Otomatik Halı Yıkama Makinesi Üreticileri

tam otomatik hali yikama makinesi ureticileri listesi resmi

Otomatik halı yıkama makinesi üreticileri listesini sizler için derledik toparladık. Bu listedeki bilgiler ile sizde Türkiye genelinde halı yıkamacıların kullanması gereken otomatik makineyi üreten işletmelerin bilgilerine ulaşabileceksiniz. Aşağıdaki listede beğendiğiniz bir işletmenin detaylı bilgisine popüler arama motoru Google’den erişebilirsiniz.

Otomatik Halı Yıkama Makinesi Firmaları Listesi

 1. Afbamak Makine
 2. Altın Makine
 3. Arcan Makine
 4. Aydos Makine
 5. Binboğa Makine
 6. Boybey Makine
 7. Cleantem Makine
 8. Cleanvac Makine
 9. Demirkaya Makine
 10. Doğan Makine
 11. Dostlar Makine
 12. Dönertaş Makine
 13. Edit Makine
 14. Ergin Makine
 15. Esamak Makine
 16. Euromak Makine
 17. Garmak Makine
 18. Hayıkama Makine
 19. İmaj Makine
 20. Karaçaylı Makine
 21. Kartek Makine
 22. Komman Makine
 23. KTM Makine
 24. Maktem Makine
 25. Maxis Makine
 26. Mikron Makine
 27. Misyon Makine
 28. OMM Makine
 29. Safran Makine
 30. Venüs Makine
 31. Zirve Makine

Afbamak Makine

afbamak makine logosuAfyon ilinin Eski İzmir yolu civarında üretim tesisi bulunan afbamak makine firması otomatik halı yıkama makinesi imalatı yapmaktadır. Bu firmaya ulaşabilmek için 0 507 608 03 97 telefon numarasını veya info@afbamak.com mail adresini kullanabilirsiniz.


Altın Makine

altin makine logoAltın makine bir diğer adı ile (Altın makina sanayi) olarak da biliniyor, Malatya ilinde faaliyet gösteriyor. PLC Kontrollü ve de manuel kullanımlı otomatik halı yıkama makineleri üretimini yapıyor. Bu işletme ile irtibat kurabilmek için 0 422 238 37 33 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.


Arcan Makine

arcan makine logoAnkara ilinin Ostim bölgesinde otomatik halı yıkama makinesi imalatı yapan Arcan isimli makine firmasına ulaşmak için 0 312 385 87 39 numarasını arayabilirsiniz. Birden çok çeşitte halı yıkama makinesi imalatı yapıyorlar. Numaranın üzerine tıklayarak (Mobil iseniz) arama yapabilirsiniz.


Aydos Makine

aydos makine logoİstanbul'un Kartal ilçesinde imalat yeri bulunan Aydos makine firması otomatik halı yıkama makinesi imalatını yapmaktadır. Firmaya ulaşmak için 0 216 309 49 75 numaraya tıklayarak arayabilir veya info@aydosmakina.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.


Binboğa Makine

binboga makine logoKayseri halı yıkama firması TemizlikBu markasının faaliyet gösterdiği ilde bulunan Binboğa makine firmasına 0 352 503 23 30 numaraya tıklayıp ulaşabilirsiniz. Birden fazla makine çeşidi üreten bir firma arıyorsanız bu işletmeyi inceleyebilirsiniz.


Boybey Makine

boybey makine logoAdana'nın Seyhan ilçesinde bulunan boybey makine firması otomatik halı yıkama makinesi üretimi yapmaktadır. Firmaya 0 544 556 86 38 numaralı telefondan yada info@boybeymakine.com posta adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


Cleantem Makine

cleantem makine logoİstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesinde faaliyet gösteren cleantem isimli otomatik halı yıkama makinesi imalatçısı şirkete 0 216 327 23 00 telefon numarasının üzerine tıklayarak arayabilir yada info@cleantem.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Halı yıkama makinesinin yanında farklı türde halı temizliği için makineler üretiyorlar.


Cleanvac Makine

cleanvac makine logoÜmraniye, İstanbul ilinde işletmesi olan cleanvac otomatik halı yıkama makinesi üreticisine ulaşmak için 0 216 499 90 90 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu firma birçok makinesini ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Ürünlerini web sitesinden inceleyebilirsiniz.


Demirkaya Makine

demirkaya makine logoTürkiye'nin en iyi otomatik halı yıkama makinesini üretebilen ve marka tescil belgesi bulunan demirkaya makineye 0 322 352 84 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İrtibat işlemlerinizde elektronik postayı tercih ediyorsanız şayet, info@demirkayamakina.com mail adresi de işinizi görecektir.


