Halı türüBirimFiyatı
Makine halısıM2₺ 4.5
Acem halısıM2₺ 4.5
Bünyan halıM2₺ 4.5
El dokuma halıM2₺ 4.5
Isparta halısıM2₺ 4.5
KilimM2₺ 4.5
Şagi ShaggyM2₺ 4.5
Step halıM2₺ 4.5
Yün halıM2₺ 4.5

Opsiyonel Ücretler

Kenar Kapama (Overlok)M2₺ 4
Halı Saçağı KesmeMetresi₺ 4
Halı KesmeMetresi₺ 4
Halı BekletmeAylık Adet₺ 5
Kalıcı ParfümAdet₺ 15

Halı yıkama fiyatı bilgilendirmesi

  • Yukarıda yazılı olan fiyatlar, hizmet alacak olan kişinin ödemesi gereken net tutardır.
  • Hizmet bedellerine katma değer vergisi (K.D.V.) dahildir.
  • Hizmete servis bedeli (Halıyı alma-Teslim etme) ücretleri dahildir.
  • Koşullar hususunda daha fazla bilgi için Hizmet sözleşmesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Oturma odası halısını yıkatma ücreti

Kayserililere göre oturma odası halısının adı taban halısıdır. Her ne kadar yeni nesil bunu bilmese de eskiler bu terimi kullanmaktadırlar. Ev içerisinde en çok ayak basılan halı ise budur. Standartları göz önünde bulundurursak, oturma odasında genellikle 6 metrekarelik halı bulunmaktadır. Bu halının ise yıkama, temizleme, servis ve KDV dahil fiyatı ₺ 24'tür.

Mutfak halısının yıkama ücreti

Ev hanımlarının asla bakmak istemediği tek halı ise mutfak halısıdır. Dökülen yemekler mi dersiniz, yağ mı, salça mı.. En çok bu halı kirlenmektedir. Bu durumda yapılabilecek yöntem ise şudur: Mutfak halınızın yıkama sürecine +2 gün daha ekleyerek suda bekletme işlemi uyguluyoruz. Böylece mutfak halısındaki tüm lekeler yok oluyor. Bu işleme ekstra bir ücret ödemiyorsunuz. Mutfakta kullanılan halı genellikle: Uzun ise 3 m2, dikdörtgen ise 4 m2 boyutunda oluyor.

Benim halım 1 adet, halı yıkamacılar tek halı için gelmiyor?

Kayseri halı yıkama firması - TemizlikBu olarak yaptığımız işe parasal yönden bakmıyoruz. Bu da demek oluyor ki tek halı için tabi ki gelip halınıza yıkama ve temizleme işlemlerini uygulayabiliyoruz.

Kayseri halı yıkama fiyatı nasıl belirleniyor?

Kayseri'de halı yıkama fiyatı, serbest piyasada birçok halı yıkama işletmesi tarafından değişiklik göstermekte. Kimileri kampanyalar düzenleyerek sunduğu hizmeti cazip hale getirmeye çalışırken kimileri ise sektöre yakışmayacak biçimde ücret politikası sergilemekte. Tabi ki işin sağlık boyutu Erciyes'in zirvesinde duruyor. Biz yaptığımız işlemlerde fiyat konusunu her zaman ikinci plana bırakıyoruz. Zira hiç bir şey sizin sağlığınızdan daha üstün değildir.

Şimdi ne yapmalısınız?

Kişinin ayinesi iştir lafa bakılmaz

atasözümüz tam da burada vuku buluyor. Bizden hizmet alan müşterilerimizin yorumlarını okuyarak kararınızı verebilirsiniz.

En ucuzu mu? En sağlıklısı mı?

# Günümüzde bulaşık deterjanı ile de (maalesef) halı yıkayan şirketler mevcut. Bu durumun sonucunda halı ile temas eden ayaklar mantar ve dahi çeşitli hastalıklara kapılabiliyor.
✅ Oysaki halı, sağlık bilgisi kurallarınca temizlenmelidir.

# Günümüzde çoğu halı yıkamacılar, halıları açık havada kurutuyor. Çünkü kapalı halı kurutma odasının maliyeti neredeyse bir halı yıkama firması açmak kadarınca.
✅ Halılarınız güneşten, tozdan, yağmurdan, kuş pisliğinden ve daha birçok sağlık bilgisini tehdit edecek maddeden uzak bir şekilde kapalı ortamda kurutulmalıdır.

# Günümüzde birçok halı yıkamacı, halı yıkamada ilk işleme yıkama ile başlıyor. Halı tozlu bir biçimde yıkanıyor ve sadece su değmiş oluyor.
✅ Halılarınız yıkanmadan evvel toz çırpma makinesinden ve toz vakumlama işleminden geçirilerek tozsuz bir biçimde yıkanması gerekir.

# Günümüzde birçok halı yıkamacı, halılarınızı "kurudu" sanıp paketleyerek size teslim ediyor.
✅ Oysaki halı, nem ölçme işleminden geçirilmelidir. Paketleme esnasında içerisinde (Başta, Ortaya, Sona) nem alıcı özelliği bulunan silikajel yerleştirilmelidir.

Markamız TemizlikBu'ya ait birçok sosyal medya platformlarında memnun olan müşterilerimizin yorumlarına rastlarsınız. Memnun olmayan kişiler ise henüz müşterimiz değildir!