temizlikbu kampanyalar

Adana Kampanyalı Halı Yıkamaİndirimli Koltuk TemizlemePromosyonlu Perde TemizliğiEn Ucuz Halı YıkamaEn Uygun Koltuk Temizleme

Adana’da kampanyalı halı, koltuk veya perde yıkama hizmeti alacak olan ev hanımlarının uğrak noktası TemizlikBu Kampanyalar sayfasıdır. Hemen aşağıdan kendinize uygun indirimi seçip iletişime geçin.

Adana Halı Yıkama Kampanyaları

Halı yıkama işleminde birçok kampanyamız bulunmakta. Kendinize uygun olanı seçin ve hemen TemizlikBu WhatsApp hattı üzerinden siparişinizi oluşturun.

Her Ayın 15’inde %35 İndirim

Halılarını ayın 15’ine kadar beklet. En geç ayın onuna kadar siparişini oluştur. 15’inde gelip halılarınızı alalım sipariş oluşturma esnasında yıkama fiyatından net %35 (yüzde otuz beş) indirim kazan.

Vakti Saati Bize Bırak %10 İndirim Kazan

Halılarınızın alım ve teslim tarihiniz biz belirleyelim. Bundan ötürü sipariş esnasındaki net tutardan %10 (yüzde on) indirim kazanın.

Bak Komşumda Verecek Promosyonu %15

Daha önce bizden hizmet almış olan müşterimiz, bir komşusu ile birlikte tekrardan halı yıkama hizmeti alması durumunda, hem kendisi hem ise komşusu anında %15 (yüzde on beş) indirim kazanabilecek.

Adana Koltuk Yıkama Kampanyaları

Koltuk yıkama işleminde birçok kampanyamız bulunmakta. Kendinize uygun olanı seçin ve hemen TemizlikBu WhatsApp hattı üzerinden siparişinizi oluşturun.

Vakti Saati Bize Bırak İndirim Kazan %10

Koltuk yıkama hizmeti alacak olan müşterilerimiz, hizmet tarihini bizim belirlememizi istemesi durumunda %10 indirim kazanabilecek.

Gelmişken Şunuda Aradan Çıkar Kampanyası %20

Koltuk yıkama hizmeti almış olan müşterimizin evinde iken farklı bir odadaki koltuğu yıkatmak istediğinde %20 indirim kazanabilecek.

Adana Perde Yıkama Kampanyaları

Perde yıkama işleminde birçok kampanyamız bulunmakta. Kendinize uygun olanı seçin ve hemen TemizlikBu WhatsApp hattı üzerinden siparişinizi oluşturun.

Vakti Saati Bize Bırak İndirim Kazan %10

Perdelerinizin alım ve teslim tarihlerini bizim belirlememiz durumunda sipariş tutarından net %10 (yüzde on) indirim kazanabileceksiniz.

Al Götür Hepsini Kampanyası %20

Evinizde kullandığınız (TÜM) perdeleri yıkatmaya karar verdiğinizde sipariş tutarından net %20 (yüzde yirmi) indirim kazanabileceksiniz. tutarından net %10 (yüzde on) indirim kazanabileceksiniz.