kayseri hali yikama kampanyalari

Temizlik kalitesinden ödün vermeden Kayseri’de kampanyalı halı yıkama arayışınızı bu sayfamız sonlandıracak! Kimi zaman indirimli halı temizleme gibi aramalar yapıp, alacağımız hizmeti ekonomik hale getirmeyi elbette ki isteriz.

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise; Fiyatlar indirime girerken sunulan hizmetin standartlarının asla değişmemesidir. Bize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Zira bunu biz değil, müşterilerimiz yorumları ile tavsiye ederek belirtiyorlar. Halı yıkamanın en ucuz şekli maalesef "su tut ve as" mantığındadır. Halı temizleme işi emek ve teknoloji istediğinden dolayı asla ucuz olamaz.

"Bu, fiyat araştırması yapmayacağınız anlamına tabi ki gelmiyor."

Aşağıda promosyonlu halı temizliği seçeneklerimizi açıkladık. Size uygun olanını seçip hemen İletişime geçebilirsiniz.

Kampayalarımızdan Talas, Melikgazi ve Kocasinan ilçesinde yaşayan ev hanımları da yararlanabilecektir.


Anında Fırsatları Yakalamak İstiyor Musun?

kayseri hali yikama instagram kampanyalari

Sayfanın en üstünde bulunan sosyal medya simgelerinden Instagram olanına tıklayıp Instagramdaki @temizlikbu hesabımızı takip ediyorsunuz. Hiç tahmin edemeyeceğiniz anlarda çok çekigi kampanyalar, çekilişler ve indirimler kazanıyorsunuz.


Aracınızı Gördüm Kampanyası

kayseride super hali yikama kampanyasi

Aracımız yolda gider iken fotoğrafını çekiyorsunuz. Instagram hesabınızda @temizlikbu bir Kayseri halı yıkama firmasıdır yazıyor ve altına da #kayserihaliyikama hashtag ekleyerek paylaşıyorsunuz. Ekran görüntüsünü WhatsApp mobil hattımıza konumunuz ve gerekli bilgilerinizle birlikte yolladığınızda %20 indirim kazanıyorsunuz.

Bakınız: Kampanya koşulları ↓


Engelleri Aşalım İndirimi

kayseride engellilere ozel hali yikama kampanyasi

Kayseri'de engelli arkadaşlarımıza yönelik %5 indirimimiz bulunmakta. Bizden halı yıkama işlemi almanız durumunda siz değerli dostlarımıza yüzde on indirim yapacağız.

Bakınız: Kampanya koşulları ↓


Öğrencilere Özel İndirimli Halı Yıkama

kayseride ogrencilere ozel hali yikama indirimi

Kayseri'ye şehir dışından gelmiş, lise veya üniversite tahsilini burada sürdüren kişilere bir sürpriz bir indirimimiz var! Kaldığı yerdeki halılarını yıkatma hizmeti alan/alacak olan öğrencilerimize %5 indirim sağlamaktayız.

Bakınız: Kampanya koşulları ↓


Şehit Ailelerine Özel

kayseride sehit ailelerine ozel hali yikama kampanyasi

Kayseri'de şehit ailelerine %20 indirimli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Birinci dereceden şehit yakını olan kişiler bu indirimden yararlanabiliyorlar.

Bakınız: Kampanya koşulları ↓


Aldığım hizmet sonrası video çekebilirim

aldigin hizmeti anlatan video cek indirim kazan

Video çekebilmek kabiliyetiniz var ve bunu ekonomik açıdan kullanmak istiyorsunuz. Evet, Aldığınız hizmetin açıklamasının olduğu videoyu çekip atın ekstradan %5 indirim kazanın.

Bakınız: Kampanya koşulları ↓


Halı Yıkamaya Dair Yorum Yapabilirim

yorum yaz indirim kazan

Facebook sayfamızın değerlendime kısmı, Instagram hesabımızdaki müşteri yorumları resmi veya Google haritalar platformuna aldığınız hizmeti yorumlayın ve hemen %5 indirim kazanın. Yorumu tek bir tıklama ile yapabileceksiniz.

Bakınız: Kampanya koşulları ↓Hemen İletişime Geç ve Kampanyaları Kaçırma!

Kampanya Koşulları

1- Aracınızı gördüm kampanyası
#
 Bu kampanya sadece kendi başına alınabilmektedir. Bu kampanyayı elde edebilmek için Google, Facebook ve Instagram hesaplarımızın en az birine, müşterimizin yorum yazması gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya geçersizdir.
2- Engelleri aşalım kampanyası
# Bunu belirtmekten çekiniyoruz fakat bu arkadaşımızın kendisi alması gerekecektir. Bu kampanya sadece kendi başına alınabilir. Aksi takdirde kampanya geçersizdir.
3- Öğrencilere özel kampanya
# Bu kampanya, şehir dışından gelmiş ve üniversite tahsilini Kayseri'de yapan kişilere yöneliktir. Öğrenci belgesinin gösterilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya geçersizdir. Bu kampanyaya ilaveten video çekip veya yorum yazarak +%5 indirim de kazanabilirsiniz.
4- Şehit ailelerine özel indirim
# Bu kampanya kendi başına alınabilmektedir. Başka bir kampanya buna ek edilemez. Resmi kurumdan alınan evrakın gösterilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde kampanya geçersizdir.
5- Video kampanyası
# Bu kampanyada aldığınız hizmetin sürecini ve hizmetin temizlik kalitesini belirteceğiniz bir video ile %5 indirim kazanabilirsiniz..
6- Yorum indirimi
# Facebook değerlendirme, Instagram hesabımızdaki müşteri yorumları resmi veya Google haritalardaki yorum kısmına en az 2 satır olmak kaydıyla, aldığınız hizmetin kalitesini anlatan bir yorum yazdığınız takdirde bu indirimden yararlanabilirsiniz.