Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama
adana koltuk yikama

Adana koltuk yıkama hizmeti arıyorsanız en doğru adrestesiniz. Temizlikbu, Adana genelinde koltuk yıkama servisi vermektedir. Firma olarak, yerinde yapılan koltuk temizleme işlemiyle koltukları ilk alındığı günkü görünümüne kavuşturmaktayız. Ve bu sayede ev içerisinde son derece hijyenik yaşam alanları oluşturabilmekteyiz.

Koltukların birçoğunun kumaşı çıkarılamadığı için temizliği oldukça zor olmaktadır. Çıkarılabilir kumaşa sahip koltuklarda, kumaşları çıkarıp makinenizde yıkayabilirsiniz. Fakat çoğu koltukta olduğu gibi koltuk kumaşlarınız çıkarılamıyorsa, profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almanız gerekmektedir.

Koltuklarınızı koruyucu örtü ile kullanıyorsanız, koltuklarınızın temizliğini büyük ölçüde sağladığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Koruyucu örtüleri yıkadığınız sürece koltuğunuz daha az kirlenir. Fakat daha periyodu seyrek de olsa koltuklarınız profesyonel bir şekilde yıkanmalıdır.

Koruyucu örtü ile kullanılan koltuklarda zamanla mayt ve akar oluşumu gerçekleşebilir. Bu yüzden yılda birkaç kere olsa da koruyucu örtü ile kullanılan koltuklar, profesyonel bir koltuk yıkama firması tarafından temizlenmelidir.

Adana’da koltuk yıkama hizmeti almanız Temizlikbu sayesinde oldukça kolay ve uygun fiyatlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Telefonla arayarak randevu alabilir ve en kısa sürede tertemiz koltuklara kavuşabilirsiniz. Belirlenen randevu saatinde koltuk yıkama servisi kapınızı çalar ve yerinde koltuk temizliği uygular.

Adana koltuk yıkama işlemi, koltuk sayısına ve büyüklüğüne bağlı olarak yarım saat ila 1 buçuk saat arasında bir sürede gerçekleştirilir. Özel makineler sayesinde çok güçlü bir temizlik sağlanır ve %100 hijyeniktir.

Hem yıkayıp hem kurutan koltuk yıkama makineleri ile işlem sonrası koltuklarınız hafif nemli kalabilir. Bu nemlilik çok kısa sürede ortadan kaybolacak ve koltuklarınız tamamen kuruyacaktır.

💺 Adana'da Koltuk Yıkama Aşamaları

Tüy Alımı

Koltuk yüzeyinin pürüzsüz olabilmesi için tüy alma makinesiyle tüm tüyler alınır.

Toz Alma

Tozsuz bir yıkama yapabilmek için, süpürge makinesiyle koltuktaki tüm toz emilir.

Fırçalama

Koltuğun tüm kısımları şampuanla fırçalanır. Böylece lekeler çözülmüş olur.

Vakum-Durulama-Vakum

Şampuanlı su vakumlanır. Sade su ile durulanarak tekrardan vakum ile arınıklık elde edilir.

Kullanıma Hazır

4-6 Saat sonra kullanıma hazır hale gelen koltuklar tiril tiril ve hijyenik olur. İşte gerçek temizlik.

₺ Adana Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Türü
Birim
Fiyatı
Koltuk takımı
3+2+1+1
90 TL
Koltuk takımı (Minderli/Yastıklı)
3+2+1+1
100 TL
Çestır (Chester) Yıkama
Takım
120 TL
Köşe Takımı (L Koltuk)
Takım
70 TL
Çekyat
Adet
45 TL
Sandalye
6 Adet
45 TL
Puf koltuk
Adet
30 TL

Koltuk yıkama fiyatları, koltuk yıkama kararı verirken göz önünde bulundurulan çok önemli bir husustur. Firma seçimi yapılırken haklı olarak en uygun fiyatı veren firmayı tercih edebilirsiniz. Fakat gereğinden daha fazla düşük fiyat veren temizlik firmalarına dikkat etmenizi öneririz. Koltuk yıkama işlemi koltukların ömrünü uzatmak ve detaylı bir temizlik sağlamak için özenle yapılmalıdır. Ucuz makineler ve malzemeler ile yapılan koltuk yıkama işlemi yarardan çok zarar getirmektedir.

Zararlı kimyasal içeren malzemeler ile yapılan koltuk yıkamasında hem ailenizin sağlığını riske atarsınız hem koltukların yapısı bozulabilir. Bu yüzden mutlaka profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almalısınız. Bunun için Temizlikbu uygun fiyatı ve profesyonel hizmeti sayesinde biçilmiş kaftandır.

Bu sayede bir sorun yaşamadan koltuklarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz. Ailenizin ve koltuklarınızın sağlığını garanti etmiş olursunuz. Temizlikbu Adana Koltuk Yıkama hizmetinde en kaliteli koltuk şampuanları kullanılmaktadır ve piyasadaki en kaliteli koltuk yıkama makinesi ile çalışılmaktadır.

