Bu hizmeti şimdilik 3 aşama olarak verebilmekteyiz.

Kayseri'de 3 aşamalı profesyonel koltuk yıkama ile koltuk ve kanepelerinizi sağlıkla buluşturun. TemizlikBu kanepe ve koltuk temizleme arayışınızı bitirecek. Kayseri'nin temizlik bakımından 1 numaralı koltuk temizleme firması olduğumuzu, sosyal medya hesaplarımızdaki tavsiye ve müşteri yorumlarını okuyarak anlayabilirsiniz.

koltuklariniz ve sagliginiz

Koltuklarınız ve Sağlığınız

Ev yaşamında sıkça kullanılan ürünlerden birisi de koltuk ve kanepelerdir. Yine ev içerisinde geçirdiğimiz vakitlerde vücudumuza en çok temas eden ürünlerin başında yatak ve sonrasında ise koltuklarınız gelmektedir. Hiç, koltuklarınızın diplerine kulak çöpü sokup, biraz çevirip sonrasında beyaz olan çöpün karardığını fark ettiniz mi? Veya koltuklarınız güzel göründüğünde temiz mi sanmaktasınız?

TemizlikBu, sağlık bilgisi kurallarını uygulayarak Kayseri'de koltuk ve kanepe yıkama hizmetini veriyor. Sizin de koltuklarınız yeterince temiz değilse, ilk alındığı gibi canlı olan rengi solmuş ise, koltuğunuza yaslanıp rahat bir nefes alacağınız esnada burnunuza kötü kokular geliyorsa sizler için uyguladığımız 3 aşamalı profesyonel koltuk temizleme hizmetini alırsanız tüm bu olumsuzlukları bertaraf etmiş olacaksınız.

koltuk yikama isleyisi

1- Koltuklarınızla Nasıl Tanışıyoruz?

Koltuk yıkama hizmetimizi almak istediğinizde bizimle irtibat kurarak bir randevu oluşturuyorsunuz. Misal; 01.01.2018 Tarihinde saat 13:30-14:30 arasında randevu oluşturduğunuzu var sayarsak, bu saat aralığında sizin haricinizde hiç bir müşterimize koltuk temizliği uygulaması YAPMAMAKTAYIZ.

Böylece "Nerede kaldılar? | Gelmeyecekler mi acaba? | Akşama da misafir gelecekti ne yapacağım ben?" gibi düşünebileceğiniz tüm negatif faktörleri ortadan kaldırıyoruz.

Siz bize müsait olduğunuz tarih ve saati bildirin. Biz ise "O saat ve tahir aralığında başka bir randevumuz yok ise" size koltuk yıkama hizmetini verelim.

koltuk yikama ognegi

2- Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuk temizliği elbette ki su püskürtüp vakumlama deyiminde (Sağlığınızı düşünüyorsanız) basit bir işlem değildir. İnsan sağlığınız esas aldığınızda işin içerisine kullanılması gereken şampuanların bileşenleri bile göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Bu hizmetimize dair 2 farklı tipte uygulamamız mevcut. Birincisi standart koltuk yıkamadır. Şampuan püskürtülür, koltuk fırçalanır ve sonrasında vakumlanır. İkincisi ise profesyonel koltuk temizleme işlemidir. Tüy ve tiftik alma, toz alma, şampuan püskürtme, motorlu fırçalama, birinci vakum, sade su püskürtme ve son vakumlama ile işlem tamamlanmış olur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

1# Marka tescil belgesine sahip bir kurumsal marka olarak müşterilerimizin ve değerli Kayserililerin sağlığını önemsiyoruz.

2# Bakanlık ve TSE onaylı makine, alet, edevat ve şampuan gibi ürünler kullanarak ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI ilkemizi gerçekleştiriyoruz.

3# Müşterilerimizin olumlu/olumsuz tüm görüşlerini dile getirip yorumlaması için sosyal medya hesaplarımızda yorum kısmı oluşturarak tüm şeffaflığımızı ön plana çıkarmış oluyoruz.

4# Bizim için zamanın dalık en önemli kavramlarımızdan birisidir. İşleyiş dışında yaşanabilecek herhangi bir aksamanın dışında müşterimize verdiğimiz sözü her zaman yerine getiriyoruz.

5# Zaman zaman koltuk yıkama kampanyaları düzenleyerek koltuk temizleme ihtiyacınızı ekonomiyle buluşturuyoruz. Size göre bir kampanyamız mutlaka vardır.

İşte bu nedenlerden dolayı Kayseri koltuk yıkama hizmeti için bizi tercih etmelisiniz.