Kayseri Step Halı Yıkama

kayseride step hali yikama

Step halı türü, halı modelleri içerisinde en yumuşak yapıda olanıdır. O kadar yumuşaktır ki, temas ettiğinizde avucunuzun içini adeta okşar niteliktedir. Malezya yünü ile imal edilen step halılar Türkiye’de oldukça rağbet görmüştür. Kayseri step halı yıkama işlemini anlatacağımız bu sayfada, yıkama işleminin akabinde fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Step Halı Nasıl Yıkanır?

Step halı yıkama işlemini anlatmak dahi bizi zorluyor desek yeridir. Çünkü bu halı türü diğer hiç bir türdeki halıya benzemiyor. Bunu zaten halıya temas ettiğinizde anlıyorsunuz. Şimdi ustamızın dediklerini aktaralım.

Selam ben Mehmet. Size bugün step halı yıkamanın nasıl yapıldığından bahsetmek istiyorum. Step halı yıkama işlemi zevkli olduğu kadar da riskli bir işlemdir. Neden mi?

Sorunuza Cevap Bulun!
Sıkça sorulan sorular sayfasında senin için tüm bilgiler var. 👉 Tıkla ve hemen bak.

Riski (Halınızı yenilemek zorunda kalmayın.)

Step halının ip kalınlığı o kadar incedir ki.. Halıda su namına bir şey kalmadan kurumaya bırakılması gerekir. Eğer ki sulu veya ıslak bir biçimde kurumaya bırakılırsa halı tıpkı keçe gibi olur. Neticede ise müşterinize halıyı teslim ettiğinizde kontrol esnasında halı ile temas eden ev hanımı kontra plak tutmuş gibi olacaktır. Bu duruma düşmek istemezsiniz diye düşünüyorum. İpucu: Halı sıkma makinesinde 5 dakika daha fazla duran step halılar üzerinde su ve ıslaklık bırakmadan çıkmış oluyor. Bunu göz ardı etmeyin derim.

kayseri step hali temizlikbu

Zevkli (Hazzı Sadece 🍦 Algida’da Yaşamayın)

TV veya bilgisayar ekranından yüksek çözünürlüğe sahip bir videoda deniz üzerinde sörf eden birini izlemek sizin için ne kadar hoş oluyorsa, halı yıkama esnasında step halının üzerinde dönen fırçayı izlemek ise bizim için çok haz verici oluyor.

  • Lekelerin çözülmesi
  • Halının şampuana doyması
  • İlerleyen süreçte köpüklerin bembeyaz görünmesi
  • Sterilize olan halının “Ustacığım, ben tertemiz oldum” nidasıyla duruşu.

Kısacası step halı ile olan bağımız anlatılmaz yaşanır.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz!
Diyor ve hemen müşteri yorumlarını okumanızı tavsiye ediyoruz. 👉 Tıkla ve hemen oku.

Kayseri Step Halı Yıkama Fiyatları

Step halı temizleme ücretlerimizin, kullanılan makine, solüsyon ve diğer tüm hususlara dair gayet makul olduğunu düşünüyoruz. Çünkü her zaman savunduğumuz bir olgu ise: Halı, ayak sağlığınızla birebir alakalıdır. Bu kapsamda halı temizliği arayışınızda önceliğiniz hijyen ve sanitasyon olmalıdır.

ÜrünFiyatı
Step halı yıkama ücretiM2 4 TL
Step taban halısı24 TL
8 M2 üzeriM2 7 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir