temizlikbu gizlilik gorseli

TemizlikBu olarak müşterilerimiz ve site ziyaretçilerimizin gizliliği güvenliği ve de haklarına üst düzey önem gösteriyoruz. Yine bu kriterlere binaen bizimle etkileşim veya iletişim kurabileceğiniz bağlantılar bu sayfanın en sonunda listelenmiştir. Bu bağlantıların dışında markamıza has hiçbir platform bulunmamaktadır.

Kayseri’de halı yıkama hizmeti almak ve bu hizmetin ayrıntılarını öğrenmekle beraber fiyatlarını çevrimiçi incelemek adına sitemizi özgürce kullanabilirsiniz. Uyguladığımız son işlemleri takip ederek kalitemize dair bir puanlama düşüncesine girebilirsiniz. Sitemizi kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur.

Gizlilik Politikamız 3 Ana Başlıktan Oluşuyordur.

TOPLANILAN BİLGİLER

Sitemizde baktığınız sayfaların popülariteliği, arama kutusuna yazmış olduğunuz terimler ve sitemize nereden eriştiğinizin kayıtları Google Analytics aracılığıyla depolanır. Beğenileriniz, Yorumlarınız ve sayfada kalma süreleriniz de dâhil olmak üzere kişisel güvenliğinizi tehlikeye atmayacak türdeki bilgiler sürekli veri tabanına kaydedilir.

Müşterimiz oldu iseniz: Adınız, Soyadınız, Adresiniz ve Telefonunuz ile sınırlı kalmak üzere bu bilgiler kaydedilir.

BU BİLGİLERİN KULLANIMI

Bir sonraki hizmet alma aşamanızda sizi hatırlamamız ve farklı türdeki indirimlerden yararlandırmamız ayriyeten hitap edebilme ve ürünlerinizi tanıma gibi hatırat edici etkenlere dair saklı tutulur.

Markamız bünyesinde hiçbir bilginizin saklı kalmasını istemiyorsanız İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bunu bize bildirebilir ve aynı gün içerisinde talep ettiğiniz işlemi uygulamamızı sağlayabilirsiniz.

BİLGİLERİN GÜVENLİĞİ

Bilgileriniz COMODO firmasının 2048 bit SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Veri tabanımız ise dünyaca ünlü CMS içerik yönetim sistemi WordPress tarafında bulunmaktadır. Ayriyeten sitemize yapacağınız yorum veya dolduracağınız forum Google’nin ReCaptcha teknolojisi ile filtrelenmektedir.


temizlikbu dmca sertifikasi resmi