Adana Yorgan Yıkama

Adana Yorgan Yıkama

Geçmişte olduğu gibi günlük işlerimiz için insanüstü efor sarf ettiğimiz günler neyse ki geride kaldı. Artık, günlük işlerimizi de daha kolay, konforlu ve hızlı bir şekilde halledebiliyoruz. Çağın olumlu getirilerinden elbette evimiz için de faydalanıyoruz.

Temizlik işlerinin daha kolay hale gelmiş olması bunun örneklerinden biri. Düşünsenize çamaşırlarımızı büyükannelerimiz gibi ellerimizle yıkadığımızı! Hayatın hızına ayak uydurmak iyice zorlaşırdı muhakkak. Peki çamaşırları, makineye atıp yıkamaktan bile daha pratik bir temizlik yöntemi duymaya ne dersiniz?

Yorganlarınızı Temizlikbu.com’a teslim etmek. Titiz ev hanımlarının dostu Temizlikbu ile yorganların kolay ve hızlı bir biçimde pırıl pırıl hale geliyor. Tertemiz yorganlarınız için tek yapmanız gereken Adana yorgan yıkama hizmeti için Temizlikbu.com’a başvurmak.

⚙️ Adana Yorgan Yıkama Aşamaları

Sipariş

İletişimin ardından sizin müsait olduğunuz saat aralığında personellerimiz yorganınızı alır.

Yıkama

Yorganınız 17 kiloluk endüstriyel tip makinede teker teker yıkanarak tertemiz olur.

Kullanım

Kapalı alanda kurumuş ve asla klor değmemiş yorganınıza sarılarak rahatlıkla uyuyabilirsiniz.

₺ Adana Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan Türü
Birim
Fiyatı
Antialerjik yorgan
Tek Kişilik
60 TL
Antialerjik yorgan
Çift
75TL
Bambu yorgan
Tek
60 TL
Bambu yorgan
Çift
75 TL
Elyaf yorgan
Tek
50 TL
Elyaf yorgan
Çift
60 TL
İpek yorgan
Tek
75 TL
İpek yorgan
Çift
90 TL
Kaz tüyü yorgan
Tek
75 TL
Kaz tüyü yorgan
Çift
90 TL
Mikrofiber yorgan
Tek
50 TL
Mikrofiber yorgan
Çift
60 TL
Pamuk yorgan
Tek
65 TL
Pamuk yorgan
Çift
80 TL
Silikon yorgan
Tek
50 TL
Silikon yorgan
Çift
60 TL
Tela yorgan
Tek
50 TL
Tela yorgan
Çift
60 TL
Yün yorgan
Tek
65 TL
Yün yorgan
Çift
80 TL
Diğer
Sorunuz

💦 Adana'da Yıkanabilir Yorgan Türleri

Yorgan Türleri
Yorgan Türleri
Antialerjik
Mikrofiber
Bambu yorgan
Pamuk yorgan
Elyaf yorgan
Silikon yorgan
İpek yorgan
Tela yorgan
Kaz tüyü yorgan
Yün yorgan

💯 Adana En İyi Yorgan Yıkama

Adana Yorgan Yıkama Hizmetleri

Yün, elyaf, kuş tüyü gibi farklı malzemelerdeki yorganlarınızın artık temizliğe ihtiyaç duyduğunu mu düşünüyorsunuz? Belki de içinize sinecek temizliği yapacak doğru adresin ne olduğunu merak ediyorsunuz. Yorganlarınızı mis gibi tertemiz olduğundan emin olacağınız firmayla emanet etmek istiyor olabilirsiniz. Yorganlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edeceğiniz adrestesiniz.

Temizlikbu olarak hassas malzemeden anne yadigarı yün yorganlara kadar her türlü yorganınızı temizlenmiş halde size teslim ediyoruz. İletişime geçmeniz halinde evinizden teslim alınan yorganlarınız, cinsine uygun temizlik ürünleriyle tertemiz hale geliyor. Profesyonel ekiplerin, profesyonel ekipmanlarla çalıştığı firmamızda, acaba temiz oldu mu diye endişe etmeye yer yok.

Teslim aldığımız yorganları eskitmeden, yıpratmadan, tertemiz halde elinize teslim ediyoruz. Hassas malzemeden üretilmiş yorganlarınızı da gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, malzemeye uygun işlemle yorgan temizliğini gerçekleştirmektedir.

Adana Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan yıkama fiyatlandırmaları yorganınızın durumuna göre değişiklik göstermektedir.

  • Yorganın malzemesi
  • Yorganın büyüklüğü gibi faktörler, fiyatlandırmayı belirleyecek faktörlerdir.

Yün yorganların, elyaf yorganların veya kaz tüyü yorganların temizlik fiyatları farklılık göstermektedir. Her bir malzemenin ayrı bir özen istediği unutulmamalıdır. Elyafta kullanılan temizlik malzemesinin kuş tüyü yorganlarda kullanılması mümkün değildir. Yorganlarınızı uzun yıllar kullanmaya devam etmek için temizlik sırasında özenli davranmak gerekmektedir. Adana’da özenli temizliğin adresi Temizlikbu ile yorganlarınız için endişe etmenize gerek kalmadı. Adana yorgan yıkama hizmeti için Temizlikbu ile iletişime geçmekte vakit kaybetmeyin.

⁉ Sıkça Sorulan Sorular

Adana yorgan yıkama fiyatı 50 TL’den başlıyor. Yorganın boyutu, yıkanma solüsyonu ve tekniklerinin farklılıklarından ötürü, yorgan temizleme ücretleri değişebiliyor.

Adana yorgan yıkama WhatsApp hattımız 0551 943 5057 numaramız üzerinden konum, apartman adı ve kat bilgisi, yada ev numarası vermeniz durumunda yorganınız en geç 24 saat içinde adresinizden alınacaktır.

Tesisimizde ağartıcı özellikli hiç bir solüsyon kullanılmamaktadır. Bu durumda asla renk atması gibi bir durum yaşamazsınız. Özen temizlik, %99 temizlik garantisi, %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Yorganınız 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Daha da geç istemek sizin düşüncenize kalmıştır. Sipariş esnasında lütfen teslim tarihini belirtiniz.

Adana yorgan yıkama telefonu 0551 943 5057 numarası üzerinden bizi hemen arayıp yorgan temizleme siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Open chat
Çevrimiçi