İşte Gerçek TemizlikBu sloganı ile Kayseri’de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Uyguladığımız her işlemi sağlık bilgisi ve kurumsal marka bilinci ile gerçekleştirmekteyiz.

Şimdi sözü işletme sahibi aynı zamanda firmanın hizmetkârı Sn. Mehmet Karataş'a bırakıyoruz.

mehmet karatasMerhaba, Adım Mehmet KARATAŞ. 1982 Adana doğumluyum. 2014 yılı itibariyle, mesleğim olan dijital pazarlamayı bırakıp halı yıkama sektörüne yöneldim. Bilirsiniz işte, önce bir halı yıkamacının yanında çalışılır, sonrasında kendi yeriniz açılır 🙂 Tamda öyle yaptım.

Kendi işimi kurmak için 6 ay bir fiil evde PC başında oturarak dünya genelinde halı yıkama işlemini araştırdım. Şu sonuca vardım: Makine, solüsyon, iletişim becerisi gibi ve tüm işleyiş ile alakalı konuları evvela bir kenara bırakıp her şeyden önce problemlere odaklanarak bunların çözümünü bulmaya başladım. Problemleri çözdükçe işim büyüyor ve daha geniş müşteri kitlesine erişiyor idim. Markam TemizlikBu’nun kuruluş ve başarı hikâyesini ancak bu kadar açıklayabilirim. Devamı için çay ısmarlamanız gerekmekte. 🙂

Michael Jordan herkesin bildiği üzere dünyanın en iyi basketbolcusu. Peki, bunu ekip ruhu olmadan başarabileceğini düşünebiliyor musunuz? Tabi ki hayır.

Jordan zirvede olduğu zamanlarda yanında Scottie Pippen ve Magic Johnson vardı. Bu üçlü, basketbola o kadar senkronize olmuşlardı ki, çoğu zaman birbirlerine bakmadan pas atabiliyorlardı. Böylelikle kupa kaldırma heyecanını sürekli yaşıyorlardı.

Bu örnekleme ile yola çıkacak olursak TemizlikBu tesisinde çalışan tüm personeller 2 sene önce de aynı idi şimdi de aynı. Biz ekip ruhunu çoktan tamamlamış ve işimize odaklanmış bir markayız.

Hakkımızda Sıkça Sorulan Sorular?