Kayseri Saray Halı Yıkama

kayseride saray marka hali yikama

Kayseri Saray halı yıkama sayfamıza hoş geldiniz. Güzelliğin sembolü ve zarafetin simgesi saray marka halılara sahip Kayserili ev hanımları, bu sayfa üzerinden saray marka halılarına yıkama ve temizleme işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirler. Sayfamızın en altında Kayseri saray halı yıkama fiyatlarını tablo halinde bilginize sunduk. Okumaktan sıkılıyorsanız hemen hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Saray Halıya Dair

Şuanda 2500 kişiye istihdam sağlayan Saray halı markası 1972 yılında halı üretimine başlamıştır. 1998 Yılında ise Türkiye’nin en büyük entegre tarım ve hayvancılık işletmelerini de bünyesine katarak günümüzde 50 ve üzeri ülkeye halı ihraç etmektedir.
100.000 M2 kapalı alan ve 500.000 M2 açık alan olmakla birlikte Türkiye’nin en büyük halı üretim tesisine sahiptir.

Aslında gezmemize izin verilse tüm makineleri çalışırken görmek çok hoş olurdu. 🙂

saray hali sahibi ve fabrikasi

Saray Halının Kayseri’deki Yeri

Saray halı, Kayseri’de yaşayan ev hanımları ve anneler tarafınca en çok tercih edilen halı markasıdır. Bunu, yıkadığımız halıların arkasındaki marka etiketine bakarak doğruluyoruz. Kimi zaman saray yazısı silik bir hale gelmiş olsa da halının modelinden tanıyabiliyoruz. Saray halı yıkama markası olarak Kayseri’de profesyonel yıkama ve temizleme işlemlerini ehil ustalarımız ile vermekteyiz.

Sizden Önce Ne Yaptık?
Müşterilerimizin @temizlikbu markamız hakkındaki tüm düşüncelerini 👉 hemen okuyun.

Toplamda 23 koleksiyondan oluşan saray halının tüm renk, boyut ve model halılarına temizlik işlemini uygulayabiliyoruz. Nasıl mı? Kayseri’de halı nası yıkanır? Sayfamızda bu konuyu yeterince açıklığa kavuşturduğumuzu düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken fiyat araştırmanızın sonucunda bir karar kılıp bizimle bir bağlantı oluşturmak.

Saray halının resmi web sitesinde bu bahsi geçen 23 koleksiyon ve yüzlerce farklı halıları incelemek için TIKLAYIN.

Kayseri Saray Halı Yıkama Fiyatları

ÜrünFiyatı
Saray halı yıkama fiyatıM2 4 TL
Taban halısı yıkama fiyatı 6 M224 TL
8 M2 ve Üzeri BüyüklükteM25 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir