adana koltuk yikama temizlikbu

Adana Koltuk Yıkama

Adana Profesyonel koltuk yıkama hizmetinde, Adana’daki en çok müşteri yorumuna sahip koltuk temizleme markasıyız. Bunu, @temizlikbu Instagram hesabımızdan doğrulayabilirsiniz. Evde uygulanan koltuk temizliği işlemi ile koltuklarınızın hijyene kavuşacağından emin olabilirsiniz. Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin tamamına bu hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel tip makineler kullanılarak uygulanan koltuk temizleme ile koltuklarınız yıkanmakla kalmaz aynı zamanda sterilize edilerek temizlenir. Yıkama işleminden 4-7 saat sonra koltuklarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Adana Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Türü (A↓Z)BirimFiyatı
Berjer YıkamaAdet35 TL
Chester Koltuk YıkamaTakım100 TL
Çekyat YıkamaAdet45 TL
Kanepe YıkamaAdet45 TL
Koltuk Takımı YıkamaTakım70 TL
L KoltukAdet70 TL
Puf Koltuk Yıkama1 Adet35 TL
Sandalye YıkamaAdet10 TL

Adana koltuk yıkama fiyatları tarifesi tamamen koltuğunuzun yapısına göre belirleniyor. WhatsApp üzerinden koltuk takımızın resmini atmanız durumunda, dakikalar içerisinde koltuk temizleme ücretlerini öğrenebilirsiniz.


temizlikbu instagram

Hizmetteki Aksiyonumuz

İletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri ile bize ulaşmanız durumunda sırasıyla şunlar yapılır.

 1. Koltuk takımınızın kısa bir bilgisi yada videosu istenir.
 2. Ardından hizmet tarihi ve saat aralığı belirlenir.
 3. Teyit edilen vakit öncesi son defa müsait olduğunuz sorulur.
 4. Personelimiz adresinize gelerek yerinde koltuk yıkama işlemini yapar.
 5. Son olarak 24 saat içinde size ulaşılıp koltuklarınızın durumu sorulur.

TemizlikBu İle Koltuklar Daha Hijyenik

Günlerden bir gün bebeğinizin ağzındaki bisküvi koltuğun üzerine ansızın düştü diyelim. Bu bisküvinin kimyasaldan dolayı mutasyona uğrayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü Adana’daki koltuk yıkamacıların ekseriyeti sağlık bilgisini bir kenara bırakıp günlük yevmiyeyi tamamlama peşinde!

TemizlikBu olarak insan vücuduna hiçbir yan etkisi olmayan ve bakanlık onaylı şampuan kullanmaktayız. Üstüne üstlük çift vakumdan geçen koltuklarınızdaki şampuan oranı %99.8 oranında emilmiş olacaktır.

TemizlikBu İle Koltuklar Yenilenir

Koltuklarınızın, @temizlikbu ile yenileneceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü ıslat ve vakumla gibi basit bir yıkama tekniği asla kullanmıyoruz. Bunu açıklamak yerine hizmet bitiminden sonra koltuklarınızı incelemenizi istiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

1 Bayan 1 erkek olmak üzere toplamda 2 personelimiz hizmet vermektedir.

12 Senelik koltuk yıkama ustamız işinin ehli ve kumaşları iyi tanımaktadır. Bu kapsamda koltuklarınızın sağlıklı ve sorunsuz bir biçimde yıkanıp temizleneceğinden emin olabilirsiniz.

Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan koltuğun etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Eski ve önemsemeyeceğiniz bez hazırlamalısınız. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂

Hava şartlarına orantılı olarak 4 ile 7 saat arasında kuruma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi motorlu fırçalama işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Şampuanı sprey nüzul ile püskürttüğümüz için yerlerin ıslanması söz konusu değildir. Lakin eski bir bez ile nemlenen yerleri hızlıca siliyor sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Hizmet Talep Formu

Hizmet Bölgemiz

Çukurova Koltuk Yıkama Bölgeleri

Çukurova ilçesine bağlı, 100. Yüzüncü yıl, Belediye evleri, Beyazevler, Güzelyalı, Huzurevleri, Karslılar, Kurttepe, Mahfesığmaz, Süleyman Demirel, Toros, Turgut Özal ve Yurt mahallesinin tamamına günübirlik koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Sarıçam Koltuk Yıkama Firması

Sarıçam koltuk yıkama hizmetimiz, Sarıçam ilçesinin merkezinde bulunan Balcalı, Beyceli, Çarkıpare, Gültepe, Orhangazi, Yeşiltepe, Buruk ve Sofulu mahallelerinin tamamına ulaşmaktadır.

Seyhan Koltuk Yıkama Günleri

Seyhan ilçesine bağlı, 2000 Evler, Akkapı, Bahçeşehir, Beşocak, Cemalpaşa, Çınarlı, Fatih, Gazipaşa, Gürselpaşa, Kurtuluş, Pınar, Reşatbey, Sümer, Tellidere ve Yenibaraj mahallelerinin tamamına günübirlik koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yüreğir Koltuk Yıkama Hizmeti

Yüreğir koltuk yıkama hizmetimiz, Yüreğir ilçesinin merkezinde bulunan Anadolu, Kiremithane, Atakent, Kışla, PTT Evleri, Yamaçlı, Dadaloğlu ve Yavuzlar mahallelerinin tamamına ulaşmaktadır.

Bize Puan Verin.
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

“Adana Koltuk Yıkama” hakkında 2 yorum

 1. Arif kurtaran

  Koltuk yıkama sektörü gibi yüzlerce firmanın olduğu Adana’da, işini Kurumsal marka bilinciyle yapan temizlikbu firmasına, koltuklarımızı tertemiz yaptığı için teşekkür ediyorum. Güzelyalı mahallesi koltuk yıkama işleminde sizi tanıtıklarıma tavsiye edeceğim.
  Kolaylıklar diliyorum.

 2. Hale Soyulgan

  Çocuğum koltukta uyurken afedersiniz altını ıslattı. Süleyman demirel bulvarı koltuk yıkamacı diye aradığımda bu sayfaya ulaştım. Aynı gün geldiler koltukları yıkadılar. 1 hafta olacak hiç çiş kokusu yok teşekkür ederim tertemiz olmuşç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.