kayseri stor zebra perde yikama tanitim resmi

Kayseri perde yıkama ihtiyacınızı sonlandıracak olan TemizlikBu Stor, Zebra ve tül perde gibi tüm perde çeşitlerini temizliyor.

Bu sayfada stor temizlemenin genel anlatımını yapılacaktır. Evinizin en değerli ürünleri arasında zirvede bulunan stor perdelerinizi sizin bildiğiniz tekniklerin dışında sağlık bilgisi kuralları gereğince yıkıyor ve hatta aynı gün teslim edebiliyoruz. Kayseri’de en çok tavsiye edilen ve bunu müşteri yorumları ile yorumlayan müşterilerimizin düşüncelerini sosyal medya hesaplarımızda görebileceksiniz.

stor perde sokme

1- Stor Perde Alımı Nasıl Yapılıyor?

İletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaştığınızda veya çeşitli kanalları kullanarak sizi aramamızı sağladığınızda müşteri temsilcimiz ile sizin aranızda bir randevu oluşturuluyor.

Misal diyelim; 01.01.2018 saat 14:30-15:00 arasında perdelerinizin alınmasını istediyseniz bu saat aralığında sizin haricinizde hiçbir müşterimize stor perde temizleme hizmeti SUNMUYORUZ. Böylelikle ilkelerimizden biri olan zamanındalık tam manasıyla gerçekleşmiş oluyor.

stor perde yikama islemleri

2- Stor Perdeleriniz Tesisimizde Neler Yaşıyor?

Bir dizi makine ve işlemden geçen storlarınız yıkama ve temizlik gibi aşamaları bitirip tertemiz oluyor. Dilerseniz İletişim bilgilerimizi kullanarak tesisimize yol tarifi alabilir ve temizlik ile teknolojimiz hususunda gerekli incelemelerde bulunabilirsiniz.

Toz, güneş vb. tüm kirletici etkenlerden uzak bir şekilde kapalı ortamda kurumaya bırakılan stor perde, temizlenişinden asla ödün vermiyor. Sarımı ve paketlenmesi esnasında insan eli değmeden bu işlem yürütüldüğünden ötürü tekrardan kirlenme ASLA olmuyor.

3- Stor Perde Teslimi Nasıl Oluyor?

Perdenizi aldığımız esnada teslim tarihini sizinle birlikte belirliyor ve misal diyelim; 02.01.2018 saat 17:00-17:30 arasında stor perdeleriniz teslim olacak ise bu saat aralığında sizden başka hiçbir müşterimize hizmet VERMİYORUZ.

Bunun neticesinde: “Perdelerim nerede kaldı? | Ne zaman gelecekler? | Yoldalarmış 5 dakikaya geliyorlarmış | Acaba gelmeyecekler mi?” Gibi tüm olumsuz ve kurumsallığı kirletebilecek etkenlerin önüne geçmiş oluyoruz.

Şimdi Ne Yapmalısınız?

# Başınız ağrımadan bir stor perde yıkama işlemi istiyorsanız,

# Perdelerinizin uzun vadede deforme olmamasını istiyorsanız,

# Perdelerinizdeki kırışıklıkların giderilmesini istiyorsanız,

# Stor perde tamirine 100’lerce lira harcamak istemiyorsanız,

# Stor yıkamacının ücretsiz bir biçimde perdelerinizi sökmesini ve montajını yapmasını istiyorsanız,

Bizimle iletişim kurun biz size Kayseri stor perde yıkama hizmetini profesyonel olarak verelim.