Doğan Makine

dogan makine logoAdana'nın Seyhan ilçesine bağlı Yeşiloba mahallesinde faaliyet gösteren ve otomatik halı yıkama makinesi üreten firmaya 0 322 428 80 28 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz info@adanadoganmakina.com posta adresinden de bağlantı kurabilirsiniz.


Dostlar Makina

dostlar makine logoAnkara Organize sanayi bölgesine yolunuz düşerse ve dahi halı yıkamacı iseniz, bu işletmenin makinelerini incelemek için uğrayabilirsiniz. İşletmenin telefon numarası 0312 394 29 04 E-Mail adresi ise info@dostlarmakina.com.tr Firmanın web sitesi de bulunuyor. Dilerseniz resm sitelerinden ürünlerini videoları da dahil olmak üzere inceleyebilirsiniz.


Dönertaş Makine

donertas makine logoİhracat konusunda otomatik halı yıkama makinelerini yurt dışına da satabilen ve İzmir'de bulunan bu şirkete 0 232 281 65 76 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Posta adresleri ise info@donertas.com.tr Yapı ve görünüm olarak birçok çeşitte tam otomatik ve PLC kontrollü makineler üreten bir markadır.


Edit Makine

edit makine logoYenimahalle, Ankara'da bulunan edit isimli otomatik halı yıkama makinesi imalatçısı, bu makineden ziyade bayağı bir ürün çeşidi vardır. Hemen ulaşmak için 0 312 394 75 00 numaralı telefonu kullanabilir veyahut bilgi@edit.com.tr posta adresinden de bağlantı kurabilirsiniz.


Ergin Makine

ergin makine logoErgin makine Türkiye'de tam otomatik makine imalatı yapan firmalar arasında ilk 10 arasındadır. Mühendislik düzeyinde imalat yapabilmektedirler. İşletme ile telefon konuşmak için 0 232 257 72 27 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Posta yollamak için ise info@erginmakina.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.


Esamak Makine

esamak makine logoİç Anadolu'nun en gözde ili Konya'da bulunan esamak makine firması tam otomatik halı yıkama makinesi üretimi yapmaktadır. Firmanın ürünlerini incelemek için arama motorlarını kullanabilirsiniz. Telefon aracılığıyla ulaşmak için 0 332 358 07 07 posta yollamak için info@esamak.com


Euromak Makine

euromak makine logoİzmir ilinin Torbalı ilçesinde imalathanesi bulunan ve PLC sistemli tam otomatik halı yıkama makinesi üreten bu işletmeye telefon açmak için 0 232 853 12 10 numarasına tıklayabilirsiniz. Mail yoluyla posta atmak için ise info@euromak.com.tr


Garmak Makine

garmak makine logoBursa'daki otomatik halı yıkama makineleri yapan firmaların içerisinde ilk üçte denilebilecek bir işletme olan Gar-Mak'a telefon etmek için numaranın üzerine tıklayabilirsiniz. 0 224 346 05 95 Gmail veya başka bir posta uygulaması üzerinden işletmeye yazmak için info@gar-mak.com


Hayıkama Makine

hayikama makine logoNilüfer, Bursa'da bulunan hayıkama isimli otomatik halı yıkama makinesi üreten bir firma. Bu firmanın halı yıkama makineleri sosyal medyada oldukça konuşulmakta. Bilgi edinmek için telefon numarası 0 224 411 03 56 email yollamak için ise posta adresi hym@hayikama.com


İmaj Makine

imaj makine logoHatay ilinin İskenderun ilçesinde bulunan ve sahibini saygıyla andığım Murat Yıldız isimli kişinin işletmesi, tam otomatik ve bol çeşitli halı yıkama makinesi üretmekte. Firmaya ulaşmak için 0 326 618 71 41 numarasını arayabilir veya posta yollamak için info@imajhaliyikama.com adresini kullanabilirsiniz.


Karaçaylı Makine

karacayli makine logoTürkiye'nin en güvenilir halı yıkama makinesini üretebilen kendi marka tescilli ve ISO_9001 belgesi bulunan Karaçaylı makinaya 0 544 452 61 10 numaralı telefondan ulaşabilirsinizve posta adresi info@karacaylimakina.com


karacayli makine paketleme makinesikaracayli makine yikama makinesikaracayli makine otomatik hali yikama makinesi


Kartek Makine

kartek makine logoİzmir'de bulunan Kartek makine, tam otomatik halı yıkama makinesi yapabilen işletmeler arasındadır. Bu firmayla bir bağlantı kurmak istiyorsanız numaranın üzerine tıklayarak arayabilirsiniz. 0 232 433 55 65 Posta atmak için info@kartekmakina.com


Komman Makine

komman makine logoYaptığı reklam çalışmaları ile öne çıkan ve İzmir'de bulunan komman halı yıkama makinesi üreten firmaya 0 232 799 03 85 numaralı telefon ile info@kommanmakina.com posta adresinden ulaşabilirsiniz. Farklı renklerde ve de stillerde ürettiği makinelerle öne çıkmayı başaran bir marka.


