hali yikamaya dair sikca sorulan sorular

Bu sayfamızda tüm başlıklar alfabetik olarak sıralanmaktadır. TemizlikBu markamıza ve hizmetlerimize dair tüm bilmediklerinizi bu sayfa aracılığıyla öğrenebileceksiniz.

Halı Yıkama S.S.S.

"Garanti"

Ya halım bir olumsuzlukla karşılaşırsa?
✅ Kurumsal bir halı yıkama markası olarak halılarınızı her türlü güvence altına alıyoruz. Halı yıkama hizmetimizi almadan evvel Hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz. TemizlikBu marka tescil belgesine sahip bir firmadır. 1 Tane dahi müşterisiyle tatsız bir durum YAŞAMAMIŞTIR. Memnun olmayan kişiler henüz müşterimiz değildir!

"Halı Kesme"

Halı kesme işlemi yapıyor musunuz?
✅ Halınızı ikiye veya üçe böldürüp o şekilde kullanmayı düşünüyorsanız biz bu işlemi sizin için yapabiliriz. Halınızın alımı esnasında belirttiğiniz şekilde halılarınız kaça bölünmesi gerekiyorsa halı ön kontrol aşamasında bu işlem gerçekleşecektir.

"Halı Parfümü"

Halılara parfüm sıkıyor musunuz?
✅ Birçok farklı kokuda halı parfümü tesisimizde mevcut. Halınızı almaya gelen personelimize belirttiğiniz kokuyu halınıza sıkıyoruz. Dilerseniz 1 sene kalıcı koku garantili partikül özellikli halı parfümünü isteğe bağlı ek bir ücret ödeyerek alabilirsiniz.

"Halı Yıkama Firması Seçmek"

Halı yıkama firması seçerken nelere dikkat etmeliyim?
✅ Halınızı yıkatmak için tercih edeceğiniz firmaya dair kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Sosyal medyadaki etkinliğine göz atabilirsiniz. Bir arkadaşınıza sorabilirsiniz. Hatta müşteri yorumlarına da bakmanız durumunda doğru işletmeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

"Halı Yıkama Fiyatları"

Halı yıkama fiyatlarınız ne kadar?
Kayseri halı yıkama fiyatları sayfamızda tüm halı çeşitlerinin temizleme ücret tablosu bulunuyor. Bu tablo aracılığıyla bizi aramanıza gerek kalmadan hizmet bedellerini inceleyebilir veya farklı firmalarla mukayese edebilirsiniz.

"Halı Yıkatma Zaman Aralığı"

Halılarımı kaç zamanda bir yıkatmaya vermeliyim?
✅ Halı yıkamanın zaman aralığı tamamen sizin kullanım şeklinize bağlıdır. Standartları belirtecek olursak: Normal bir evde kullanılan halı sağlık bilgisine yönelik her 3 ayda bir periyodik olarak yıkatılması gerekmektedir.

"Halının Nerede Yıkandığı"

Halıları elde mi yoksa makinede mi yıkıyorsunuz?
✅ Halınızın tüm yıkama ve temizleme aşamaları otomatik ve otomasyon sistemle donatılmış makineler ile yapılmaktadır. Kayseri'de 7 adımda halı yıkama işleminin nasıl yapıldığını sitemizde izleyebilirsiniz.

"Halıyı Saklamak"

Halımı yıkatacağım ama şimdi kullanmayacağım. Bir şey olur mu?
✅ Türkiye'de bulunan halı yıkama fabrikalarının içerisinde sadece bizim kullandığımız nem alıcı özelliği bulunan ve silikajel diye adlandırılan maddeyi, halınızın sarımı esnasında halının belirli bölgelerine koyuyoruz. Böylece halınızı hemen açmasanız dahi belirli bir müddet halınız sarılı bir biçimde kalabiliyor.
❗Burada dikkat edilmesi gereken husus ise; Halı her ne kadar da kurumuş olsa da asla sarılı bir biçimde bekletilemez. Ortamda nem alma cihazı varsa süresiz olarak sarılı bir biçimde bekletebilirsiniz.

"Halıyı Yerden Toplamak"

Halıları siz mi topluyorsunuz?
✅ Halılarınızı siz topluyorsunuz. Fakat bedenen bir rahatsızlığı bulunan müşterilerimiz bunu dile getirdiğinde personelimiz tarafından toplama ve serilme işlemi yapılıyor.

"İndirimli Halı Yıkatmak"

Halımı nasıl indirimli yıkatabilirim?
✅ Bu sorunuza en makul cevabı Kayseri halı yıkama kampanyaları sayfamız verecektir. Telaşa kapılmayın, kendinize uygun bir indirimi ve fırsatı bu sayfamızda bulabileceksiniz.

"Leke"

Halıdaki tüm lekeleri çıkarabiliyor musunuz?
Bir aracın üzerine sıkılmış sprey boya nasıl çıkmıyor ise... Bazı leke ve türdeki halılar asla temizlenemiyor. Zira markamız TemizlikBu, size %99 temizlik garantisi vermektedir. Tesisimizde 12 farklı leke sökücü solüsyon bulunmakta. Bunların hepsini (Lekenin yoğunluğuna göre sırasıyla) uyguladıktan sonra halınızda ki leke çıkmadı ise artık bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Bu konu hususunda hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz.

"Overlok"

Halı kenarı kapama (overlok) yapıyor musunuz?
✅ Evet, halı kenarı kapama işlemini yapabiliyoruz. Siparişinizi verdiğiniz esnada bunu belirtmeniz durumunda halınıza overlok yapılacaktır.

"Saçak Kesimi"

Halıların saçaklarını kesebiliyor musunuz?
✅ Halınızın saçağını kestirmek istiyorsanız bunu personelimize belirtiyorsunuz. Tesisimizde halınızın ilk aşaması olan halı ön kontrol esnasında halınızın saçağı (Belirttiyseniz) kesilecektir. Bu işlemin ücretini Fiyat listesi isimli sayfamızda görebilirsiniz.

"Servis Ücreti"

Halı yıkamada ayriyeten servis ücreti ödüyor muyuz?
✅ Halınızın alımı ve teslimatı esnasında standart yıkama fiyatından başka bir ücret talep etmiyoruz. Halınızın teslim tarihini sizin belirleyeceğiniz den dolayı, o tarih ve saat aralıklarında evde yok iseniz bir sonraki teslim tarihini biz belirliyoruz.

"Teslimat Süresi"

Halıları kaç günde teslim ediyorsunuz?
✅ Halı yıkama ve temizleme işlemleri yoğunluğa bağlı olmakla birlikte en az 3 en fazla 7 gün içerisinde gereken işlemler yapılıp teslim edilmektedir.


TemizlikBu - Kayseri halı yıkama firmasına sormak istediğiniz herhangi bir şey var ise istegercek@temizlikbu.com - temizlikbu@gmail.com adreslerine posta yollayabilirsiniz. Size dakikalar içerisinde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Şayet posta adresi kullanmıyorsanız +90 554 129 1011 numaralı telefonumuza SMS veya WhatsApp aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz.