Gizlilik

6698 Sayılı kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında, markamız ile alakalı hususları bu sayfada sizler için açıklayacağız. Böylece markamızın resmi web sayfası olan bu sitenin yasal tüzüğünün bilgisine erişmiş olacaksınız. Kanun bildirgesinin tamamını okumak için TIKLAYIN.

TemizlikBu olarak müşterilerimiz ve site ziyaretçilerimizin gizliliğini, güvenliğini ve dahi haklarını önemsemekteyiz. Bu kapsamda sizlerin yasal haklarınıza değer verme adına bu sayfayı hazırlamış bulunmaktayız. Yine bu kriterlere binaen bizimle etkileşim veya iletişim kurabileceğiniz bağlantılar, sayfanın en üstünde bulunan menüdeki iletişim bilgileri ve bu sayfanın en sonunda listelenmiştir. Bu bağlantıların dışında markamıza has hiçbir platform bulunmamaktadır.

Adana’da halı yıkama ve temizlik hizmetleri almak ve bu hizmetin ayrıntılarını öğrenmekle beraber fiyatlarını çevrim içi incelemek adına sitemizi özgürce kullanabilirsiniz. Uyguladığımız son işlemleri takip ederek kalitemize dair bir puanlama düşüncesine girebilirsiniz. Sitemizi kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur.

Gizlilik Politikamız 3 Ana Başlıktan Oluşuyordur.

TOPLANILAN BİLGİLER

Sitemizde baktığınız sayfaların popülarite ve arama kutusuna yazmış olduğunuz terimler ve sitemize nereden eriştiğin izin kayıtları Google Analytics aracılığıyla depolanır. Beğenileriniz, Yorumlarınız ve sayfada kalma süreleriniz de dahil olmak üzere kişisel güvenliğinizi tehlikeye atmayacak türdeki bilgiler sürekli veri tabanına kaydedilir. Müşterimiz oldu iseniz: Adınız, Soyadınız, Adresiniz ve Telefonunuz ile sınırlı kalmak üzere bu bilgiler kaydedilir.

BU BİLGİLERİN KULLANIMI

Bir sonraki hizmet alma aşamanızda sizi hatırlamamız ve farklı türdeki indirimlerden yararlanmanız ve ayriyeten hitap edebilme ile ürünlerinizi tanıma gibi hatırat edici etkenlere dair saklı tutulur. Markamız bünyesinde hiçbir bilginizin saklı kalmasını istemiyorsanız İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bunu bize bildirebilir ve aynı gün içerisinde talep ettiğiniz işlemi uygulamamızı sağlayabilirsiniz.

BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ

Bilgileriniz COMODO firmasının 2048 bit SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Veri tabanımız ise dünyaca ünlü CMS içerik yönetim sistemi WordPress tarafında bulunmaktadır. Ayriyeten sitemize yapacağınız yorum veya dolduracağınız forum Google’nin ReCaptcha teknolojisi ile filtrelenmektedir.