Adana Perde Yıkama

Adana Perde Yıkama
adana perde yikama


Evimizin her odasında bulunmakta olan perdeler, yaşam alanlarımızın karakterini, havasını, atmosferini büyük ölçüde etkilemektedir. Hepimiz biliriz ki, perdelerin varlığı ve güzelliği ne kadar önemliyse, temizlikleri de bir o kadar büyük önem taşımaktadır.

Isıtıcılardan, dumandan ve kazayla sebep olduğumuz perdeler, kirlenince renklerinde bulanıklaşmalar gözlenebilmektedir. Kirli perdeler aynı zamanda evlerimizin iç karartıcı bir ortama bürünmesini sağlayabilir. Bu problemin karşısında atabileceğimiz en temel adım, perdelerimizin düzenli temizliğini özenle gözetmektir.

Tertemiz perdelerle evimiz ferah bir görünüme sahip olur ve şık bir atmosfer sunabilirler. Ne de olsa, hangimiz perdelerimizin ilk günkü güzelliğini korumayı istemez ki? Güzel ve iyi bakılmış bir perde evinize sağlayabileceğiniz en büyük güzelliklerden birisi olabilir.

Adana perde yıkama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
Adana perde yıkama hizmeti kapsamında işleme aldığımız perde türleri:
• Tül perdeler,
• Stor perdeler,
• Zebra perdeler.

⚙️ Adana Perde Yıkama Aşamaları

Perde Sökme

İletişimin ardından sizin müsait olduğunuz saat aralığında personellerimiz perdelerinizi söker.

Yıkama

Suda bekletme işleminin ardından yıkanan perdeler normal yıkamaya nazaran daha steril olur.

Montaj

Yine sizin müsait olduğunuz saatlerde perdeler monte edilir ve açıp kontrol etmeniz istenir.

Kullanıma Hazır

Yıkanmış, kurumuş ve montajı yapılmış bir şekilde biten hizmet sonrası perdeler kullanıma hazırdır.

₺ Adana Perde Yıkama Fiyatları

Perde Çeşidi
Birim
Fiyatı
Stor perde
7 TL
Zebra perde
7 TL
Kruvaze perde
Adet
40 TL
Tül perde
Adet
40 TL
Fon perde
Adet
40 TL
Şerit perde
Adet
60 TL
İpli perde
Adet
40 TL

Perdeler uzun yıllardır her birimizin evinde bulunmakta, odalarımızı baştan sona süslemektedirler. Perdeler büyüklüklerinden ve kapladıkları alandan dolayı kirlenmeye çok müsaittirler. Kirli perdeler evlerimizin görünüşünü zedeleyebilmektedir.

Bununla da kalmayıp, evimizdeki hava kalitesini dahi düşürüp, kış aylarında ev sakinlerine daraltıcı manzaralar sunabilmektedirler. Bu sebeplerle, evimizdeki perdelerin temizliği çok büyük önem sarf etmektedir. Tertemiz perdelerle evinize ferah ve iç açıcı bir ortam sunabilirsiniz.

Perdeleri temiz olan eviniz, şüphesiz ki dışarıdan bakıldığında da gören gözlere daha çekici gelecektir. Eğer perdenizin veya perdelerinizin kirli olduğunu görüyorsanız, Adana perde yıkama hizmetlerinden faydalanmayı ihmal etmemeniz büyük önem taşımaktadır.

Adana perde yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz. Farklı bölgelerde bulunan Adana perde yıkama hizmetlerine ulaşımınızı kolaylaştırıyoruz. Evinizde tertemiz perdelere sahip olmak için, tarafımızla iletişime geçmeyi kesinlikle ihmal etmemenizi öneririz.

Perdelerinizi güzelce temizliyor, ilk aldığınız günkü haline getirip size geri teslim ediyoruz! İşimizde deneyimliyiz ve sizi düşünüyoruz. Adana perde yıkama fiyatları için iletişime geçip güncel fiyat bilgisi almayı unutmayınız.

💦 Adana'da Yıkanabilir Perde Türleri

Perde Türleri
Perde Türleri
Ahşap perde
Mekanizmalı perde
Banyo perdesi
Motorlu perde
Briz perde
Plise perde
Dikey perde
Rustik perde
Fon perde
Saten perde
İp perde
Screen perde
İşyeri perdesi
Siluet perde
Jaluzi perde
Stor perde
Katlama perde
Tül perde
Kruvaze perde
Zebra perde

Adana Stor Perde Yıkama

Özellikle de son yıllarda, evlerde stor perde kullanımında devasa artışlar rahatlıkla gözlemlenebilir olmuştur. En yaygın kullanımda olan perde biçimi, hepimizin de muhakkak bildiği üzere klasik perdelerden oluşmaktadır. Görünümüyle ve işlevselliğiyle daha kullanışlı bir tür olarak görünen stor perde türü, evinize güzellik katmaktan geri durmamaktadır.

Ancak evimizdeki diğer tüm eşyalar gibi, stor perdelerimiz de kirlenebilir ve güzel görünümü zedelenmiş gibi görünebilir. Sunduğumuz profesyonel Adana stor perde yıkama hizmetinde işimizde uzmanız. Stor perdeler, aynı zamanda da kusursuzca yıkanması en zor olan perde türüdür.

Tüm zorluklara karşın, biz perdelerinizi mümkün olduğunca tertemiz ediyor, neredeyse ilk aldığınız günkü haline geri döndürüyoruz. Böylece tekrar tertemiz doğasına kavuşan perdeleriniz evlerinizi güzelce süslemeye, renk ve zerafet katmaya devam ediyor.

💯 Adana En İyi Perde Yıkama

Adana Zebra Perde Yıkama

Evlerimizin görünümünden bir yana, perdeler gizliliği sağlama ve özel alan tanıma konusunda da büyük rol oynamaktadırlar. Bunlar için tercih edilen perde türlerinden en yaygını zebra perde türleridir. Genellikle daha kalın olan bu perdelerin temizliğine özenle yaklaşılması gerekmektedir.

Evde yer alan malzemelerle temizliğine eğilen bu perdelerin, bilindik evde temizleme şekilleri ne yazık ki perdelere büyük hasar verebilmektedir. Kumaşı zedeleyen temizlik yöntemleri, perdelerimizin görünümünü kirletebilir ve bu da istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Adana zebra perde yıkama hizmetimizle zebra perdelerinizi ustalıkla temizliyor, materyali asla yıpratmadan size geri veriyoruz. Yıkama amacıyla hizmetimize verdiğiniz perdeler, sizlere verdiğinizden bile daha iyi bir durumda dönecektir.

İşimizde deneyimliyiz ve bunu ustalıkla yapıyoruz. İletişime geçip diyalog kurmakta tereddüt etmemenizi itinayla öneririz. Temizlikbu.com olarak, sizler için çalışıyoruz.

⭐ Adana Perde Yıkama Tavsiye ve Müşteri Yorumları

Adana Çukurova Perde Yıkama

Evinizdeki perdeler kirli mi? Adana’da Çukurova bölgesinde perde yıkama hizmeti veriyoruz. Kirlenen perdelerinizi tertemiz yapmak ve evinize tekrar şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, yanınızdayız. Adana Çukurova Perde yıkama hizmeti daima müşterilerini düşünmekte, onların isteklerine göre perdelerini en uygun şekilde yıkamaktadır. Uzun yıllardır bulunduğumuz bu sektörde kendimize güveniyoruz ve perdelerinizin güvenilir ellerde olacağından emin olabilirsiniz.

Adana Seyhan Perde Yıkama

Adana Seyhan perde yıkama hizmetimiz perdelerinizi ilk günkü haline getirmeye her zamanki gibi hazır. Perdelerimizin temizliği evlerimiz için büyük önem taşımaktadır. Biz de işimizin öneminin bilincindeyiz ve buna göre özenle çalışmaktayız. Her türlü perde yıkama ihtiyaçlarınız için tarafımızla iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

🚚 Adana Perde Yıkama Bölgeleri

Bölge1
Bölge2
2000 Evler
İsmetpaşa
Akkapı
Karslılar
Aydınlar
Kiremithane
Bahçeşehir
Kocavezir
Balcalı
Kurttepe
Barajyolu
Mahfesığmaz
Barbaros
Mavi Bulvar
Belediyeevleri
Meydan
Beşocak
Narlıca
Beyazevler
Ova
Çarkıpare
Pınar
Cemalpaşa
Reşatbey
Dağlıoğlu
Şakirpaşa
Demetevler
Sepici
Fatih
Sinanpaşa
Fevzipaşa
Sümer
Gazipaşa
Tellidere
Gürselpaşa
Toros
Güzelyalı
Yeşilyurt
Hadırlı
Yurt
Hürriyet
100. Yıl
Huzurevleri
Ziyapaşa

🔍 Adana Perde Yıkama Öncesi Sonrası

adana cekyat temizleme oncesi adana cekyat temizleme sonrasi
adana cekyat yikama oncesi adana cekyat yikama sonrasi
adana kanepe yikama oncesi adana kanepe yikama sonrasi
adana koltuk temizleme oncesi adana koltuk temizleme sonrasi
adana koltuk yikama oncesi adana koltuk yikama sonrasi

📍 Yıkanabilen Perde Markaları

Bölge1
Bölge2
Bölge2
Asiahome
Fabress
Modatools
Altınray
Funnababy
Mrs. Pillow
Apolena
Garden
Nevto
Artemisia
Gerok
Ninikids
Ayçaak
Gizem
Nope
Azze
Gravel
Odeon
Bedinn
Güneş
Payidar
Belenay
Harikabirsey
Petbox
Bellecose
Hobanhome
Pierre Cardin
Berkev
Homede blue
Positive home
Bianca luna
Jakist
Premier home
Biri beni
Kidboo
Premier
Brillant
Kornişmatik
Renk
Buldan
Kozzy
Sicatec
Casandara
Linadora
Studio pastel
Chromakey
Made
Style Art
Comforsun
Marvella
Svava
Daria
Melodi
Taç
Dekoronyedi
Melodie
Techstor
Dinoboo
Merlina
Tengo
Else
Mer-Per
Turuncu
Erenev
Milano
Wellstil
Eryıldız
Missia
Yastıkminder
Evrem
Modafabrik
Zebraevim
Evsa
Modastra
Zethome

⁉ Sıkça Sorulan Sorular

Perdeleriniz personelimiz tarafından sökülmektedir. Aksi taktirde perdelerinizin teslimatı sırasında oluşmuş bir zarar tarafımızca kabul edilmemektedir. Daha da açıkçası personelimiz perdeleri sökerken dikkatli ve kontrol ederek çıkarır.

Tabi ki, uzunluğu 4 metreye kadar olan perdeleri dahi yıkayabiliyoruz.

Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan perdenin etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Perdeleriniz gelene değin camların açık kalmaması için mantıklı bir aksiyon almanız gerekmektedir. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂

Bu isteğiniz acil durum olarak nitelendirilmektedir. Bundan ötürü ekstradan yakıt, zaman ve masraf olacağı için fazladan 50 TL ödeme yapmanız gerekir.

Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi suda bekletme işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.

Yeni bir ev hanımıysanız bu soruyu sormadınız var sayıyoruz. Zira tül ve kumaş perdeler her ne kadar da ütülense de asla verim alamazsınız. Bu doğrultuda uygulanabilecek en iyi çözüm perdeleri hafif nemli olarak teslim etmek ve hemen monte etmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Çevrimiçi