Adana Yorgan Yıkama

Adana yorgan yıkama firması TemizlikBu ile uyku sağlığınıza kaldığınız yerden devam edin. Pamuk yorgan yıkama, yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama ve diğer tüm yorgan türlerine yönelik, yorganın bileşenine uygun yıkama/temizleme hizmeti vermekteyiz.

Geçmişte olduğu gibi günlük işlerimiz için insanüstü efor sarf ettiğimiz günler neyse ki geride kaldı. Artık, günlük işlerimizi de daha kolay, konforlu ve hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. Çağın olumlu getirilerinden elbette evimiz için de faydalanıyoruz.

Temizlik işlerinin daha kolay hale gelmiş olması bunun örneklerinden biri. Düşünsenize çamaşırlarımızı büyükannelerimiz gibi ellerimizle yıkadığımızı! Hayatın hızına ayak uydurmak iyice zorlaşırdı muhakkak. Peki çamaşırları, makineye atıp yıkamaktan bile daha pratik bir temizlik yöntemi duymaya ne dersiniz?

Yorganlarınızı Temizlikbu.com’a teslim etmek. Titiz ev hanımlarının dostu TemizlikBu ile yorganların kolay ve hızlı bir biçimde pırıl pırıl hale geliyor. Tertemiz yorganlarınız için tek yapmanız gereken Adana yorgan yıkama hizmeti için Temizlikbu.com’a başvurmak.

₺ Adana yorgan yıkama fiyatları

Ürün Birim Fiyat
Elyaf yorgan Tek kişilik 85 TL
Elyaf yorgan Çift kişilik 120 TL

Yorgan yıkama fiyatlandırmaları yorganınızın durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Yorganın malzemesi yorganın büyüklüğü gibi faktörler, fiyatlandırmayı belirleyecek faktörlerdir. Yün yorganların, elyaf yorganların veya kaz tüyü yorganların temizlik fiyatları farklılık göstermektedir. Her bir malzemenin ayrı bir özen istediği unutulmamalıdır. Elyafta kullanılan temizlik malzemesinin kuş tüyü yorganlarda kullanılması mümkün değildir.

Yorganlarınızı uzun yıllar kullanmaya devam etmek için temizlik sırasında özenli davranmak gerekmektedir. Adana’da özenli temizliğin adresi Temizlikbu ile yorganlarınız için endişe etmenize gerek kalmadı. Adana yorgan yıkama hizmeti için Temizlikbu ile iletişime geçmekte vakit kaybetmeyin.


Yıkanabilir yorgan türleri

  • Antialerjik yorgan yıkama
  • Bambu yorgan yıkama
  • Elyaf yorgan yıkama
  • İpek yorgan yıkama
  • Kaztüyü yorgan yıkama
  • Mikrofiber yorgan yıkama
  • Pamuk yorgan yıkama
  • Silikon yorgan yıkama
  • Tela yorgan yıkama
  • Yün yorgan yıkama

Yorgan yıkama hakkında

Yün, elyaf, kuş tüyü gibi farklı malzemelerdeki yorganlarınızın artık temizliğe ihtiyaç duyduğunu mu düşünüyorsunuz? Belki de içinize sinecek temizliği yapacak doğru adresin ne olduğunu merak ediyorsunuz. Yorganlarınızı mis gibi tertemiz olduğundan emin olacağınız firmayla emanet etmek istiyor olabilirsiniz. Yorganlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz adrestesiniz.

Temizlikbu olarak hassas malzemeden anne yadigarı yün yorganlara kadar her türlü yorganınızı temizlenmiş halde size teslim ediyoruz. İletişime geçmeniz halinde evinizden teslim alınan yorganlarınız, cinsine uygun temizlik ürünleriyle tertemiz hale geliyor. Profesyonel ekiplerin, profesyonel ekipmanlarla çalıştığı firmamızda, acaba temiz oldu mu diye endişe etmeye yer yok.

Teslim aldığımız yorganları eskitmeden, yıpratmadan, tertemiz halde elinize teslim ediyoruz. Hassas malzemeden üretilmiş yorganlarınızı da gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, malzemeye uygun işlemle yorgan temizliğini gerçekleştirmektedir.


S.S.S.

Adana yorgan yıkama fiyatı ne kadar?
⭐ Adana yorgan yıkama fiyatı 80 TL’den başlıyor. Yorganın boyutu, yıkanma solüsyonu ve tekniklerinin farklılıklarından ötürü, yorgan temizleme ücretleri değişebiliyor.
Yorganımı ne zaman alırsınız?
⭐ Adana yorgan yıkama WhatsApp hattımız 0551 943 5057 numaramız üzerinden konum, apartman adı ve kat bilgisi, yada ev numarası vermeniz durumunda yorganınız en geç 24 saat içinde adresinizden alınacaktır.
Yorgan yıkama garantili mi?
⭐ Tesisimizde ağartıcı özellikli hiç bir solüsyon kullanılmamaktadır. Bu durumda asla renk atması gibi bir durum yaşamazsınız. Özen temizlik, %99 temizlik garantisi, %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.
Yorganları ne zaman getiriyorsunuz?
⭐ Yorganınız 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Daha da geç istemek sizin düşüncenize kalmıştır. Sipariş esnasında lütfen teslim tarihini belirtiniz.
Adana yorgan yıkama telefonu kaç?
⭐ Adana yorgan yıkama telefonu 0551 943 5057 numarası üzerinden bizi hemen arayıp yorgan temizleme siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Çift kişilik elyaf yorgan çamaşır makinesinde yıkanır mı?
⭐ Ev tipi çamaşır yıkama makineleri, sadece evde bulunan butik eşyalara yıkamak için programlanmıştır. Yorgan yıkama işlemi için endüstriyel tipte makine gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Başa dön tuşu