Adana Perde Yıkama

adana perde yikama firmasi

Stor Perde YıkamaZebra Perde YıkamaTül Perde YıkamaKapalı Alanda KurutmaMermer Tezgahta YıkamaÜcretsiz Sökme ve Montaj TemizlikBu

TemizlikBu, Adana perde yıkama firması ile perde temizleme hizmetini profesyonel olarak alabilirsiniz. Personellerimiz tarafından sökülen perdelerinizin gerekli yıkama ve temizlik işlemleri mermer tezgahta güzelce yapılıyor. Akabinde, sizin müsait olduğunuz saat aralığına riayet edilerek personellerimiz tarafından perdelerin montajı yapılıyor. Hizmet bitiminde ise perdelerinizi kontrol etmeniz isteniyor.

Stor perde, Zebra perde ve diğer tüm perde türlerine yıkama ve temizleme işlemlerini sağlıklı bir şekilde yapıyoruz. İşbu perde temizleme uygulamasını; Adana merkez, Seyhan, Çukurova, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin merkezdeki tüm bölgelerine sunuyoruz.

Adana Perde Yıkama Fiyat Listesi

Perde Türü Yıkama Fiyatı
Stor Perde Yıkama M2 5 TL
Zebra Perde Yıkama M2 6 TL
Tül Perde Yıkama Adet 20 TL
Jaluzi Perde Yıkama M2 5 TL
İp Perde Yıkama Adet 20 TL

Metrekare (M2) birimi ve kimi perde türlerinde ise adet üzerinden hesaplanan Adana perde yıkama fiyatları, sipariş esnasında belirlenir. Fiyatlara; Servis ücreti, Perdeleri sökme, montaj işlemi ve K.D.V. dahildir. Yukarıda belirtilen fiyatlar dışında ekstradan herhangi bir meblağ ödemezsiniz.

perdelerinizi yikar temizlikbu
Adanalı ev hanımlarının ev içerisinde en değerli tekstil ürünü hiç şüphesiz ki perdedir. Perdelerin asla kirli olmaması gerekmektedir. Çünkü perde evin gelinliğidir. Bu neticede Adana’da perde yıkama hizmeti alınacağı zaman işinin ehli ve sterilizasyon esaslı perde temizliği yapan markalar tercih edilmelidir.

TemizlikBu olarak perdelerinize en az sizin kadar değer veriyor ve önemsiyoruz. Birkaç örnek verecek olursak; perdelerinizin sökümü esnasında duvarınızın kirlenmemesi için personelimiz uzun kollu tişört giyer ve eldiven kullanır. Öte yandan perdeleriniz araçta taşınırken dış etkenlerden korunabilme adına tele çantasına konulur. Yazdıklarımızı özetleyecek olursak, TemizlikBu bir Adana perde yıkama firmasından beklentiniz ne/neler ise bunu profesyonel düzeyde karşılamaya hazırdır.