
Çift katlı battaniye Tek kişilik 220 TL
Çift katlı battaniye Çift kişilik 250 TL

TemizlikBu Battaniyenizi Yıkasın mı?

adana acil battaniye yikama hizmeti temizlikbu

Evdeki makineniz her ne kadar büyük olsa da, battaniye yıkamak için uygun değildir. Evdeki makinenizde çarşaf, pike ve yorgan yüzü gibi ıslandığında hafif kalan ürünler yıkanır. Battaniye, yıkama suyuyla ağırlaştığında makinenizin motoruna oldukça zarar vererek ömrünü kısaltır.

Bu durumda TemizlikBu’yu arayıp makul fiyatlarla Adana battaniye yıkama hizmeti alabilirsiniz. Üstelik çok kısa sürede yıkayıp, kurutup, paketleyip mis gibi bir şekilde teslim eder.

Battaniye yıkama aşamaları

1. İletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri üzerinden bizimle bağlantı kurmanıza istinaden, battaniye alım tarih ve saat aralığı (sizin müsait olduğunuz vakit aralıkları) belirlenir.


2. Battaniyeniz belirlenen zamanda alınır ve alındığına dair dijital ve baskılı medya delil niteliği taşıyan fiş/SMS tarafınıza verilir/iletilir. Taşıma poşeti ile yer ve duvardan uzak bir şekilde araca konulur.


3. Battaniye, leke kontrol tezgahına yatırılıp yıkama öncesi incelenir. Yıkama esnasında geçmeyecek lekesi varsa suda bekletme işlemi uygulanır. Üzerinde farklı bir firmanın etiketi varsa sökülür.


3. LG Marka 17 kilo kapasitesine sahip yarı endüstriyel tipteki makinemizde, battaniyenizin yıkama talimatlarına uygun yıkaması yapılır.


4. Yıkaması biten battaniye, kapalı kurutma bölümünde; Tozdan, yağmurdan, güneşin yakıcılığından, börtü böcekten ve daha birçok olumsuz faktörden uzak, sağlıklı bir biçimde kurur.


5. Kuruyan battaniyeniz son olarak kontrol tezgahına yatırılıp incelenir. Sizden geldiğinde sökülmüş olan kenar kısımları onarılır ve son olarak paketlenir.


6. Servise hazır hale gelen battaniyeniz, siz ne zaman müsaitseniz o saat aralığında adresinize teslim edilir.


Toplamda 6 aşamadan oluşan Adana battaniye yıkama hizmetimiz yılın her mevsimi/günü sunulmaktadır.

Battaniye yıkama soru/cevap

ℹ️ Battaniyeleri nasıl yıkıyorsunuz?

✅ LG Markasının 17 kiloluk yarı endüstriyel tipteki çamaşır makinesinde teker teker yıkanıyor.

ℹ️ Battaniyeyi kaç derecede yıkıyorsunuz?

✅ Battaniyenin yapısı esas alınarak leke yoğunluğuna göre sıcaklık artabiliyor.

ℹ️ Battaniyeyi nasıl kurutuyorsunuz?

1200 Devirde sıkması yapılan battaniye, kapalı kurutma odasında hızlıca kuruyor.

ℹ️ Battaniyedeki lekeler çıkıyor mu?

✅ Battaniye yıkama öncesi kontrol ediliyor. Lekeli bölgeler solüsyonla fırçalanıp yumuşaması bekleniyor. Ardından yıkama makinesine atılıyor.

ℹ️ Battaniyemi ne sıklıkta yıkatmalıyım?

✅ Periyodik olarak 2 ayda bir yıkatmalısınız fakat kokusu içinize sinmediği tüm zamanlarda Adana battaniye yıkama hizmeti alabilirsiniz.

ℹ️ Battaniyemin rengi solar mı?

✅ Ağartıcı, renk çıkartıcı veya çamaşır suyu gibi solüsyonlar kullanmıyoruz. Böylece gönül rahatlığıyla battaniyelerinizi yıkatmak için bizi tercih edebilirsiniz.

ℹ️ Battaniyeyi nasıl getiriyorsunuz?

✅ Dürülmüş ve poşete konulmuş bir şekilde.

ℹ️ Hangi türdeki battaniyeleri yıkıyorsunuz?

 • Akrilik battaniye yıkama
 • Polyester battaniye yıkama
 • Elektrikli battaniye yıkama
 • Yün battaniye yıkama
 • Pamuk battaniye yıkama
 • Polar battaniye yıkama
 • Keten battaniye yıkama
 • Mikrofiber battaniye yıkama
 • Afgan battaniyesi yıkama
 • Pike battaniye yıkama
 • Çocuk battaniyesi yıkama

İşlemlerimiz mevcuttur. Listede bulunmayan türde bir battaniyeye sahipseniz, Makinemiz WİFİ özellikli olduğundan ötürü ekstradan program indirilebiliyor. Sonuç olarak tüm battaniye çeşitlerine dair temizleme/yıkama işlemi sağlıyoruz.

ℹ️ Battaniyem başkasının battaniyesiyle karışı mı? Kaybolur mu?

✅ Sipariş esnasında battaniyenize etiket yapıştırıyoruz ve bu etikette size özel rakam oluyor. Bu doğrultuda her müşterimizin battaniyesi ayrıdır. Karışması veya kaybolması ihtimal dışındadır.

adana battaniye temizleme

Adana battaniye yıkama hizmet özeti

✅ Hizmet adı: Adana battaniye yıkama
✅ Hizmet süresi: 2~4 Gün
✅ Hizmet fiyatı: 200~300 TL
✅ Hizmet bölgeleri: Adana, Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir
✅ Yıkama solüsyonu: Karpaks
✅ Yıkama makinesi: LG 17 Kg.
✅ Yıkama sıcaklığı: 40°~60°
✅ Kurutma işlemi: Makine/kapalı kurutma odası

🎁 Buraya kadar okuduysan sana özel indirimimiz var! Adana battaniye yıkama hizmet ödemesi esnasında TMZLKB indirim kodu ile %10 indirim kazan. 🤩TemizlikBu.com

İlgili Makaleler

Whatsapp
Başa dön tuşu