kayseri hali yikama temizleme temizlikbu

Kayseri halı yıkama firması olarak, Kayserili ev hanımları tarafınca en başarılı marka olarak bilinen TemizlikBu ile profesyonel halı temizleme işlemi alabilisiniz.

Halısını teslim ettiğimiz müşterilerimiz, halılarını yere serip şöyle bir baktığında bizim sloganımızı söylüyorlar: "İşte Gerçek TemizlikBu" ✅

Kurumsal bir halı yıkama şirketi olarak Kayseri'de yüzlerce ev hanımına halı yıkama hizmeti verdik ve veriyoruz. Sizlerin de markamızı, uygulamalarımızı ve fiyatlarımızı beğenmeniz durumunda vermeye de devam edeceğiz.

Halı temizliğinin hizmet tanıtımını okuyabilir veya dinlemek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayın ve size Kayseri halı yıkama hizmetimizi telefonda sözlü olarak açıklayalım.

hali yikamada ayak sagligi

Halılarınız ve Sağlığınız

TemizlikBu, Kayserili Ev Hanımları ve Annelerin Tercihi!

Kayseri'de halı yıkama işlemini ayak sağlığınızın korunabilmesi ve bebeklerinizin halı üzerinde rahatça dolaşabilmesi için temizleme kuralları ile bütünleştirdik. Bu çerçevede halınızı yıkamaktan çok temizlik uygulaması yapıyoruz. Bu işlemler bir dizi makine, teknik ve gözlemlerden oluşuyor. En önemlisi ise yıkama ustasının bilgisidir.

Ünlü sağlık bilgesi Lokman Hekimin de dediği gibi: "Hastalık ayaktan başlar" sözünü önemsiyor ve bu kapsamda işlemler gerçekleştiriyoruz.

hali alimi

1- Halılarınızı Nasıl Alıyoruz?

TemizlikBu, Yüzlerce Pozitif Müşteri Yorumu Almış Tescilli Bir Marka.

İletişim bilgilerimizi kullanarak günün herhangi bir (7/24) saatinde bizlere ulaşıyor veya sizinle irtibat kurmamızı sağlıyorsunuz. Müsait olduğunuz tarih ve saati karşılıklı olarak belirleyerek bir randevu etkinliği oluşturuyoruz. Teyidini yaptığımız yarım saat aralığı size ayrılmış oluyor. Diyelim: 01.01.2018 Tarihinde saat 10:00-10:30 arasını seçmişseniz bu saat aralığında sadece sizin halılarınızı almak için çalışmış oluyoruz. Böylece "Araç gecikti | Bir yere uğradık | Yoldayız hemen geliyoruz" gibi can sıkıcı ve bekletici durumlarla asla karşılaşmıyorsunuz.

Yaka kartında gerekli bilgileri bulunan personelimiz halılarınızı sayıyor, ölçülerini belirliyor ve yıkama fiyatını hesaplıyor. Halılarınız adresinizden alınıp tesisimize gelene kadar halı taşıma çantasına konarak yerden ve duvardan uzak bir biçimde taşınıyor. Halılarınızın bilgisine yönelik size bir fiş veriliyor. Ayriyeten belirttiğiniz telefon numarasına o esnada bu işlemin bir akdi olan SMS gönderilecektir. Böylece ürünlerinizi 2 aşamalı güvenlikle donatmış olacaksınız. Bu konu hususunda hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz.

hali yikama asamalari

2- Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

TemizlikBu, Halı Yumuşatma Sistemini Kayseri'de Uygulayan Tek Marka

Teknolojiyi hijyene uyarlayarak Kayseri'de halı yıkama hizmetini profesyonel olarak verebiliyoruz. Halılarının şaşırtıcı bir temizliğe kavuştuğunu gören müşterilerimiz sosyal medya hesaplarımızda bunu dile getiriyor ve yorumluyor.

En pahalı veya hızlı makine ile teknolojiler kullanmak yerine hijyen ve sanitasyon esaslı kurulan tesisimizde halınıza A'dan Z'ye tüm yıkama ve temizleme işlemlerini uyguluyoruz.

Türkiye'de bir ilk olan halı yumuşatma makinemiz ile halınız temizlik ve bakteri tasfiyesi bakımından %99 gibi bir orana ulaşıyor.

✅ 7 Adımda Kayseri halı yıkama işlemini en ince detaylarıyla videolu olarak inceleyin.
👉 Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

hali kurutma odasi

3- Halılarınızı Nasıl Kurutuyoruz?

Halı temizleme işleminin en önemli aşamalarından biri olan kurutma işlemi, açık havada yapıldığında yıkanmadan öncesinde nasılsa daha da kirli bir hale geliyor. Çünkü açık havada kurutulan halıya; Toz, çamur, yağmur, güneş, kuş pisliği, börtü, böcek vb. tüm olumsuz etkenler bulaşacaktır.

TemizlikBu halı temizleme fabrikasının üst katında bulunan 200 M2 kapalı kurutma bölümünde halılarınız "sağlık yönünden" güvenli bir biçimde kurutuluyor.

Böylece sloganımızda da dediğimiz gibi İşte Gerçek TemizlikBu şekilde sağlanıyor.

kayseri hali yikama teslimi

4- Halılarınızı Nasıl Teslim Ediyoruz?

TemizlikBu, Temizlik Garantisinin Yanı Sıra Zamanındalıkta da Zirvede

Randevu esnasında belirttiğiniz tarih ve yarımşar saat aralığında halılarınızı adresinize ücretsiz bir biçimde servis ediyoruz. Misal diyelim: 01.01.2018 Tarihinde saat 17:00-17:30 saat aralığını seçtiyseniz bu saat aralıklarında sizden başka hiç bir müşterimize hiç bir halı servisi YAPMIYORUZ.

Halınızın en az 1 veya 2 tanesini açarak kontrol etmenizi rica ediyoruz. Halınızın temizliğine dair "başarılı" kelimesini sizden duyana kadar gerekli incelemeyi yapmanızı bekliyor ve halınıza dair gerekli kullanım bilgilerini aktarıyoruz.

Kayseri en iyi halı yıkama firması olma yolunda, siz müşterilerimiz için çalışmaya devam ediyor ve %100 müşteri deneyimi esası ile işimizi yapıyoruz.

✅ Kayseri halı yıkama fiyatlarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
👉 Kayseri Halı Yıkama Fiyatları

Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu markamız kapsamında Kayserili ev hanımlarına halı temizlik hizmeti sunmaktayız. "İşte Gerçek TemizlikBu" sloganıyla, kurulduğumuz günden bu yana değin bir tek müşterimizi dahi hüsrana uğratmadan çalıştık, çalışıyoruz ve çalışacağız.