Kayseri’nin En Gelişmiş Halı Yıkama Fabrikası Açıldı

Kayseri’nin En Gelişmiş Halı Yıkama Fabrikası Açıldı
kayseri ozen hali yikama

Kayseri’nin teknolojik bakımdan en gelişmiş halı yıkama tesisi açıldı. Bu haberi sizlerle paylaşmayı çok istedik çünkü markamız TemizlikBu kalitesinde bir firma daha var. O ise Özen Temizlik. Ev hanımlarının halı yıkama firmasından tüm beklentilerini profesyonel ve kurumsal düzeyde karşılayan Özen temizlik, Kayseri merkez ve Talas ilçesinde hizmet veriyor.

Özen Temizliğin Hizmetleri

  1. Kayseri halı yıkama
  2. Kayseri koltuk yıkama
  3. Kayseri perde yıkama
  4. Kayseri yatak yıkama
  5. Kayseri yorgan yıkama
  6. Kayseri çamaşır yıkama

Olmak üzere toplamda 6 adet hizmeti var. Bu hizmetlerin tamamı garantili ve tertemiz. Firma sahibi ile geçenlerde bir telefon konuşması gerçekleştirdik ve bu konuşmadan oldukça keyif aldık. Misyonu, vizyonu ve diğer tüm kurumsal kimlik bilgileri TemizlikBu markamız ile birebir örtüşüyor.

Talas halı yıkama

talas hali yikama telefon numarasi

Kayseri’nin en gözde ve kalabalık ilçelerinden birisi de hiç şüphesiz ki Talas’tır. Talas ilçesi Kayseri merkeze 2 km uzaklıkta daha doğrusu merkezle birebir bir ilçedir. Bu ilçede yaşayanların çoğunluğu üniversite ile alakalandırılmıştır. Şehirleşme hayatının zirvesi olan Talas’ta halı yıkama fabrikası bulmak mümkün değildir.

Özen Temizlik ise Talas halı yıkama hizmetini 7/24 verebilmektedir.

Kayseri en iyi halı yıkama

kayseri en iyi hali yikamaci

Kayseri en iyi halı yıkama unvanını hak eden bu firmaya, Kayseri’de yaşayan ev hanımları mutlaka halı yıkatmalı. Hem halılarınızı getirecekleri esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyor.

Her şeyin başı sağlık

Günümüzde o kadar para hırsına bürünmüş kişiler var ki.. Maalesef bu kişiler halı yıkama sektörünü de seçmiş durumdalar. Çamaşır suyunu bulaşık deterjanı ile karıştırıp En iyi halı yıkama firması diye ortalıkta geziniyorlar. Ev hanımları da halı yıkamanın zorluğunu bildiği için hiç araştırmadan önüne gelen halı yıkamacıya halılarını teslim ediyor.

Hatta kimi ev hanımları hangi halı yıkamacıya halılarını verdiğini unutuyor. Sonrası zaten bir sürü uğraş firma bul et eyle. İnternetten buldukları halı yıkama reklam resimlerini size gösterip akabinde inşaat içerisinde halı yıkayan o kadar çok firma biliyoruz ki…

Sonuç ortam olarak halılarınızı yıkatacağınız yerleri iyice araştırmalısınız. Bu sebeple Google ve Instagram platformlarını etkin olarak kullanabilirsiniz.

Yoldayım geliyorum türküsü

Halı yıkamacıların çoğu ters güzergahtaki adrese hemen gitmek istemezler. Yada bir gün sonrasına atarlar. Çünkü yakıt masrafı müşteriden daha önemlidir. Fakat özen temizliği ne zaman ararsanız arayın 2 saate kapınızda. Firma hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki web site adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.ozentemizlik.com