Adana Perde Yıkama

Adana Perde Yıkama
adana perde yikama temizlikbu

Adana perde yıkama firması TemizlikBu ile stor ve zebra perdelerinize temizleme işlemini makul fiyatlarla alabilirsiniz. Ev hanımlarının perdelerine gösterdiği özenin farkındayız. Bu anlamda perdeleri sökerken ve montajlarken aynı hassasiyeti gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Tül, Fon, Kruvaze, Jaluzi ve Dikey perde yıkama işlemlerini, Adana’daki perde yıkamacılar gibi yerde yıkamamaktayız. Mermer tezgahta işlem gören perdeleriniz, yere de duvara asla temas etmemektedir.

Adana’da en iyi perde yıkama şirketi olduğumuzu @temizlikbu Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin çektiği videoları izleyerek doğrulayabilirsiniz. Siz zamanınızı sevdiklerinizle geçirin. Biz ise size profesyonel perde temizliği hizmeti sunalım.

Perde Yıkama Fiyat Listesi

Perde Türü
Birim
Fiyatı
Stor perde yıkama
6,00 TL
Zebra perde yıkama
7,00 TL
Tül perde yıkama
Ad.
30,00 TL

Perdenin cinsine göre değişiklik gösterebilen Adana perde yıkama fiyatları, siparişiniz esnasında hesaplanmaktadır. Perdelerinizin sökme ve takma işlemleri fiyatlara dahildir. Bu işlemin detaylı WhatsApp üzerinden şimdi öğrenebilirsiniz.

Perde Yıkama Aşamaları

Perde Sökme

Perdeler, personellerimiz tarafından sökülür.

Suda Bekletme

Tesiste perdeler suda bekletme işlemine tabi tutulur.

Yıkama

Perdeler mermer tezgahta şampuanla motorlu fırçalama ile ovulur.

Durulama

Yıkama işlemi akabinde perdeler asılarak durulanır.

Kurutma

Kapalı ortamda kuruyan perdeleriniz düzgün bir biçimde sarılarak servise hazır hale getirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Perdeleriniz personelimiz tarafından sökülmektedir. Aksi taktirde perdelerinizin teslimatı sırasında oluşmuş bir zarar tarafımızca kabul edilmemektedir. Daha da açıkçası personelimiz perdeleri sökerken dikkatli ve kontrol ederek çıkarır.

Tabi ki, uzunluğu 4 metreye kadar olan perdeleri dahi yıkayabiliyoruz.

Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan perdenin etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Perdeleriniz gelene değin camların açık kalmaması için mantıklı bir aksiyon almanız gerekmektedir. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂

Bu isteğiniz acil durum olarak nitelendirilmektedir. Bundan ötürü ekstradan yakıt, zaman ve masraf olacağı için fazladan 50 TL ödeme yapmanız gerekir.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi suda bekletme işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Yeni bir ev hanımıysanız bu soruyu sormadınız var sayıyoruz. Zira tül ve kumaş perdeler her ne kadar da ütülense de asla verim alamazsınız. Bu doğrultuda uygulanabilecek en iyi çözüm perdeleri hafif nemli olarak teslim etmek ve hemen monte etmek olacaktır.

Diğer Hizmetlerimiz

Scroll to Top
Open chat
Çevrimiçi