Halı TürüBirimFiyatı
Makine halısıM25 TL
Şagi halıM25 TL
El dokuma halıM27 TL
HalıfleksM24.5 TL
Kaymaz (Altı Plastik) halıM24.5 TL
Yün halıM27 TL
Step halıM27 TL
Dijital baskılı halıM24.5 TL
Bünyan halıM27 TL
KilimM27 TL

Yıkama Fiyatları Hususunda

Kayseri’de satışta olan halı yıkama hizmetimizin fiyatları aşağıda listelenen unsurlardan ötürü piyasa fiyatlarından bir tık yukarıdadır.

 • Çamaşır suyu ve bulaşık deterjanı yerine halı şampuanı kullanılmaktadır.
 • Halı alımı ve teslimatı esnasında sizi bekletmeme adına Siz Temizlik buya değil, TemizlikBu size uymaktadır.
 • Halılarınızın tamamen tozsuz bir biçimde elinize ulaşması için çırpma ve paketleme makinesinde hav alma işlemleri uygulanmaktadır.
 • Başka bir müşterinin halısının suyu ile sizin halınızın suyu asla karışmaz. Böylelikle hepatit B hastalığı taşıyan birisinin halısı ile sizin halınız ayrı su ile işlem görmüş olur.
 • Halı parfümü konusunda oldukça hassasız. Zira parfüm, güzel koku yaymasından ziyade ayak sağlığınıza herhangi bir yan etki yapmamalıdır. Bu doğrultuda TemizlikBu tesisinde kullanılan parfümün litre fiyatı, sıradan parfümlerin neredeyse 15 katı yüksekliğindedir.

Halı Yıkama Fiyatları Neden Değişik?

Yukarıdaki tablodan da görüleceği üzere halı türlerinin yıkama fiyatları metrekare bazında değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi/sebepleri ise halılara uygulanan solüsyon ve tekniklerden ötürüdür. Bu fiyat ayırımının yapılmasının sebeplerinin belli başlı olanları sizler için liste haline getirilmiştir.

 1. Şagi ve makarna tipi halılar çırpma ve paketleme işleminden 2 defa geçmektedir.
 2. Yine Shaggy diye nitelendirilen şagi halılar, normal halılara nazaran daha kalındır. Yıkama sonrası üzerinde kalan şampuan miktarı yoğundur. Bu anlamda 2 defa x2 durulama işlemi yapılması neticesinde tamamen köpüksüz bir şekilde yıkama işlemi tamamlanmış olur.
 3. Yün, el dokuma, Isparta tipi kök boya ile imal edilen halılara özel hidro solüsyonu kullanılmaktadır. Bu solüsyon yıkama esnasında halıların renk akma işleminin önüne geçmektedir. Açıkça belirtmek gerekirse hidro solüsyonunun litre fiyatı halı şampuanından neredeyse 3 kat daha fazladır.

Daha fazla ayrıntı için müşteri temsilcimizden bilgi almanız gerekmektedir.


Kayseri’de 800 Küsur Halı Yıkamacı Varken Neden TemizlikBu?

Halı yıkama diye tabir edilen işlem günümüzde su ile ıslatılıp kurumaya bırakılma gibi görünse de esasında hiçte böyle değildir.

 • Halının uzun ömürlü olabilmesi için doğru işlem ve teknik uygulayan TemizlikBu
 • Erken sürede (İyi durulanmadığından dolayı) kirlenmemesi için x2 durulama işlemi yapan TemizlikBu
 • Halıyı parlak görebilmeniz için limon tuzu yerine şampuan kullanan TemizlikBu
 • Halılarınızı sizin müsait olduğunuz vakitlerde aldığı için TemizlikBu
 • Evinize halı alımı ve teslimatı esnasında zile basıp sizi ve var ise bebeğinizi rahatsız etmeden “Efendim, aşağıdaki kapıyı açar mısınız?” izin isteyen TemizlikBu
 • Halılarınızı teslim aldığınız esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi isteyen TemizlikBu
 • Daha fazla (Neden TemizlikBu?) tüm cevaplar Hakkımızda sayfasındadır.

Fiyatlar Hakkında Merak Ettikleriniz

Fiyatları Kim ve Nasıl Hesaplıyor?

TemizlikBu ile bir hizmet aldığınız taktirde personelimiz halılarınızı aldığı esnada toplam metrekare ve tutarı size söyleyecektir. Söz ile söylemekle kalmayıp fiyatı sipariş fişine yazıp size verecektir. Halılarınız özel kesim ise sipariş fişine “HESAP” yazılır. Tesisimizde paketleme esnasında halılarınız ölçülür. Teslim olunacağı gün başlangıcında tarafınıza SMS ile bilgi verilir.

Ekstra Bir ücret Var Mı?

Halı yıkama fiyat tablosunda belirtilen ücretlerin dışında herhangi bir şekilde fazladan ücret ödemezsiniz. Buna ek olarak K.D.V. ve servis ücreti hizmet bedelinin içindedir.

Hesabı Kendim Yapmak İstiyorum!

Elbette ki bu fiyatlandırmayı sizde yapabilirsiniz. Halınızın arka kısmında bulunan halı etiketinde ölçüler yazmaktadır. 100×300 gibi bir ibare görmeniz neticesinde 100 çarpı 300 işlemi sonucunda metrekare birimine ulaşabilirsiniz. Ayrıca TemizlikBu, kendi halılarının hesabını yapan müşterilerinin belirttiği ölçüye riayet eder.

Ödemeyi Ne Zaman Yapıyoruz?

Halıların teslimatı esnasında açıp kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz. Halılarınızın alındığı esnada herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

İndiriminiz Var Mı?

Tek bir evde olmak şartı ile 40 Metrekare ve üzeri ölçüde halı sahibi iseniz size özel %10 indirim sağlanabilir. Bu işlem ise halı siparişi esnasında belirlenir.

Kurumsal Halı Yıkama Fiyatları

Periyodik olarak halı yıkama işlemine ihtiyaç duyan firma, kurum ya da kuruluşlara özel olarak fiyat çalışması yapılmaktadır. Bu fiyatlandırma için halılarınızın görülmesi gerekmektedir.