Adana Koltuk Yıkama

Adana Koltuk Yıkama
adana koltuk yikama temizlikbu

Adana Profesyonel koltuk yıkama hizmetinde, Adana’daki en çok müşteri yorumuna sahip koltuk temizleme markasıyız. Bunu, @temizlikbu Instagram hesabımızdan doğrulayabilirsiniz. Evde uygulanan koltuk temizliği işlemi ile koltuklarınızın hijyene kavuşacağından emin olabilirsiniz. Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin tamamına bu hizmeti vermekteyiz.

Endüstriyel tip makineler kullanılarak uygulanan koltuk temizleme ile koltuklarınız yıkanmakla kalmaz aynı zamanda sterilize edilerek temizlenir. Yıkama işleminden 4-7 saat sonra koltuklarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz.

Koltuk Yıkama Fiyat Listesi

Koltuk Türü
Birim
Fiyatı
Koltuk takımı
3+2+1+1
80,00 TL
Koltuk takımı (Minderli/Yastıklı)
3+2+1+1
100,00 TL
Çekyat
Adet
40,00 TL
Sandalye
6 Adet
40,00 TL

Adana koltuk yıkama fiyatları tarifesi tamamen koltuğunuzun yapısına göre belirleniyor. WhatsApp üzerinden koltuk takımızın resmini atmanız durumunda, dakikalar içerisinde koltuk temizleme ücretlerini öğrenebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Aşamaları

Koltuk Bilgisi

Koltuk takımınızın kısa bir bilgisi yada videosu istenir.

Teyit

Ardından hizmet tarihi ve saat aralığı belirlenir.

Müsaitlik

Teyit edilen vakit öncesi son defa müsait olduğunuz sorulur.

Hizmet

Personelimiz adresinize gelerek yerinde koltuk yıkama işlemini yapar.

Kalite

Son olarak 24 saat içinde size ulaşılıp koltuklarınızın durumu sorulur.

Sıkça Sorulan Sorular

1 Bayan 1 erkek olmak üzere toplamda 2 personelimiz hizmet vermektedir.

12 Senelik koltuk yıkama ustamız işinin ehli ve kumaşları iyi tanımaktadır. Bu kapsamda koltuklarınızın sağlıklı ve sorunsuz bir biçimde yıkanıp temizleneceğinden emin olabilirsiniz.

Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan koltuğun etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Eski ve önemsemeyeceğiniz bez hazırlamalısınız. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂

Hava şartlarına orantılı olarak 4 ile 7 saat arasında kuruma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi motorlu fırçalama işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Şampuanı sprey nüzul ile püskürttüğümüz için yerlerin ıslanması söz konusu değildir. Lakin eski bir bez ile nemlenen yerleri hızlıca siliyor sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Scroll to Top
Open chat
Çevrimiçi