Kayseri Şagi (Shaggy) Halı Yıkama

kayseride sagi shaggy hali yikama

Kayseri şagi halı yıkama sayfamıza hoş geldiniz. Selam, Ben Mehmet. Bugün size Şagi halı temizliğini anlatmak istiyorum. Bu halı türünün ismi size biraz garip gelse de aslında onun bir anlamı var. Yazılışı Shaggy okunuşu ise “şagi” dir. Türkçedeki karşılığı ise “kaba tüylü” anlamına gelmektedir. Aslında bize sorarsanız kaba tüylü terimi, adından da anlaşılacağı üzere biraz kaba geliyor. İyisi mi? Biz çoğunluğa uyarak bu halı türünü şagi diye nitelendirelim. Keza halısını aldığımız müşterilerimiz sipariş kaydı oluşturulduğu esnada halısına şagi demekte.

Şagi Halı Hakkında

Antik Yunanistan zamanından beri var olan bu halı türü 1960 yıllarında Amerika Birleşik Devletlerinde popüler olmuştur. Günümüzde ise şık duruşundan ötürü hemen hemen tüm evlerde bulunmaktadır. Genellikle rahatlığa ve lükse düşkün kişilerin tercih sebebidir. Yere bastığında yumuşaklık hissetmek isteyen kişilerinde bu halıyı tercih etmesi muhtemeldir. Zira Step halıdan sonraki en yumuşak tüylü ikinci halı şagi halıdır.

Şagi Halı Nasıl Yıkanır?

Halılar olsun tıpkı çiçek-el hijyen-ül pak, Şagi halıları TemizlikBu ile yıkatmak hak. 🙂

Manasında bu işleme her ne kadar espri ile yaklaşsak ta aslında şagi halının temizlik işlemi oldukça zordur. Bu halının evvela kullanıcısı tarafından temiz tutulması ön görülmektedir. Çünkü Şagi halılar oldukça nazlı ve narin bir yapıya sahiptirler. Lekeyi kolay kolay bırakmazlar, sıkma makinesinde tahliye işlemi yarım yumalak olduğunda, halı kuruduktan sonra oldukça sert bir yapıya bürünür. Ve daha birçok sebep.. Yıkama ve temizleme işlemlerini kısaca listeleyecek olursak

  • Çırpma makinesinden mutlaka geçmelidir.
  • Bol su ile işlem yapılmalıdır.
  • Normalden 2 veya 3 kat daha fazla şampuan zerk edilmelidir.
  • Standart bir halı sıkma makinesinde 5 dakika duruyor ise şagi halı 10+ dakika durmalıdır.

Bu yukarıdaki başlıkları detaylıca okumak isterseniz Kayseri’de halı nasıl yıkanır? Sayfamıza bakmanız gerekmektedir.

Kimi zaman çok uzun tüylü bir şagi halıyı yıkıyor olsak ta bizi en çok yoran tüy uzunluğundan ziyade halının yumuşaklığı oluyor. Yormaktan kastımız halının temizlik seviyesinin düştüğünü lütfen düşünmeyin! Zira TemizlikBu müşterilerine %99 Temizlik garantisi vermektedir. Sadece işlem esnasında bir takım gecikmeler yaşanıyor. Açıkçası bu 🙂

Anlatılanlar Ne Kadar Doğru?
Hiç beklemeden hemen 👉 müşteri yorumları sayfamızı okumanızı öneriyoruz.

kayseri sagi hali yikama musterisi

Şimdi Ne Yapmalısınız?

Mehmet ustamız diyor ki: Şagi halıların yıkama ve temizleme tekniklerini biliyorum. Tesisimizde gerekli/yeterli teknoloji mevcut. Gelin Şagi halılarınızı Kayseri’de TemizlikBu ile yıkatın.

  • ☘ Yumuşaklığı ayak parmaklarınızı okşasın.
  • 💪 Halınız uzun vadede deforme olmasın.
  • 💓 Halı parfüm banyosu yapmadan hafif ve hoş bir koku versin.
  • 😎 Halı diplerindeki, halıya ait olmayan maddeler çırpma makinesinde sonsuz tatile çıksın.

Kısacası Kayseri şagi halı yıkama işleminizi profesyonel olarak yaptırmak isterseniz biz hazırız. Ya Siz?

Kayseri Şagi Halı Yıkama Fiyatları

ÜrünFiyatı
Şagi Halı YıkamaM2 5 TL
Şagi Taban Halısı Yıkama30 TL
8 M2 ve Üzeri BüyüklükteM2 7 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir