Adana Yorgan Yıkama

Adana yorgan yıkama firması TemizlikBu ile uykuya daha sağlıklı dalmaya hazır mısınız? Adana’nın belki de en hızlı pamuk yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama ve yün yorgan yıkama firmasıyız. Bu hizmetimiz üzerine yüzlerce videolu müşteri yorumuna sahibiz. Bu videoları sayfanın en altından izleyebilirsiniz.

₺ Yorgan yıkama fiyatları

Ürün Birim Fiyat
Pamuk yorgan yıkama Tek 200 TL
Pamuk yorgan yıkama Çift 250 TL
Yün yorgan yıkama Tek 200 TL
Yün yorgan yıkama Çift 250 TL
Elyaf yorgan yıkama Tek 200 TL
Elyaf yorgan yıkama Çift 250 TL

Yıkadığımız Yorganlar

Pamuk yorgan yıkama

adana pamuk yorgan yikama

Adana’da pamuk yorganlarınız için en iyi yıkama hizmetini arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Endüstriyel tip makinelerimizle yorganlarınızı kar gibi yıkıyor ve ilk günkü temizliğine geri döndürüyoruz. Pamuk yorganlar normal makinelerle yada elde yıkanınca topaklanmaktadır.

Şayet pamuk yorganlar, pamuğun sertlik düzeyine göre yeterli sıcaklıkta yıkanınca topaklanma ortadan kalkar. İşinin ehli ustalarımız, pamuk yorganınızın sertlik durumuna göre ilgili programda yıkamasını yaparak tertemiz yapıyor.

Çamaşır suyu, Ağartıcı veya renk attırıcı hiçbir solüsyon kullanmadan Adana pamuk yorgan yıkama hizmeti veren TemizlikBu, garantili yorgan temizliği ile 7²⁴ hizmete hazırdır.

Yün yorgan yıkama

yun yorgan yikama adana

Vücudunuzu soğuktan en iyi izole eden yün yorgandır. Sağlıklı uyku açısından ise yorganları periyodik olarak yıkatmak/temizletmek gerekmektedir. Yün yorgan, evdeki imkanlarla asla temizlenemez. Zira sadece dış yüzeyinin temizlendiği neticesine varılır.

Adana yün yorgan yıkama işlemi, TOLKAR Marka 60 kg. kapasiteye sahip endüstriyel tip makineyle sağlanmaktadır. Yün yorganlarınızın yıkaması, sıcaklık ayarı, sıkma ve kurutulması tamamen otomatiktir.

Biz Adanalılar için olmazsa olmazlarımızın ilk 5’inde yün yorgan gelir. Bu durumda yün yorganınıza değer veriyorsanız, TemizlikBu ile yün yorgan yıkama hizmetini sorunsuzca alabilirsiniz

Yorganlarınız TemizlikBu’ya Emanet

Gününüzü huzurlu bir biçimde tamamlamanız için yorganınızın tertemiz olması gerekir. TemizlikBu, Bunun bilincinde olarak yorganlarınızı, işinin ehli ustaları ve endüstriyel tip makinelerle yıkama/temizleme işlemleri sağlar.

Günü tamamlarken uykuya sağlıklı dalmanız için elimizden gelen hızı, kaliteyi, sağlığı ve profesyonelliği konuşturup Adana yorgan yıkama hizmetini tam manasıyla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Adana Yorgan Yıkama Tavsiye

Adanalı ev hanımları yorganlarını yıkatacak güvenilir bir yorgan yıkamacı ararlar. Bu arayışta karara en çok etki eden müşteri yorumlarıdır. TemizlikBu daha fazlasını yapıyor ve sizlere müşterilerinden gelen videoları paylaşıyor. Daha fazlası @temizlikbu01 Instagram hesabımızda.

  Adana yorgan yıkama soru/cevap

  Adana'da yorgan yıkama hizmeti almak istiyorum. Temizlik konusunda ne gibi garanti var?

  Evet, bizim için temizlik ve hijyenizasyon önceliklidir. Yorgan yıkama işlemlerimizde, bileşenlerinde kimyasal barındırmayan solüsyonlar kullanıyor ve yorganınızın yapısına uygun yıkama teknikleri uyguluyoruz. TemizlikBu’dan memnun kalabilmeniz için hiç bir detayı atlamıyoruz.

  Yorgan yıkama aşamaları neler?

  1. Leke tezgahı: Yorganınız tezgaha yatırılıp bariz olan lekeleri kontrol edilir, gereken bölgeye lokal leke çıkarma işlemi uygulanır. 2. Yorganın yapısı ne ise makinedeki program ayarlanıp yıkamaya başlanır. 3. Yıkama işlemi biten yorganınız kapalı kurutma odasında kurumaya bırakılır. 4. Kuruyan yorganınız son kontrol için tezgaha yatırılıp, temizliği kontrol edilip, parfüm sıkılıp paketlenir.