KTM Makine

ktm makine logoBu işletme Konya'dadır. Tam otomatik halı yıkama makineleri üretmektedir. Firmaya ulaşıp bir şeyler sorabilmek için 0 332 503 15 99 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Tabi ki mesai saatleri içerisinde ararsanız daha sağlıklı ulaşırsınız. Yazmak için ise bilgi@ktmotoyikamamakinalari.com


Maktem Makine

maktem makine logoTam otomatik halı yıkama makinelerini halı yıkamacılar için üreten bu işletme Bursa'da yer alıyor. 0 224 256 63 92 Numaralı telefon ile bağlantı kurabilir veya info@maktem.com.tr posta adresi ile yazabilirsiniz. Halı yıkama makinesinin yanı sıra sıkma gibi makineler de üretiyorlar.


Maxis Makine

maxix makine logoBu işletme İzmir'de bulunuyor. Tam otomatik halı yıkama makineleri üretiyor. Ürettiği makineler sosyal medyada gördüğümüz kadarı ile bayağı işlevsel ve renkli duruyor. Aramak için 0 232 348 11 14 posta yollamak için info@maximumticaret.com


Mikron Makine

mikron makine logoMikron makine Kocaeli ilinde bulunmaktadır. Firma yaptığı makinelerin sağlamlığı ile bilinmektedir. Makineler hususunda bilgi edinmek için 0 262 642 79 22 numaralı telefonu arayabilir veya info@mikronteknoloji.com mail adresinden kendilerine yazabilirsiniz.


Misyon Makine

misyon makine logoMisyon makine firması tam otomatik halı yıkama makineleri üretiyordur. İmalathanesi Bursa ilindedir. Firmaya ulaşmak için 0 532 352 81 62 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Kendilerinden bir fiyat teklifi almak için ise info@misyonmakine.com posta adresinden yazabilirsiniz.


OMM Makine

omm makine logoOtomatik halı yıkama makinesi üreten bir diğer firma ise OMM markasıdır. OMM Markasının açılımı ise Ostim mega makinedir. Bu işletme Ankara'da bulunmaktadır. 0 312 385 60 60 numaralı telefon ile irtibat kurabilir ve dahi posta yollamak için ise bilgi@omm.com.tr adresini kullanabilirsiniz.


Safran Makine

safran makine logoSakarya'daki otomatik halı yıkama makinesi şirketleri içerisinde bulunan Safran makineye ulaşmak için 0 264 276 72 00 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bayağı bir eski marka olarak biliniyordur. Ayrıca posta adresi ise mail@safranmakina.com


Venüs Makine

venus makine logoKocaeli'deki tam otomatik halı yıkama makinesi firmaları içerisinde bulunan Venüs makine ile irtibat kurabilmek için 0 262 233 32 89 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Kendileri ürettiği makineleri web siteleri ve de sosyal medyada sergiliyorlar. Elektronik posta yoluyla bağlantı kurmak için ise info@venustemizlik.com


Zirve Makine

zirve makine logoZirve makine imalathanesi İstanbul'da bulunmaktadır. Tam otomatik halı yıkama makinesi üretmektedir. Ayrıca kendileriyle iletişim kurduğunuz takdirde isteğe bağlı olarak da PLC kontrolü ekleyebiliyorlar. Ürünler hakkında bilgi alabilmek için 0 216 517 11 66 telefondan arayınız.


Türkiye'deki otomatik halı yıkama makinası üreten işletmelerin böylece listesini görmüş olduk. Sizde otomatik halı yıkama makinası üretimi yapıyorsanız ve dahi yukarıdaki listede markanız yok ise hemen istegercek@temizlikbu.com mail adresine; Logo, marka adı, mail ve telefon bilgilerinizi ulaştırdığınız takdirde 24 saat içinde listeye eklenmiş olacaksınız.

En İyi Otomatik Halı Yıkama Makinesi 2019

Tesisimizde kullanmakta olduğumuz tüm makinaları, imalathanesi Adana'da bulunan Demirkaya Makina'dan temin etmekteyiz. Gerek kullanım kolaylığı gerek ise ağır sanayi tipi malzemelerle üretilen bu makinalar Kayseri'de halı yıkama işlemi esnasında bize oldukça kolaylık sağlıyor. Sizde "en iyisi budur." Dediğiniz bir marka var ise aşağıdaki yorum kutucuğuna açıklaması ile birlikte belirtin. Bu konuyu uzun uzadıya konuşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir