Halı Yıkama Fabrikası Kayseri

kayseride makine halisi yikama

 

Belirli teknolojiler kullanılarak dokuma tezgâhında imal edilen halılara makine halısı denilmektedir. Renk, model, desen ve boyut gibi varyasyonları olsa da halkın tüm kesimi “makine veya makina halısı” diye bilmektedirler. Halının kalitesi, imalatçı firmanın kullandığı malzemelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sayfada Kayseri’de makine halısı yıkama işlemini sizler için tanıtacağız. Halınızın makina halısı olup olmadığını bu yazıyı okuduktan sonra kolaylıkla belirleyebileceksiniz. Ayrıca kalem kâğıda halılarınızın boyutunu yazdı iseniz sayfanın en altında bulunan fiyat listesi aracılığıyla alacağınız hizmetin tutarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Makine Halısı Ne Demek?

Eski zaman halıları, herhangi bir teknoloji olmadığından dolayı elde dokunuyordu. El dokuma halıları hakkında daha fazla bilgiyi Kayseri’de el dokuma halısı yıkama bağlantısında bulabilirsiniz. İnsan nüfusunun yoğunlaşması ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte halı sektörü hiçte azımsanmayacak kadar bir ivme kazanmış oldu. Bu kapsamda el dokuma halılarının yerini makine tezgahında dokunan halılar aldı. Makine halısı dediğimiz aslında fabrika ortamında dokuma tezgahında dokunan tüm halı modellerinin genelleme yapılmış adıdır. Bu çerçevede yapısal bakımdan (Pamuk ve naylon değerlerini hariç tutarsak) aynı tipteki halılardır. Fazladan para verip modelli veya lüks bir halı almadıysanız sizin halınızda büyük olasılıkla bir makine halısıdır.

Makine halıları nasıl yıkanıyor?
Hemen 👉 BURAYA tıklayarak 7 adımda Kayseri’de halı nasıl yıkanıyor? Görün.

Halınızın Makine Halısı Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Makine halıları modern dokuma tezgahlarında belirli bir motif üzere dokunup neticesi mis gibi bir halı oluyordur. Halınızın makine halısı mı yada başka bir türde halımı olduğunu sırasıyla aşağıdaki listeye bakarak anlayabilirsiniz.

 1. Halının arkasında bulunan bilgilendirme etiketi ile
 2. Halıyı aldığınız işletmeye danışarak
 3. Halınızın resmini çekip Google resim arama platformu aracılığıyla
 4. 0554 129 1011 Numaralı mobil hattımıza popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp üzerinden halınızın resmini çekip attığınız takdirde en geç 24 saat içinde halınızın ne tür bir yapıda olduğunu size söyleyebiliriz.
TemizlikBu Makine halıarını iyi paklayabiliyor mu?
Hemen 👉 BURAYA tıklayarak müşterilerimizin yorumlarını okuyun.

Kayseri’de Makine Halısı Yıkama Fiyatı Ne Kadar?

Sizlere kolaylık olabilmesi açısından evinizin muhtelif bölgelerindeki halıların metrekarelerini tablo şeklinde hemen aşağıda yazdık. Bu fiyat tablosu aracılığıyla makine halılarınızın yıkama ve temizleme ücretlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca metrekaresi şu kadar. Dediğimizde lütfen! Önceliğiniz fiyat mukayesesinden ziyade işlemin temizlik seviyesi olsun. Zira Kayseri’de 2.5 TL gibi imkansız bir rakam ile makine halısı yıkama işlemi yapanlar mevcuttur. Biz, makine halılarına su tutup kurutmaktan ziyade halınızın temizlenebilmesi için gereken tüm işlemleri uyguluyoruz.

Kayseri Makine Halısı Yıkama FiyatlarıFiyatı
Taban Halısı Yıkama 6 M224 TL
Mutfak Halısı Yıkama Fiyatı Muhtemelen 4 M216 TL
Ölçüye Göre Yıkama FiyatıÜcreti
1 Metrekare Makine Halısı Yıkama Fiyatı4 TL
2 Metrekare Makine Halısı Yıkama Fiyatı8 TL
3 Metrekare Makine Halısı Yıkama Fiyatı12 TL
4 Metrekare Makine Halısı Yıkama Fiyatı16 TL
5 Metrekare Makine Halısı Yıkama Fiyatı20 TL
6 Metrekare Makina Halısı Yıkama Fiyatı24 TL

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahildir. Yukarıda belirtilen tutarların dışında ekstradan bir ücret ödemezsiniz.

One Comment on “Halı Yıkama Fabrikası Kayseri”

 1. Kayseride bulunan, Temizlikbu,
  Halı yıkama Firmasına, Telefonda
  verdiği bilgilerden dolayı çok
  Teşekkür ederim ve işlerinde
  Cenab-ı Hak’tan başarı ve
  Bereket dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir