Adana Perde Yıkama

Adana perde yıkama firması TemizlikBu ile, gün içinde teslimatlı, ücretsiz sökme ve takma işlemleri, makul fiyatlar gibi kriterlerle Adana perde temizleme hizmeti alabilirsiniz. Stor, zebra, dikey ve cam balkon perdesi gibi mekanik perde sistemlerine sahipseniz ve de yıkatmak istiyorsanız sizin için en mantıklı çözüm= TemizlikBu olacaktır.

Mekanik perde türlerine ek olarak tül perde, fon perde gibi kumaş perdelere yönelik, kumaşın yapısına uygun bir biçimde yıkama ve temizleme hizmetleri vermekteyiz. Evimizin her odasında bulunmakta olan perdeler, yaşam alanlarımızın karakterini, havasını, atmosferini büyük ölçüde etkilemektedir. Hepimiz biliriz ki, perdelerin varlığı ve güzelliği ne kadar önemliyse, temizlikleri de bir o kadar büyük önem taşımaktadır.

Isıtıcılardan, dumandan ve kazayla sebep olduğumuz perdeler, kirlenince renklerinde bulanıklaşmalar gözlenebilmektedir. Kirli perdeler aynı zamanda evlerimizin iç karartıcı bir ortama bürünmesini sağlayabilir. Bu problemin karşısında atabileceğimiz en temel adım, perdelerimizin düzenli temizliğini özenle gözetmektir.

Tertemiz perdelerle eviniz ferah bir görünüme sahip olur ve şık bir atmosfer sunabilirler. Ne de olsa, hangimiz perdelerimizin ilk günkü güzelliğini korumayı istemez ki? Güzel ve iyi bakılmış bir perde evinize sağlayabileceğiniz en büyük güzelliklerden birisi olabilir.

Perdeleri yıkattınsa 🫠 şimdi sırada 👉 Adana halı yıkama hizmeti var.

⚙️ Perde yıkama aşamaları

 1. Sökme işlemi= Perdeleriniz, personellerimiz tarafından sökülür. Kimi perde kumaşları güneşte kala kala kemikleşir. Bu durum fark edildiğinde bilgilendirilirsiniz.
 2. Perde taşıma= Perdeleriniz, özel perde taşıma hurcunda, aracımızın en üst kısmında taşınır. Üzerine halı vb. bir ürün konulmaz. Böylelikle perdelerin ezilmesi veya bozulmasının önüne geçilmiş olunur.
 3. Leke kontrolü= Yıkama öncesinde perdelerinizin lekeli kısımlarına leke çıkarma işlemi uygulanır. Çıkmayan lekeler için suda bekletme işlemine tabi tutulur.
 4. Perde yıkama= Mekanik perdelere mermer tezgahta, kumaş türündeki perdeler ise LG firmasının üretmiş olduğu yarı endüstriyel tipteki 17 kiloluk çamaşır makinesinde, kumaşın yapısına uygun programla yıkanır.
 5. Kurutma= Perdeler kapalı alanda toz, kir ve diğer tüm negatif etkenlerden uzak sağlıklı bir biçimde kurutulur.
 6. Montaj= Müsait olduğunuz tarih ve saat aralığında perdelerinizin montajı yapılır. Ardından perdelerinizi kontrol etmeniz istenir.

₺ Adana perde yıkama fiyatları

Ürün Birim Fiyat
Stor perde yıkama 15 TL
Zebra perde yıkama 17 TL
Kruvaze perde yıkama 17 TL
Fon perde yıkama 17 TL
Tül perde yıkama 17 TL
Jaluzi perde yıkama 17 TL

Metrekare (m²) birimi üzerinden hesaplanan Adana perde yıkama fiyatlarına K.D.V., servis ücreti, sökme ve takma işlemleri dahildir.

TemizlikBu markamızın 👉 Adana koltuk yıkama hizmetini inceleyebilirsiniz.

