hali yikamaya dair sikca sorulan sorular

Bu sayfamızda tüm başlıklar alfabetik olarak sıralanmaktadır. TemizlikBu markamıza ve hizmetlerimize dair tüm bilmediklerinizi bu sayfa aracılığıyla öğrenebileceksiniz.

Halı Yıkama S.S.S.

"Garanti"

Ya halım bir olumsuzlukla karşılaşırsa?
✅ Kurumsal bir halı yıkama markası olarak halılarınızı her türlü güvence altına alıyoruz. Halı yıkama hizmetimizi almadan evvel Hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz. TemizlikBu marka tescil belgesine sahip bir firmadır. 1 Tane dahi müşterisiyle tatsız bir durum YAŞAMAMIŞTIR. Memnun olmayan kişiler henüz müşterimiz değildir!

"Halı Kesme"

Halı kesme işlemi yapıyor musunuz?
✅ Halınızı ikiye veya üçe böldürüp o şekilde kullanmayı düşünüyorsanız biz bu işlemi sizin için yapabiliriz. Halınızın alımı esnasında belirttiğiniz şekilde halılarınız kaça bölünmesi gerekiyorsa halı ön kontrol aşamasında bu işlem gerçekleşecektir.

"Halı Parfümü"

Halılara parfüm sıkıyor musunuz?
✅ Birçok farklı kokuda halı parfümü tesisimizde mevcut. Halınızı almaya gelen personelimize belirttiğiniz kokuyu halınıza sıkıyoruz. Dilerseniz 1 sene kalıcı koku garantili partikül özellikli halı parfümünü isteğe bağlı ek bir ücret ödeyerek alabilirsiniz.

"Halı Yıkama Firması Seçmek"

Halı yıkama firması seçerken nelere dikkat etmeliyim?
✅ Halınızı yıkatmak için tercih edeceğiniz firmaya dair kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Sosyal medyadaki etkinliğine göz atabilirsiniz. Bir arkadaşınıza sorabilirsiniz. Hatta müşteri yorumlarına da bakmanız durumunda doğru işletmeyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

"Halı Yıkama Fiyatları"

Halı yıkama fiyatlarınız ne kadar?
Kayseri halı yıkama fiyatları sayfamızda tüm halı çeşitlerinin temizleme ücret tablosu bulunuyor. Bu tablo aracılığıyla bizi aramanıza gerek kalmadan hizmet bedellerini inceleyebilir veya farklı firmalarla mukayese edebilirsiniz.

"Halı Yıkatma Zaman Aralığı"

Halılarımı kaç zamanda bir yıkatmaya vermeliyim?
✅ Halı yıkamanın zaman aralığı tamamen sizin kullanım şeklinize bağlıdır. Standartları belirtecek olursak: Normal bir evde kullanılan halı sağlık bilgisine yönelik her 3 ayda bir periyodik olarak yıkatılması gerekmektedir.

"Halının Nerede Yıkandığı"

Halıları elde mi yoksa makinede mi yıkıyorsunuz?
✅ Halınızın tüm yıkama ve temizleme aşamaları otomatik ve otomasyon sistemle donatılmış makineler ile yapılmaktadır. Kayseri'de 7 adımda halı yıkama işleminin nasıl yapıldığını sitemizde izleyebilirsiniz.

"Halıyı Saklamak"

Halımı yıkatacağım ama şimdi kullanmayacağım. Bir şey olur mu?
✅ Türkiye'de bulunan halı yıkama fabrikalarının içerisinde sadece bizim kullandığımız nem alıcı özelliği bulunan ve silikajel diye adlandırılan maddeyi, halınızın sarımı esnasında halının belirli bölgelerine koyuyoruz. Böylece halınızı hemen açmasanız dahi belirli bir müddet halınız sarılı bir biçimde kalabiliyor.
❗Burada dikkat edilmesi gereken husus ise; Halı her ne kadar da kurumuş olsa da asla sarılı bir biçimde bekletilemez. Ortamda nem alma cihazı varsa süresiz olarak sarılı bir biçimde bekletebilirsiniz.

"Halıyı Yerden Toplamak"

Halıları siz mi topluyorsunuz?
✅ Halılarınızı siz topluyorsunuz. Fakat bedenen bir rahatsızlığı bulunan müşterilerimiz bunu dile getirdiğinde personelimiz tarafından toplama ve serilme işlemi yapılıyor.

"İndirimli Halı Yıkatmak"

Halımı nasıl indirimli yıkatabilirim?
✅ Bu sorunuza en makul cevabı Kayseri halı yıkama kampanyaları sayfamız verecektir. Telaşa kapılmayın, kendinize uygun bir indirimi ve fırsatı bu sayfamızda bulabileceksiniz.

"Leke"

Halıdaki tüm lekeleri çıkarabiliyor musunuz?
Bir aracın üzerine sıkılmış sprey boya nasıl çıkmıyor ise... Bazı leke ve türdeki halılar asla temizlenemiyor. Zira markamız TemizlikBu, size %99 temizlik garantisi vermektedir. Tesisimizde 12 farklı leke sökücü solüsyon bulunmakta. Bunların hepsini (Lekenin yoğunluğuna göre sırasıyla) uyguladıktan sonra halınızda ki leke çıkmadı ise artık bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Bu konu hususunda hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz.

"Overlok"

Halı kenarı kapama (overlok) yapıyor musunuz?
✅ Evet, halı kenarı kapama işlemini yapabiliyoruz. Siparişinizi verdiğiniz esnada bunu belirtmeniz durumunda halınıza overlok yapılacaktır.

"Saçak Kesimi"

Halıların saçaklarını kesebiliyor musunuz?
✅ Halınızın saçağını kestirmek istiyorsanız bunu personelimize belirtiyorsunuz. Tesisimizde halınızın ilk aşaması olan halı ön kontrol esnasında halınızın saçağı (Belirttiyseniz) kesilecektir. Bu işlemin ücretini Fiyat listesi isimli sayfamızda görebilirsiniz.

"Servis Ücreti"

Halı yıkamada ayriyeten servis ücreti ödüyor muyuz?
✅ Halınızın alımı ve teslimatı esnasında standart yıkama fiyatından başka bir ücret talep etmiyoruz. Halınızın teslim tarihini sizin belirleyeceğiniz den dolayı, o tarih ve saat aralıklarında evde yok iseniz bir sonraki teslim tarihini biz belirliyoruz.

"Teslimat Süresi"

Halıları kaç günde teslim ediyorsunuz?
✅ Halı yıkama ve temizleme işlemleri yoğunluğa bağlı olmakla birlikte en az 3 en fazla 7 gün içerisinde gereken işlemler yapılıp teslim edilmektedir.

Koltuk Yıkama S.S.S.

"Garanti"

Ya koltuklarımın başına bir şey gelirse?
✅ Kayseri'deki koltuk yıkama işletmelerinden ağzınızın yandığını ve çokça kez "temizlik bakımından" hüsrana uğradığınızı analizlerimiz sonucunda biliyoruz. Zinhar burada hiç bir meslektaşımızı kötülemek istemiyoruz. Bu sorunu aşmak ve güvenilir bir kanepe temizleme şirketi olduğumuzu lanse etmek için Hizmet sözleşmesi isimli sayfamızı hazırladık. Bu sayfada koltuk yıkama hizmetinin sizinle markamız arasındaki yasal akdi yer alıyor. Ne gibi garanti ve haklarınızın olduğunu bu sayfamız aracılığıyla öğrenebileceksiniz.

"Kampanyalı Koltuk Yıkama"

Kampanyalı koltuk yıkamayı nasıl kazanabilirim?
Kayseri koltuk yıkama kampanyaları sayfamızı inceleyebilir ve alacağınız hizmeti daha da ekonomik bir hale getirebilirsiniz.

"Koltuk Parfümü"

Koltuğa parfüm sıkıyor musunuz?
6 Farklı parfümden birini seçmeniz durumunda bunu koltuğunuza uyguluyoruz. Ayriyeten 1 sene kalıcı koku garantili partiküllü parfüm talep etmeniz durumunda buda uygulanabilmektedir. Fakat bu işlem, koltuk takımlarınız kuruduktan sonra yapılması gerekmektedir. Bu parfüm için fiyat listesi isimli sayfamızda koltuk yıkama ücret tablosunun altında bulunan isteğe bağlı ek ücretler kısmını inceleyebilirsiniz.

"Koltuk Tüyü Almak"

Tüy ve tiftik alma ne demek?
✅ Koltuklarınızın yüzeyinde zamanla tüylenmeler oluşur. Bu ise koltuk takımınızı eskimiş gibi gösterir. Mini el cihazımızla bu tüylenme ve tiftiği ortadan kaldırabiliyoruz. Kayseri'de 7 aşamada koltuk yıkama işleminin nasıl yapıldığını sitemizden izleyebilirsiniz.

"Koltuk Yıkatma Aralıkları"

Koltuklarımı ne zamandan ne zamana yıkatmaya vermeliyim?
✅ Bu tamamen sizin kullanımınıza bağlı olmakla beraber hijyen ve sanitasyon kuralları incelenip bir sonuca ulaşıldığında her 3 ayda 1 periyodik olarak koltuk ve kanepe temizliği yaptırmanız gerekecektir. Ayriyeten koltuğunuza bir şeyler döküldüğünde de yıkama işlemi yaptırabilirsiniz.

"Koltuk Yıkama Firması Seçmek"

Koltuk yıkama firması seçerken nelere dikkat etmeliyim?
✅ Koltuğunuza yıkama işlemi alacağınız işletmenin sitesinde veya sosyal medya hesabında özellikle öncesi ve sonrası işlemlerini inceleyin. Böylelikle koltuk yıkama neticesini az çok anlayabileceksiniz. Bir diğer husus ise müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.

"Koltuk Yıkama Fiyatları"

Koltuk yıkama fiyatlarınız ne kadar?
✅  sayfamızda tüm koltuk temizliği ücretleri bilginize sunuldu. Tek veya takım yıkama gibi farklı ücretlendirme yapıldı.

"Koltuğun Kuruması"

Koltuğum ne zaman kuruyacak?
✅ Koltuk yıkama işlemi bitiminden en geç 4 ile 8 saat arasında kuruma gerçekleşir. Bu zaman aralığı, koltuk takımınızın kumaş yapısına göre değişiklik göstermektedir.

"Koltukta Şampuan"

Koltuğum yıkandıktan sonra şampuan kalıyor mu?
7 Aşamalı profesyonel koltuk ve kanepe yıkama işleminin bitiminde koltuğunuzdaki şampuan miktarı %0 olacaktır. Çünkü vakum sonrası sade su püskürtme ve ikinci vakum gerçekleşiyor. Her biri 1200 vat emiş gücüne sahip 3 motorlu vakum makinemiz toplamda 3600 vat sıvı emişi ile koltuğunuzun yüzeyine peçete dahi değdir seniz, bu peçete ıslanmıyor.

"Koltuktaki Lekeler"

Koltuktaki lekelerin hepsi çıkıyor mu?
✅ Koltuk yıkama solüsyonları içerisinde 12 farklı leke çıkarıcı bulunmakta. Bunların hepsini (Lekenin yoğunluğuna göre sırasıyla) uyguladıktan sonra koltuk veya kanepenizdeki leke çıkmadı ise artık bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Bir otomobilin üzerine sıkılan sprey boya nasıl ki yıkama ile çıkamayacaksa bazı türdeki lekelerde bu denli maalesef çıkmıyor. Bu konu hususunda hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz.

"Şampuan Sıçraması"

Yıkama esnasında etrafa şampuan sıçrıyor mu? 
✅ Standartların üzerinde üretilen ve bileşenlerinde insan sağlığına hiç bir yan etkisi olmayan şampuanımızı ustamız, tam kararında ayarlayarak bu şampuan ve köpük sıçramasının önüne kesin olarak geçmektedir.

"Yerlerin Islanması"

Koltuk yıkama esnasında yerler ıslanıyor mu?
✅ Kanepe yıkama işlemine başlamadan önce yere serilen sıvı emici bez zemininizin ıslanmasını engelliyor. Zaten zemine düşen sıvı miktarı toplamda 1 çay bardağını geçmiyor. Bunu da yüzeyin büyüklüğüne göre düşeceğini düşündüğünüzde hafif bir ıslaklık değmiş oluyor. Bunu ise sıvı emici bezimiz içerisine çekiyor.

Perde Yıkama S.S.S.

"Garanti"

Ya perdelerimin başına bir şey gelirse? 
✅ Kurumsal bir perde yıkama markası olarak stor perdelerinizi her türlü güvence altına alıyoruz. Stor perde yıkama hizmetimizi almadan evvel Hizmet sözleşmesi sayfamıza bakabilirsiniz. Temizlik Bu marka tescil belgesine sahip bir firmadır. 1 Tane dahi müşterisiyle tatsız bir durum YAŞAMAMIŞTIR. Memnun olmayan kişiler henüz müşterimiz değildir!

"İndirimli Perde Yıkatmak"

İndirimli perde yıkamaya nasıl sahip olabilirim?
Kayseri perde yıkama kampanyaları sayfamızı incelemenizin neticesinde kendinize uygun bir indirim mutlaka bulabileceksiniz. Stor perde temizliği ve zebra perde temizleme işlemlerinde sosyal medya (@temizlikbu) hesaplarımızı takip etmenizin sonucunda türlü fırsatları edinebileceksiniz.

"Perde Montajı"

Perdeleri siz mi takıyorsunuz? 
✅ Evet, perdelerinizi personelimiz elinde eldivenli bir biçimde takacaktır. Montaj işlemi bittikten sonra sizin kontrolünüzde perde açılıp kapatılır. Bu işlemi isterseniz sizde yapabilirsiniz.

"Perde Sökümü"

Perdeleri siz mi söküyorsunuz? 
✅ Evet, perdelerinizi personelimiz elinde eldivenli bir biçimde sökecektir. Alüminyum yapıda kısa bir merdiven aracılığıyla perdelerinizi dakikalar içerisinde söküyoruz.

"Perde Tamiri"

Perde tamiri yapıyor musunuz? 
✅ Evet, Perde tamirini sizler için yapabiliyoruz. Perdelerin rutin olarak belli başlı parçaları bozulmaktadır. Biz bu parçaları sizler için ücretsiz olarak değiştirip tamirini yapmaktayız. Fakat standartların dışında kalan ve maliyet bakımından yüksek olabilecek perde tamiri ve parçalarına dair ek ücret talep etmekteyiz. Bu parçaların neler olup olmadığına Kayseri perde yıkama fiyatları sayfamıza bakabilirsiniz.

"Perde Teslimat Zamanı"

Perdeleri kaç günde teslim ediyorsunuz? 
✅ Stor perde temizliği ve kuruması ve sonrasında paketlenip servise hazır hale gelmesi normalde 6 saati buluyor. Biz standart stor perde yıkama işlemini 3 günde yapmaktayız. Fakat aynı gün stor perde temizleme işlemi isterseniz bu işlemin fiyatı biraz farklı oluyor. Bu hususa dair fiyat listesi sayfamıza bakabilirsiniz.

"Perde Yıkama Fiyatları"

Perde yıkama fiyatlarınız ne kadar? 
✅ Kayseri perde yıkama fiyatları sayfamızda stor ve zebra perde temizleme ücretlerimiz yazmakta. Ayriyeten perde temizliğine yönelik ek ücretler de isteğe bağlı olarak mevcuttur.

"Perde Yıkama Şirketi Seçmek"

Perde yıkama şirketi seçerken nelere dikkat etmeliyim? 
✅ Günümüzde perde yıkama işlemi illegal bir biçimde de maalesef yapılabilmekte. Bu çerçevede buralardan hizmet aldığınızda ürününüze dair hiç bir garantiniz bulunmayacaktır. Bizi dinleyecek olursanız perde yıkama işleminde tercihiniz bir markadan yana olsun.

"Perdeleri Yıkatma Zamanları"

Perdelerimi hangi zaman aralıklarında yıkatmaya vermeliyim? 
✅ Perdelerinizin ne zaman kirli olduğunu düşünüyorsanız o zaman yıkamaya verebilirsiniz. Standartları göz önüne alacak olursak perdeler her 3 aya bir periyodik olarak yıkatılması gerekmektedir.

"Perdedeki Lekeler"

Perdede ki tüm lekeleri çıkarabiliyor musunuz? 
✅ Stor perde temizliğinde gerektiği yerlerde leke çıkarıcı kullanmaktayız. Bu leke çıkarıcılar yapısı ve yoğunluğuna göre farklılıklar gösteriyor. Perdenin kumaşına işlemiş ve asla çıkmayacak lekelere dair hiç bir işlem ücreti almadan perdelerinizi geri size iade etmekteyiz. Bu konu hususunda hizmet sözleşmesi isimli sayfamızda bulunan stor perde yıkama hizmet sözleşmesini okuyabilirsiniz.

"Perdenin Nerede Yıkandığı"

Perde yıkamayı elde mi yoksa makinede mi yapıyorsunuz? 
✅ Perdeleriniz yerden ve duvardan uzak bir biçimde masada yıkanmaktadır. El ile yapılan uygulamalar, insan gücünün yettiği kadarınca temiz oluyordur. Bu anlamda insan yorulduğu yerde temizliğin seviyesi de durmaktadır. Biz stor perde yıkama işlemini makinelerle yapmaktayız.

"Servis Ücreti"

Servis ücreti alıyor musunuz? 
✅ Tabi ki hayır. Fiyat tarifemizde belirtilenin dışında hiç bir ücreti ekstradan talep etmemekteyiz.


TemizlikBu - Kayseri halı yıkama firmasına sormak istediğiniz herhangi bir şey var ise istegercek@temizlikbu.com - temizlikbu@gmail.com adreslerine posta yollayabilirsiniz. Size dakikalar içerisinde dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Şayet posta adresi kullanmıyorsanız +90 554 129 1011 numaralı telefonumuza SMS veya WhatsApp aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz.