adana koltuk yikama temizlikbu

Adana KoltukÇekyatKanepeL KoltukBerjerSandalye Yıkama

Adana Profesyonel koltuk yıkama hizmetinde, Adana’daki en çok müşteri yorumuna sahip koltuk temizleme markasıyız. Bunu, @temizlikbu Instagram hesabımızdan doğrulayabilirsiniz. Evde uygulanan koltuk temizliği işlemi ile koltuklarınızın hijyene kavuşacağından emin olabilirsiniz. Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin tamamına bu hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel tip makineler kullanılarak uygulanan koltuk temizleme ile koltuklarınız yıkanmakla kalmaz aynı zamanda sterilize edilerek temizlenir. Yıkama fiyatları ve diğer tüm detaylar aşağıda bilginize sunuldu. Hemen hizmet için alttaki yeşil barda bulunan irtibat bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Adana Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Cinsi Birim İşlem Süresi Fiyatı
Koltuk Takımı Takım 3~5 Saat 70 TL
L Koltuk Adet 3~5 Saat 70 TL
Çekyat Adet 2~4 Saat 45 TL

Takım üzere hesaplanan Adana koltuk yıkama fiyatları, 1 üçlü, 1 ikili ve 2 adet tekli olarak belirlenmektedir. Standardın dışındaki koltuk takımları için lütfen iletişime geçin. Diğer koltuk temizleme ücretlerini Fiyat Listesi isimli sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

adana en kaliteli koltuk yikama

Niçin TemizlikBu?

✅ Sürprizlerle karşılaşmazsınız: TemizlikBu sizinle sürekli iletişim halindedir. İzninizi almadan asla hareket etmez.

Sağlıklı hizmet alırsınız: TemizlikBu İnsan sağlığına uygun; Solüsyonlar, işlemler ve makineler kullanarak sizi ve sevdiklerinizi hastalık bakımından koruma altına alır.

Daha da temizlensin: Koltuklarınız eski usül fırçalar yerine motorlu makinelerle ve bunun gibi birçok pratik uygulamalarla daha da steril olur.

Öğrenmek, sormak veya bilgi almak için hemen şimdi TemizlikBu Telegram hesabımız üzerinden bize 7/24 erişebilirsiniz.

Adana Koltuk Yıkama Tavsiye

Adana Sarıçam Koltuk YıkamaBuharlı Koltuk YıkamaSeyhan Koltuk TemizlemeYüreğir Çekyat TemizliğiÇukurova Koltuk YıkamacıSalon Takımı YıkatmaChester Takım YıkamaEn İyi Koltuk Yıkama TemizlikBu

TemizlikBu İle Koltuklar Daha Hijyenik

Günlerden bir gün bebeğinizin ağzındaki bisküvi koltuğun üzerine ansızın düştü diyelim. Bu bisküvinin kimyasaldan dolayı mutasyona uğrayacağından emin olabilirsiniz. Çünkü Adana’daki koltuk yıkamacıların ekseriyeti sağlık bilgisini bir kenara bırakıp günlük yevmiyeyi tamamlama peşinde!

TemizlikBu olarak insan vücuduna hiçbir yan etkisi olmayan ve bakanlık onaylı şampuan kullanmaktayız. Üstüne üstlük çift vakumdan geçen koltuklarınızdaki şampuan oranı %99.8 oranında emilmiş olacaktır.

TemizlikBu İle Koltuklar Yenilenir

Koltuklarınızın, @temizlikbu ile yenileneceğinden emin olabilirsiniz. Çünkü ıslat ve vakumla gibi basit bir yıkama tekniği asla kullanmıyoruz. Bunu açıklamak yerine hizmet bitiminden sonra koltuklarınızı incelemenizi istiyoruz.

Koltuk Yıkama Sipariş Formu

Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuk yıkama adresinizde yapılmaktadır. Herhangi bir taşıma veya nakil söz konusu değildir.

Yıkanacak koltukların etrafından 1 insan geçecek şekilde eşyaları çekmeniz yeterli olacaktır.

Zemini deformasyona uğratmayacak kadar çok hafif sprey şeklinde nemlenme olacaktır. Bu durumda ise yere bez serip nemlenmenin önüne geçiyoruz.

Tahmini olarak 40 dakika ile 1.5 saat arasında hizmet tamamlanmış oluyor.

Mevsim ve kumaş yapısına göre değişiklik gösterebilen kuruma süresi, asgari 4-6 saat , azami 7-9 saat aralığında kurumuş olacaktır.