💦 Yıkanabilir perdeler

 • Ahşap perde
 • Banyo perdesi
 • Briz perde
 • Dikey perde
 • Fon perde
 • İp perde
 • İşyeri perdesi
 • Jaluzi perde
 • Katlamalı perde
 • Kruvaze
 • Mekanizmalı perde
 • Motorlu perde
 • Plise perde
 • Rustik perde
 • Saten perde
 • Screen perde
 • Siluet perde
 • Stor perde
 • Tül perde
 • Zebra perde

Adana stor perde yıkama

Özellikle de son yıllarda, evlerde stor perde kullanımında devasa artışlar rahatlıkla gözlemlenebilir olmuştur. En yaygın kullanımda olan perde biçimi, hepimizin de muhakkak bildiği üzere klasik perdelerden oluşmaktadır. Görünümüyle ve işlevselliğiyle daha kullanışlı bir tür olarak görünen stor perde türü, evinize güzellik katmaktan geri durmamaktadır.

Ancak evimizdeki diğer tüm eşyalar gibi, stor perdelerimiz de kirlenebilir ve güzel görünümü zedelenmiş gibi görünebilir. Sunduğumuz profesyonel Adana stor perde yıkama hizmetinde işimizde uzmanız. Stor perdeler, aynı zamanda da kusursuzca yıkanması en zor olan perde türüdür.

Tüm zorluklara karşın, biz perdelerinizi mümkün olduğunca tertemiz ediyor, neredeyse ilk aldığınız günkü haline geri döndürüyoruz. Böylece tekrar tertemiz doğasına kavuşan perdeleriniz evlerinizi güzelce süslemeye, renk ve zarafet katmaya devam ediyor.

Adana zebra perde yıkama

Evlerimizin görünümünden bir yana, perdeler gizliliği sağlama ve özel alan tanıma konusunda da büyük rol oynamaktadırlar. Bunlar için tercih edilen perde türlerinden en yaygını zebra perde türleridir. Genellikle daha kalın olan bu perdelerin temizliğine özenle yaklaşılması gerekmektedir.

Evde yer alan malzemelerle temizliğine eğilen bu perdelerin, bilindik evde temizleme şekilleri ne yazık ki perdelere büyük hasar verebilmektedir. Kumaşı zedeleyen temizlik yöntemleri, perdelerimizin görünümünü kirletebilir ve bu da istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Adana zebra perde yıkama hizmetimizle zebra perdelerinizi ustalıkla temizliyor, materyali asla yıpratmadan size geri veriyoruz. Yıkama amacıyla hizmetimize verdiğiniz perdeler, sizlere verdiğinizden bile daha iyi bir durumda dönecektir.

İşimizde deneyimliyiz ve bunu ustalıkla yapıyoruz. İletişime geçip diyalog kurmakta tereddüt etmemenizi itinayla öneririz. Temizlikbu.com olarak, sizler için çalışıyoruz.

Sağlığınız uykunuzu bölmesin. O halde hemen TemizlikBu’dan Adana yatak yıkama veya Adana yorgan yıkama hizmeti alınız.

📍 Yıkanabilir perde markaları

Altınray perde yıkama
Apolena perde yıkama
Artemisia perde yıkama
Asiahome perde yıkama
Ayçaak perde yıkama
Azze perde yıkama
Bedinn perde yıkama
Belenay perde yıkama
Bellecose perde yıkama
Berkev perde yıkama
Bianca luna perde yıkama
Biri beni perde yıkama
Brillant perde yıkama
Buldan perde yıkama
Casandara perde yıkama
Chromakey perde yıkama
Comforsun perde yıkama
Daria perde yıkama
Dekoronyedi perde yıkama
Dinoboo perde yıkama
Else perde yıkama
Erenev perde yıkama
Eryıldız perde yıkama
Evrem perde yıkama
Evsa perde yıkama
Fabress perde yıkama
Funnababy perde yıkama
Garden perde yıkama
Gerok perde yıkama
Gizem perde yıkama
Gravel perde yıkama
Güneş perde yıkama
Harikabirsey perde yıkama
Hobanhome perde yıkama
Homede blue perde yıkama
Jakist perde yıkama
Kidboo perde yıkama
Kornişmatik perde yıkama
Kozzy perde yıkama
Linadora perde yıkama
Made perde yıkama
Marvella perde yıkama
Melodi perde yıkama
Melodie perde yıkama
Merlina perde yıkama
Mer-Per perde yıkama
Milano perde yıkama
Missia perde yıkama
Modafabrik perde yıkama
Modastra perde yıkama
Modatools perde yıkama
Mrs. Pillow perde yıkama
Nevto perde yıkama
Ninikids perde yıkama
Nope perde yıkama
Odeon perde yıkama
Payidar perde yıkama
Petbox perde yıkama
Pierre Cardin perde yıkama
Positive home perde yıkama
Premier perde yıkama
Premier home perde yıkama
Renk perde yıkama
Sicatec perde yıkama
Studio pastel perde yıkama
Style Art perde yıkama
Svava perde yıkama
Taç perde yıkama
Techstor perde yıkama
Tengo perde yıkama
Turuncu perde yıkama
Wellstil perde yıkama
Yastıkminder perde yıkama
Zebraevim perde yıkama
Zethome perde yıkama

S.S.S.

Stor perde yıkama fiyatı ne kadar?
⭐ Adana stor perde yıkama fiyatı, perdenizin ölçüsüne göre fiyatlandırılıyor. Metrekare (m²) birimi üzerinden ölçülen perdelerinizin fiyatı sabittir.
Stor perde yıkama evde nasıl yıkanır?
⭐ Stor perdeler evde yıkanabilmesi için perdenin tamamen açılacak kadar büyük alan olması gerekmektedir. Aksi halde perde kumaşında kırılmalar meydana gelir.
Stor perde nerede yıkanır?
⭐ Stor perde yıkama işleminin en steril hali tezgahta olanıdır. Firmamızda perdeleriniz mermer tezgahta yıkanır.
Çok kirli perde nasıl temizlenir?
⭐ Çok kirli perdeler yıkanmadan önce suda bekletme işlemine tabi tutulur. Suda bekletildikten sonra yıkanan çok kirli perdeler tertemiz olur.
Perdeleri kim söküyor?
⭐ Perdeleriniz personelimiz tarafından sökülmektedir. Aksi taktirde perdelerinizin teslimatı sırasında oluşmuş bir zarar tarafımızca kabul edilmemektedir. Daha da açıkçası personelimiz perdeleri sökerken dikkatli ve kontrol ederek çıkarır.
Perdem çok uzun yıkayabilir misiniz?
⭐ Tabi ki, uzunluğu 4 metreye kadar olan perdeleri dahi yıkayabiliyoruz.
Perdelerimi temizletmek istiyorum ne yapmalıyım?
⭐ Sırasıyla şunları yapmanız gerekmektedir. 1. Yıkanacak olan perdenin etrafındaki eşyaları kaldırmanız gerekmektedir. 2. Perdeleriniz gelene değin camların açık kalmaması için mantıklı bir aksiyon almanız gerekmektedir. 3. Tabi ki bizi aramak 🙂
Perdelerim aynı gün gelir mi?
⭐ Bu isteğiniz acil durum olarak nitelendirilmektedir. Bundan ötürü ekstradan yakıt, zaman ve masraf olacağı için fazladan 50 TL ödeme yapmanız gerekir.
Perdedeki tüm lekeler çıkıyor mu?
⭐ Leke çıkarıcı solüsyonlarla çıkabilecek tüm lekeleri bertaraf etmekteyiz. Zira yıkama öncesi suda bekletme işlemi yapacağımız için zorlu lekeler dahi büyük oranla tasfiye olacaktır.
Tül perdelere ütü yapıyor musunuz?
⭐ Yeni bir ev hanımıysanız bu soruyu sormadınız var sayıyoruz. Zira tül ve kumaş perdeler her ne kadar da ütülense de asla verim alamazsınız. Bu doğrultuda uygulanabilecek en iyi çözüm perdeleri hafif nemli olarak teslim etmek ve hemen monte etmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Başa dön tuşu