Koltuk yıkama fiyatları çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Fiyatı belirleyen unsurlar aşağıdaki gibidir:

  • Koltuk sayısı,
  • Koltuk tipi,
  • Koltuk kumaşı çeşidi,
  •  

Temizlikbu firmasını arayarak en doğru fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

📁 Adana'da Yıkanabilir Koltuk Türleri

Koltuk Türü
Koltuk Türü
Berjer
L Koltuk
Çestır (Chester)
Oturma grubu
Çekyat
Puf koltuk
Kanepe
Salon takımı
Köşe takımı
Sandalye

Adana Çukurova Koltuk Yıkama

Adana ilinin Çukurova ilçesinde koltuk yıkama hizmeti almak için tercih edebileceğiniz akla ilk gelen firma Temizlikbu’dur. Adana’nın birçok bölgesine hizmet veren firmamız Çukurova genelinde de koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Tüm acil ve planlı koltuk yıkama talepleriniz anında değerlendirilir ve en kısa zamanda koltuklarınız %100 temiz hale getirilir.

💯 Adana En İyi Koltuk Yıkama

Adana Seyhan Koltuk Yıkama

Adana Seyhan ilçesi, Temizlikbu.com’un hizmet verdiği bölgelerin başında gelmektedir. En kısa sürede koltuk yıkama ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz ve koltuklarınızın yerinde temizlenmesini sağlıyoruz. Seyhan ilçesinde koltuk yıkama hizmetine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Koltuk yıkama ve diğer tüm temizlik ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için Temizlikbu firmasını tercih edin, pişman olmayın.

⭐ Adana Koltuk Yıkama Tavsiye ve Müşteri Yorumları

Adana Sarıçam Koltuk Yıkama

Adana’da en güvenilir ve en çok tercih edilen koltuk yıkama firması olan Temizlikbu, Sarıçam ilçesinde hizmet vermektedir. Her tipte koltuk yıkama ihtiyacınızda hemen arayın ve uzman koltuk yıkama ekibimizi adresinize yönlendirelim. Koltuklarınız ne kadar kirlenmiş olursa olsun Temizlikbu Koltuk Yıkama servisi sayesinde işlem sonrası koltuklarınız ilk günkü gibi gözükecektir.

Adana Yüreğir Koltuk Yıkama

Adana’da koltuk yıkama hizmeti veren firmaların başında gelen Temizlikbu sayesinde, koltuk yıkatma çok kolay. Hemen arayın ve Yüreğir’deki evinizde veya işyerinizde koltuklarınızı yerinde yıkayalım. Adana Yüreğir koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın ve yardımcı olalım. Adana’nın en iyi koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızın temizliğini garanti ediyoruz.

🚚 Adana Koltuk Yıkama Bölgeleri

Bölge1
Bölge2
2000 Evler
İsmetpaşa
Akkapı
Karslılar
Aydınlar
Kiremithane
Bahçeşehir
Kocavezir
Balcalı
Kurttepe
Barajyolu
Mahfesığmaz
Barbaros
Mavi Bulvar
Belediyeevleri
Meydan
Beşocak
Narlıca
Beyazevler
Ova
Çarkıpare
Pınar
Cemalpaşa
Reşatbey
Dağlıoğlu
Şakirpaşa
Demetevler
Sepici
Fatih
Sinanpaşa
Fevzipaşa
Sümer
Gazipaşa
Tellidere
Gürselpaşa
Toros
Güzelyalı
Yeşilyurt
Hadırlı
Yurt
Hürriyet
100. Yıl
Huzurevleri
Ziyapaşa

🔍 Adana Koltuk Yıkama Öncesi Sonrası

adana cekyat temizleme oncesi adana cekyat temizleme sonrasi
adana cekyat yikama oncesi adana cekyat yikama sonrasi
adana kanepe yikama oncesi adana kanepe yikama sonrasi
adana koltuk temizleme oncesi adana koltuk temizleme sonrasi
adana koltuk yikama oncesi adana koltuk yikama sonrasi

📍 Yıkanabilen Koltuk Markaları

Bölge1
Bölge2
Adore
İpek
Alfemo
İstikbal
Balhome
Kargılı
Bellona
Kelebek
Berke
Kilim
Çetmen
Koleksiyon
Çilek
Konfor
Divanev
Lazzoni
Doğrucan
Modalife
Doğtaş
Mondi
Elitra
Mudo
Engince
Stella
Enza
Tepe
Ergül
Turuncu
Evgör
Vivense
Ikea
Weltew
İdaş
Woodvizyon
İder
Yıldız
İneviye
Diğer

⁉ Sıkça Sorulan Sorular

1 Bayan 1 erkek olmak üzere toplamda 2 personelimiz hizmet vermektedir.

12 Senelik koltuk yıkama ustamız işinin ehli ve kumaşları iyi tanımaktadır. Bu kapsamda koltuklarınızın sağlıklı ve sorunsuz bir biçimde yıkanıp temizleneceğinden emin olabilirsiniz.

Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan koltuğun etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Eski ve önemsemeyeceğiniz bez hazırlamalısınız. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂

Hava şartlarına orantılı olarak 4 ile 7 saat arasında kuruma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi motorlu fırçalama işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Şampuanı sprey nüzul ile püskürttüğümüz için yerlerin ıslanması söz konusu değildir. Lakin eski bir bez ile nemlenen yerleri hızlıca siliyor sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Çevrimiçi