  Servis hızınız nedir? Acil durumlarda hızlı teslimat yapıyor musunuz?

  Evet, hızlı servisimizle acil durumlarda dahi sizi yorgansız bırakmıyoruz. Bunu genellikle yedek yorganı olmayan müşterilerimiz tercih ediyor. İsteğe bağlı olarak aynı gün teslimatlı hizmetimiz bulunmaktadır.

  Hangi tür yorganları yıkıyorsunuz?

  • Yün Yorganlar: Doğal yün liflerinden yapılan yorganlar.
  • Sentetik Yorganlar: Sentetik malzemelerden üretilmiş yorganlar.
  • Pamuk Yorganlar: Pamuklu malzemeden yapılmış yorganlar.
  • Mikrofiber Yorganlar: İnce mikrofiber liflerden üretilmiş yorganlar.
  • Antialerjik Yorganlar: Alerjiye duyarlı kişiler için özel olarak tasarlanmış yorganlar.
  • İnce Yorganlar: Yaz ayları için hafif ve ince yorganlar.
  • Kışlık Yorganlar: Kalın ve sıcak tutan kış ayları için uygun yorganlar.
  • Yatak Setleri: Yorgan, yastık ve yatak örtüsü gibi bir set halinde sunulan yatak ürünleri.
  • Tek Kişilik ve Çift Kişilik Yorganlar: Standart tek kişilik veya çift kişilik yorganlar.
  • Bambu yorgan yıkama
  • Elyaf yorgan yıkama
  • İpek yorgan yıkama
  • Kaztüyü yorgan yıkama
  • Silikon yorgan yıkama
  • Tela yorgan yıkama

  Yorganı nerede yıkıyorsunuz?

  LG Marka 17 kiloluk endüstriyel tip yorgan yıkama makinemiz mevcuttur. Makinemizde, bütün yorgan çeşitlerine yönelik ayrı ayrı yıkama programları vardır. Böylece bidonda, yerde ve dahi hijyenden uzak yıkama yöntemleri yerine sterilize esaslı makinemizde sağlıklı bir biçimde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

  Yorgana parfüm sıkıyor musunuz?

  ✅ Aksini belirtmediğiniz durumda Evet sıkıyoruz. Hem temizlik hissiyatı yüksek derecede oluyor hem ise kalıcı parfümümüz ile haftalarca kalıcı koku sağlıyoruz. Astım gibi hastalığı olan müşterilerimizin sipariş esnasında belirtmesi durumunda, notumuzu alarak parfüm ve yumuşatıcı kullanmıyoruz.

  Yorganım başkasının yorganıyla karışır mı? Kaybolur mu?

  Kesinlikle hayır, çünkü yorganınızı araca bindirdiğimiz esnada sipariş fişindeki numarayı yorganınıza etiketliyoruz. Böylelikle başkasının yorganıyla karışma gibi bir durum asla olmuyor.

  Yorganım başkasının yorganıyla mı yıkanıyor?

  Kesinlikle hayır, çünkü makinemizin kapasitesi 1 tane yorgan alacak düzeydedir. Böylelikle istesek dahi iki adet yorganı aynı anda yıkayamayız.

  Yorganı neyle getirip götürüyorsunuz?

  ✅ Poşetle verdiyseniz tesisimize kadar o poşette geliyor. Şayet poşetsiz verdiyseniz, yorganınız servis aracına binene değin yerden ve duvardan uzak bir biçimde taşınıyor. Teslimat servisinde ise katlanmış, dürülmüş ve poşete konulmuş bir halde getiriliyor.
  adana en iyi yorgan yikama

  Adana yorgan yıkama hizmet özeti

  ✅ Hizmet adı: Adana yorgan yıkama
  ✅ Hizmet süresi: 2~4 Gün
  ✅ Hizmet fiyatı: 200~300 TL
  ✅ Hizmet bölgeleri: Adana, Çukurova, Seyhan, Sarıçam, Yüreğir
  ✅ Yıkama solüsyonu: Karpaks
  ✅ Yıkama makinesi: LG 17 Kg.
  ✅ Yıkama sıcaklığı: 40°~60°
  ✅ Kurutma işlemi: Makine/kapalı kurutma odası

  🎁 Buraya kadar okuduysan sana özel indirimimiz var! Adana yorgan yıkama hizmet ödemesi esnasında TMZLKB indirim kodu ile %10 indirim kazan. 🤩TemizlikBu.com

  İlgili Makaleler

  Whatsapp
  Başa dön tuşu