kayseri yikama kampanyalari temizlik bu

Dikkat! Bu Sayfa Ekonomik Yönden Çok Hoşuna Gidecek

Temizlik kalitesinden ödün vermeden Kayseri’de kampanyalı halı yıkama arayışınızı bu sayfamız sonlandıracak! Kimi zaman indirimli perde temizleme ve anında fırsat şeklinde promosyonlu koltuk temizliği gibi hizmetler arayıp, alacağımız hizmeti ekonomik hale getirmeyi elbette ki isteriz.

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise; Fiyatlar indirime girerken sunulan hizmetin standartlarının asla değişmemesidir. Bize bu konuda sonuna kadar güvenebilirsiniz. Zira bunu biz değil, müşterilerimiz yorumları ile tavsiye ederek belirtiyorlar. Halı yıkamanın en ucuz şekli maalesef "su tut ve as" mantığındadır. Halı temizleme işi emek ve teknoloji istediğinden dolayı asla ucuz olamaz.

"Bu, fiyat araştırması yapmayacağınız anlamına tabi ki gelmiyor."

Aşağıda promosyonlu halı temizliği seçeneklerimizi açıkladık. Size uygun olanını seçip hemen İletişime geçebilirsiniz.

Kampayalarımızdan Talas, Melikgazi ve Kocasinan ilçesinde yaşayan ev hanımları da yararlanabilecektir.


Bu Sayfada Hangi Kampanyalar Yer Alıyor?

Halı Yıkama Kampanyaları

Aracınızı Gördüm Kampanyası

aracimizin fotosunu cek kampanyasi

Aracımız yolda gider iken fotoğrafını çekiyorsunuz. Instagram hesabınızda @temizlikbu bir Kayseri halı yıkama firmasıdır yazıyor ve altına da #kayserihaliyikama hashtag ekleyerek paylaşıyorsunuz. Ekran görüntüsünü WhatsApp mobil hattımıza konumunuz ve gerekli bilgilerinizle birlikte yolladığınızda %30 indirim kazanıyorsunuz.


Emeklilere Özel %10 İndirim

emeklilere yuzde on indirim kampanyasi

Kayseri'de halı yıkama işleminde emeklilere %10 indirim uyguluyoruz. Böylece yıllardır ülkenin kalkınması için çalışıp didinen emekçilerimize bir nebze armağanımız olmuş oluyor.

Engelleri Aşalım

engellilere ozel yuzde 10 indirim

Kayseri'de engelli arkadaşlarımıza yönelik %10 indirimimiz bulunmakta. Bizden halı yıkama işlemi almanız durumunda siz değerli dostlarımıza yüzde on indirim yapacağız.


Halı Yıkamaya Dair Yorum Yapabilirim

kayseri hali yikama musteri yorumu indirimi

Facebook sayfamızın değerlendime kısmı veya Google haritalar platformuna aldığınız hizmeti yorumlayın ve hemen %10 indirim kazanın. Yorumu tek bir tıklama ile yapabileceksiniz.

Memurlara Özel

kayseride memurlara indirimli hali yikama kampanyasi

Kayseri'de devlet memurlarına özel %10 indirimimiz bulunmakta. Devletin herhangi bir kurumunda memur olarak çalışmakta iseniz, bu kampanyadan hemen yararlanabilirsiniz.


Öğrencilere Özel

ogrencilere indirim

Kayseri'ye şehir dışından gelmiş, lise veya üniversite tahsilini burada sürdüren kişilere bir sürpriz bir indirimimiz var! Kaldığı yerdeki halılarını yıkatma hizmeti alan/alacak olan öğrencilerimize %10 indirim sağlamaktayız.


Şehit Ailelerine Özel

kayseride sehit ailelerine indirimli hali yikama

Kayseri'de şehit ailelerine %50 indirimli halı yıkama hizmeti veriyoruz. Birindi dereceden şehit yakını olan kişiler bu indirimden yararlanabiliyorlar.


Koltuk Yıkama Kampanyaları

Vakti Saati Bize Bırak Kampanyası

kayseride koltuk yikama kampanyasi

Kayseri'de bir koltuk yıkama ihtiyacınız var ise ve bu işlemin ne zaman yapılacağını bize bırakırsanız size tamı tamına %20 indirim sağlayabiliriz.


Memurlara Özel Koltuk Yıkama İndirimi

kayseride memurlara ozel koltuk yikama indirimi

Memurlara özel koltuk yıkama işleminde %10 indirim kazanmak ister misiniz? Kayseri'de bir kamu kurumunda memur iseniz ve de koltuk temizliğine ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın.


Öğrencilere Özel Koltuk Yıkama Kampanyası

ogrencilere indirim

Tahsil hayatını Kayseri'de geçiren öğrencilere yönelik koltuk ve kanepe yıkama işlemlerinde %10 indirim uygulamaktayız.


Perde Yıkama Kampanyaları

Evimin Tüm Perdelerini Yıkatacağım

kayseri perde yikama indirimi

Kayseri'de yaşayan ev hanımlarına özel düzenlediğimiz perde yıkama kampanyamızı tanıyın. Evinizin tüm perdelerinize yıkama ve temizleme işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız biz size bu işlem konusunda yardımcı olabiliriz.


Vakti Saati Siz Belirleyin Kampanyası

kayseri perde temizleme kampanyasi

Kayseri'de perde yıkama işleminde, hizmetin ne zaman sunulacağını bize bıraktığınız zaman anında %10 indirim kazanıyorsunuz.


Nirvana Kampanyalar

Aldığım hizmet sonrası video çekebilirim

kayseri yikama indirimi

Video çekebilmek kabiliyetiniz var ve bunu ekonomik açıdan kullanmak istiyorsunuz. Evet, Aldığınız hizmetin açıklamasının olduğu videoyu çekip atın ekstradan %10 indirim kazanın.


Anında Fırsatları Yakalamak İstiyorum!

kayseri hali yikama instagram kampanyalari

Sayfanın en üstünde bulunan sosyal medya simgelerinden Instagram olanına tıklayıp Instagramdaki @temizlikbu hesabımızı takip ediyorsunuz. Hiç tahmin edemeyeceğiniz anlarda çok çekigi kampanyalar, çekilişler ve indirimler kazanıyorsunuz.


İş Yerinde Sizin Reklamınızı Yapabilirim

temizlikbu uye is yeri ol indirimi

İş yerinizin, birlikte karar vereceğimiz bir kısmına uygun bir ölçüde markamızı öneren bir yazı bulunan afişi asmanız durumunda çok cazip ve şaşırtıcı indirimler kazanabilirsiniz.


Hemen İletişime Geç ve Kampanyaları Kaçırma!

Kampanya Koşulları

1- Halını sen getir götür kampanyası
#
Halıları bizim belirlediğimiz tarihte getirip ve yine bizim belirlediğimiz tarihte almaya geldiğinizde indirimden yararlanmış olacaksınız.
# Bu kampanyaya sadece tek başına alınabilecektir. Bu sayfada veya başka herhangi bir yerde belirtilen diğer tüm indirimler bu kampanya ile bağdaştırılamaz/birlikte kullanılamaz.

2- Öğrencilere %10 İndirim
# Şehir dışından Kayseri'ye tahsilini tamamlamak için gelmiş kişilere yönelik bu %10 indirim uygulanacaktır.
# Bu kampanyaya ek olarak sadece (Sosyal medya paketi) eklenebilir.

3- Şehit Ailelerine %100 İndirim
# Bu kampanyamız henüz başlamamış olup en kısa sürede gerçekleşecektir.