kayseri hali perde yikama fiyatlari one cikan gorseli

Kayseri'de Halı ve Perde Yıkama İşleminizi Ekonomi İle Birleştirin!

Kayseri halı yıkama fiyatlarını detaylıca incelemenizin neticesinde temizlik ve fiyat mukayesesinde makul bir işletme olduğumuzu anlayabilirsiniz.

  • Halınızı şöyle bir açtığınızda gördüğünüz o temizlik
  • Belirttiğiniz tarih ve saatte sizi bekletmeden tam zamanında teslim
  • Halınızın ayak sağlığına hiç bir yan etkisi olmaması
  • İşletmemizi seven ve bizden hizmet alan yüzlerce müşteri

Gibi hususları göz önünde bulundurduğunuzda Kayseri’de hizmet alınabilir en cazip marka olduğumuzu anlayabileceksiniz.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Yıkama Fiyatları Ücret Tablosu

Halı Yıkama FiyatlarıYıkama Ücretleri
Makine HalısıM2= ₺ 4
Step HalıM2= ₺ 5
Şagi "Shaggy" HalıM2= ₺ 5
Yerinde YıkamaM2= ₺ 5
Perde Yıkama Fiyatları
Stor PerdeM2= ₺ 5
Zebra PerdeM2= ₺ 7.5
Tül PerdeAdet= ₺ 25
İsteğe Bağlı Ek Ücretler
Halı Kenarı Kapama (Overlok)M2= ₺ 3
Halı saçağı kesmeAdet= ₺ 5
Halı Kesme ÖlçümlendirmeM2= ₺ 2
Halı (Oteli) BekletmeAdet Aylık= ₺ 5
1 Sene Kalıcı ParfümHalı Başına= ₺ 5

kayseri yikama fiyat listesi

Oturma Odasının Halısını Yıkatma Ücreti

Ev içerisinde en çok kullandığımız odadır oturma odası. Standartları göz önünde bulundurursak, oturma odasında genellikle 6 metrekarelik halı bulunmaktadır. Bu halının ise yıkama, temizleme, servis ve KDV dahil fiyatı ₺ 24'tür.

Şimdi Ne Yapmalısınız?

Gerek popüler arama motorlarında gerekse sosyal medyada alacağınız hizmeti aramış olabilirsiniz. Günümüzde maalesef Android kullanmayı beceren, bunu işletmesine yansıtarak merdiven altı tipinde olan işletmesini, maalesef en yüksek kapasiteyle donatılmış bir işletmeymiş gibi allayıp pullayarak sunmaktalar.

Bu kapsamda bir hizmeti nereden alacaksanız o işletmenin müşteri yorumlarını mutlaka OKUMALISINIZ.Özellikle Google haritalar ve Facebook değerlendirme platformlarındaki yorumları okuyun. Çünkü bu yorumlar ASLA silinemiyor.Böylece müşteri dilediğini yazabiliyor. Sonuç olarak sizde hizmet alacağınız firmaya güvenmiş oluyorsunuz.

En Ucuzu Mu? En Sağlıklısı Mı?

# Günümüzde bulaşık deterjanı ile de (maalesef) halı yıkayan şirketler olabiliyor. Bu durumun sonucunda halı ile temas eden ayaklar mantar hastalığına kapılabiliyor.
✅ Oysaki halı, sağlık bilgisi kurallarınca temizlenmelidir.

# Günümüzde çoğu halı yıkamacılar, halıları açık havada kurutuyor. Çünkü kapalı halı kurutma odasının maliyeti neredeyse bir halı yıkama firması açmak kadarınca.
✅ Halılarınız güneşten, tozdan, yağmurdan, kuş pisliğinden ve daha birçok sağlık bilgisini tehdit edecek maddeden uzak bir şekilde kapalı ortamda kurutulmalıdır.

# Günümüzde birçok halı yıkamacı, halı yıkamada ilk işleme yıkama ile başlıyor. Halı tozlu bir biçimde yıkanıyor ve sadece su değmiş oluyor.
✅ Halılarınız yıkanmadan evvel toz çırpma makinesinden ve toz vakumlama işleminden geçirilerek tozsuz bir biçimde yıkanması gerekir.

# Günümüzde birçok halı yıkamacı, halılarınızı “kurudu” sanıp paketleyerek size teslim ediyorlar.
✅ Oysaki halı, nem ölçme işleminden geçirilmelidir. Paketleme esnasında içerisinde (Başat, Ortaya, Sona) nem alıcı özelliği bulunan silikajel yerleştirilmelidir.

Markamız TemizlikBu'ya ait birçok sosyal medya platformlarında memnun olan müşterilerimizin yorumlarına rastlarsınız. Memnun olmayan kişiler ise henüz müşterimiz değildir!