adana perde yikama hizmeti temizlikbu

Adana perde yıkama işleminde Adanalı ev hanımlarının tercihi olan TemizlikBu markası, 12 senedir Adana merkezde perde temizleme hizmeti sunmaktadır. Mermer tezgahta işlem gören perdeler, tamamen kurumuş bir biçimde aynı zamanda steril olarak montajı yapılmaktadır.

Adresinizden personelimiz tarafından sökülen perdelerinizin gerekli yıkama ve temizleme işlemleri bitmesinin akabinde yine tarafımızca montajı yapılmaktadır. Sizin ise perdenizi kontrol etmeniz neticesinde bu hizmet problemsiz olarak tamamlanmış olur.

  • adana stor perde sokme islemi
  • suda bekleterek perde yikama
  • adana stor perde temizleme (en iyisi)

Perde Yıkama Fiyatları

Perde türü Birim Ücret
Stor perde M2 5 TL
Zebra Perde M2 7 TL
Tül Perde Mt. 20 TL
Perde tamiri Adet Arızaya göre
Perde boyutlandırma Mt. 25 TL
Harici montaj Adet 20 TL

Adana perde yıkama fiyatına; Perdelerin sökülme işlemi, servis bedeli, perde montajı ve K.D.V. dahildir. Listede belirtilen fiyatlar dışında ekstradan bir ödeme yapmazsınız.

Tüm Fiyatları Gör.

Perde Yıkama Hususunda Sorulanlar

Perdelerim nasıl yıkanıyor?

TemizlikBu tesisinde perdeler mermer tezgahta yıkanmaktadır. Normalde Adana genelinde perdeler yere serilip yıkanmaktadır. Bu işlemi asla tasvip etmiyoruz.

Perde yıkama fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Perdenin eni ile boyunun çarpımı sonucunda ortaya çıkan rakam metrekare birimi olarak kabul ediliyor. Biz ise perdelerinizin yıkama ücretini metrekareye göre hesaplıyoruz.

Perdelerimi kim söküyor?

Perdelerinizi sipariş esnasında biz söküyoruz. Sökme öncesi çalışmasını kontrol ediyoruz. Arızalı bir durum varsa sizin de haberiniz olmuş oluyor.

Perdelerimi kim takıyor?

Perdelerinizi biz takıyoruz. Personelimiz perdelerin montajı sonrası size şunu söylüyor= Efendim, perdelerinizi kontrol eder misiniz?

Tüm perdeleri yıkayabiliyor musunuz?

Evet, Şöyle ki 12 senelik tecrübeye sahip ustamız perdenin kumaş yapısına uygun solüsyonla yıkama/temizleme işlemleri yapıyor.

Tüm Sorulara Bak