adana perde yikama temizlikbu

Adana Perde Yıkama

Adana perde yıkama firması TemizlikBu ile stor ve zebra perdelerinize temizleme işlemini makul fiyatlarla alabilirsiniz. Ev hanımlarının perdelerine gösterdiği özenin farkındayız. Bu anlamda perdeleri sökerken ve montajlarken aynı hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Tül, Fon, Kruvaze, Jaluzi ve Dikey perde yıkama işlemlerini, Adana’daki perde yıkamacılar gibi yerde yıkamamaktayız. Mermer tezgahta işlem gören perdeleriniz, yere de duvara asla temas etmemektedir.

Adana’da en iyi perde yıkama şirketi olduğumuzu @temizlikbu Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin çektiği videoları izleyerek doğrulayabilirsiniz. Siz zamanınızı sevdiklerinizle geçirin. Biz ise size profesyonel perde temizliği hizmeti sunalım.

Adana Perde Yıkama Fiyatları

Perde Cinsi (A↓Z)BirimFiyat
Dikey PerdeM210 TL
Fon PerdeM210 TL
Jaluzi PerdeM210 TL
Kruvaze PerdeM210 TL
Stor PerdeM26 TL
Tül PerdeAdet25 TL
Zebra PerdeM27 TL

Perdenin cinsine göre değişiklik gösterebilen Adana perde yıkama fiyatları, siparişiniz esnasında hesaplanmaktadır. Perdelerinizin sökme ve takma işlemleri fiyatlara dahildir. Bu işlemin detaylı WhatsApp üzerinden şimdi öğrenebilirsiniz.


temizlikbu instagram

Stor Perde Yıkama İşlemi

 • 👉 Perdeler, personellerimiz tarafından sökülür.
 • 👉 Tesiste perdeler suda bekletme işlemine tabi tutulur.
 • 👉 Perdeler mermer tezgahta şampuanla motorlu fırçalama ile ovulur.
 • 👉 Yıkama işlemi akabinde perdeler asılarak durulanır.
 • 👉 Kapalı ortamda kuruyan perdeleriniz düzgün bir biçimde sarılıarak servise hazır hale getirilir.

Zebra Perde Yıkama İşlemi

 • 👉 Perdeler, personellerimiz tarafından sökülür.
 • 👉 Tesiste perdeler suda bekletme işlemine tabi tutulur.
 • 👉 Perdeler mermer tezgahta şampuanla motorlu fırçalama ile ovulur.
 • 👉 Çift katlı olan zebralar bağlantı kısımlarından sökülüp iç kısmı yıkanır.
 • 👉 Yıkama işlemi akabinde perdeler asılarak durulanır.
 • 👉 Kapalı ortamda kuruyan perdeleriniz düzgün bir biçimde sarılıarak servise hazır hale getirilir.

Hizmetteki Aksiyonumuz

İletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri ile bize ulaşmanız durumunda sırasıyla şunlar yapılır.

 1. Perdelerinizin kısa bir bilgisi yada videosu istenir.
 2. Ardından hizmet tarihi ve saat aralığı belirlenir.
 3. Teyit edilen vakit öncesi son defa müsait olduğunuz sorulur.
 4. Personelimiz adresinize gelerek perdelerinizi söker ve taşıma malzemesinin içine yerleştirir.
 5. Gerekli yıkama ve temizlik işlemleri yapılır.
 6. Sizin müsait olduğunuz tarih ve saat aralığında perdeleriniz monte edilir.
 7. Son olarak açıp kontrol etmeniz istenir.
adana en iyi perde yikama temizlikbu

Sıkça Sorulan Sorular

Perdeleriniz personelimiz tarafından sökülmektedir. Aksi taktirde perdelerinizin teslimatı sırasında oluşmuş bir zarar tarafımızca kabul edilmemektedir. Daha da açıkçası personelimiz perdeleri sökerken dikkatli ve kontrol ederek çıkarır.

Tabi ki, uzunluğu 4 metreye kadar olan perdeleri dahi yıkayabiliyoruz.

Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan perdenin etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Perdeleriniz gelene değin camların açık kalmaması için mantıklı bir aksiyon almanız gerekmektedir. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂

Bu isteğiniz acil durum olarak nitelendirilmektedir. Bundan ötürü ekstradan yakıt, zaman ve masraf olacağı için fazladan 50 TL ödeme yapmanız gerekir.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi suda bekletme işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Yeni bir ev hanımıysanız bu soruyu sormadınız var sayıyoruz. Zira tül ve kumaş perdeler her ne kadar da ütülense de asla verim alamazsınız. Bu doğrultuda uygulanabilecek en iyi çözüm perdeleri hafif nemli olarak teslim etmek ve hemen monte etmek olacaktır.

Hizmet Talep Formu

Hizmet Bölgemiz

Çukurova Perde Yıkama Bölgeleri

Çukurova ilçesine bağlı, 100. Yüzüncü yıl, Belediye evleri, Beyazevler, Güzelyalı, Huzurevleri, Karslılar, Kurttepe, Mahfesığmaz, Süleyman Demirel, Toros, Turgut Özal ve Yurt mahallesinin tamamına günübirlik perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Sarıçam Perde Yıkama Firması

Sarıçam perde yıkama hizmetimiz, Sarıçam ilçesinin merkezinde bulunan Balcalı, Beyceli, Çarkıpare, Gültepe, Orhangazi, Yeşiltepe, Buruk ve Sofulu mahallelerinin tamamına ulaşmaktadır.

Seyhan Perde Yıkama Günleri

Seyhan ilçesine bağlı, 2000 Evler, Akkapı, Bahçeşehir, Beşocak, Cemalpaşa, Çınarlı, Fatih, Gazipaşa, Gürselpaşa, Kurtuluş, Pınar, Reşatbey, Sümer, Tellidere ve Yenibaraj mahallelerinin tamamına günübirlik Perde yıkama hizmeti vermekteyiz.

Yüreğir Perde Yıkama Hizmeti

Yüreğir perde yıkama hizmetimiz, Yüreğir ilçesinin merkezinde bulunan Anadolu, Kiremithane, Atakent, Kışla, PTT Evleri, Yamaçlı, Dadaloğlu ve Yavuzlar mahallelerinin tamamına ulaşmaktadır.

Bize Puan Verin.
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

“Adana Perde Yıkama” hakkında 3 yorum

 1. Storlarımı yıkattım. Sabah alıp akşam getirdiler. Bu firmayı instagramdan müşteri vidrolarını izleyerek buldum. Kolay gelsin.

 2. Fadime çorakçı

  Adana’da perde yıkıma sektöründe ilk kez bu kadar kurumsal bi firmaya perdelerimi yikattim gerek iletişim gerek zamanında teslim gerekse uygun fiyalarindan dolayı oldukça memnun kaldım bundan sonraki tercihim temizlikbu

 3. Binlerce lira verip aldığım kruvaze perdelerimiz temizlikbu ya yıkattım ilk günkü gibi tertemiz oldu, işinizde başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.