hizmet sozlesmesi gorseli

Bu sözleşme TemizlikBu Kayseri Halı Yıkama sayfamızda  tanıtılan hizmetin yasal bildirgesi olup müşteri ile marka arasındaki hizmetin şartlarını belirtir.

Madde 1. Halının Alımı

Halınız, rezervasyon yaparken belirttiğiniz tarihte alınacağı anda seri bir biçimde kontrol edilir. Bir kusuru var ise o anda halınızın resmi çekilerek ilgili kusur da yazılı olarak belirtilerek e-posta ile veya popüler mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla size yollanır. Halınız kaç adet ise fişe yazılır ve belge amaçlı size takdim edilir. Ayriyeten SMS ile de bilgilendirilirsiniz.

  • + Böylece halınızı sizden nasıl aldığımızın; Resim, Fiş ve SMS gibi kanıtları olmuş olur.
  • + Herhangi bir durumda; Resim, Fiş ve SMS aracılığı ile hak iddia edebilirsiniz/edebiliriz.

Madde 2. Halının Teslimi

Halınızı teslim ettiğimiz esnada açıp yere serip kontrol etmenizi istemek zorundayız. Çünkü adresinizden ayrıldıktan sonra herhangi bir sorumluluğu kabul etmemekteyiz.

  • + Halınız açtığınızda ve kontrol ettiğinizde halınızın yeni ve temiz görünümünü incelemiş olursunuz.
  • + Halınızı kontrol ettiğinizde olumsuz herhangi bir durumla karşılaşmanız durumunda personelimiz halıyı tekrardan temizlemek üzere merkeze getirir.

Madde 3. Mes’uliyet Kabul Edilmeyen Durumlar

Aşağıdaki listede bulunan durumlarda markamız ürününüze dair hiç bir sorumluluğu/yükümlülüğü kabul etmez.

  • 90 Gün içerisinde alınmayan ürünleriniz
  • “Bu lekeyi çıkar da sonucu ne olursa olsun” Diyen müşterilerimizin ürünleri
  • Güve ve Rutubet gibi etkenler neticesinde kullanılabilirliği yitmiş ve kirli iken belli olmayan fakat uygulama aşamasında yırtılabilen halılar

Madde 4. Ürününüze Dair Garantiler

Halınız alındığı andan itibaren teslim edilip gözden geçirdiğiniz zaman aralığında halınızın başına olumsuz ve kalıcı bir durum geldiğinde halınızı muadili ile 1 ay içerisinde değiştiriyoruz.

Madde 5. Yapmanız Gerekenler

# Halı teslimi tarihine riayet ediniz: Halınızın alımı esnasında sizinle birlikte karar vereceğimiz halı teslimat tarihi ve saatine riayet etmelisiniz. Aksi takdirde ekstradan servis ücreti alınmaktadır. Halınızın teslim saatinden geriye doğru 48 saat içinde halınızı alacağınız tarihi ve saati değiştiremezsiniz. Bu zaman zarfı öncesinde 1 defaya mahsus değişim talebinde bulunabilirsiniz.

# Halınızı havalandırınız: Halınızın nem ölçümü yapılarak sarılır ve içerisine: Başa, ortaya ve sona olmak üzere 3 farklı bölgeye her ihtimale karşın silikajel yerleştirilir. Halınızı teslim aldıktan sonra kontrolünü yaptırsanız dahi belirli bir süre açıkta tutmalısınız.