Çocuklar için ilgi çekici halı modelleri

bonibon hali

Çocuklarımızın eğitimi ve eğlencesi, biz ebeveynler için her zaman önem arz etmektedir. Bu kapsamda aşağıdaki resimleri inceleyerek çocuğunuza alabileceğiniz ilginç ve ilgi çekici halı modellerini keşfetmiş olacaksınız.


1- Puzzle Halı (Arabalı)

Çocukların zihinlerini genişletebilecek bir işlem olan puzzle, artık halıda! Çocuklarınız hem zeminden korunacak hem ise halı üzerinde sıkılmadan oyun oynayabilecek.

araba puzzleli hali


2- Yol Öğretici Halı (Yarışmalı 🙂 )

Bu halıda çocuğunuz ya kardeşi ile oynayacak yada bir arkadaşıyla. Oyuncak arabayı yarıştırma oyunu ile hem vücudu farklı şekillerde çalışmış olacak hem ise eğlenceli vakit geçirmiş olacak.

araba yarisli hali


3- Ara Ara Belkide Bulursun. Halısı 🙂

Halıların herhangi birisinin herhangi bir bölgesine bir şey yerleştiriyorsunuz. Sonrasında ise çocuğunuza onu bulmasını söyleyerek hem eğlendirmiş oluyorsunuz hem ise çabalama kabiliyetini artırmış oluyorsunuz.

bir seyler arayan cocuk


4- Bonibonlu Halı

Çocukların bu sayfadaki halılar arasında hiç şüphesiz bu halıyı tercih edeceğinden eminiz 🙂 Çünkü adı üstünde bonibon. Bu halıyı almanız durumunda her gün markete gidebilirsiniz 🙂

bonibon hali


5- Çim Sahaya Benze Halı

Genellikle oğlunu sporcu olarak yetiştiren babaların tercih bu halı oluyor. “Sen çocukluğunda da mı futbolcuydun?” Sorusunun mesaisi işte bu halı üzerinde geçiyor.

cim sahaya benzer hali


6- Renk Öğretici Halı

Henüz büyüme aşamasına yeni girmiş çocuklara renkleri kolayca öğretebilmek için bu halıya sahip olmanızı öneriyoruz. Zinhar renk eğitimi için fazladan vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz.

dama resimli hali


7- İleri Düzey Futbol Sever Çocuklara Dair 🙂

Artık her gün çamaşır yıkamaktan bıkan annelere çok pratik bir çözüm. Çocuklar dışarıda top oynayacağına evde bu halı üzerinde oynayabilirler.

futbol sahali hali


8- Düt Düt Yapmayı Sevenlere 🙂

Çocuklar ev içerisinde elbette ki bir şeylerle meşgul olmak durumundadır. Gün içerisinde çocuğunuza bakmaktan ev işlerine vakit bulamıyorsanız bu halıdan temin ederek ev işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

hali uzerinde araba


9- Pilot Heveslisi Çocuklara

“Ben büyüyünce pilot olucam” Diye çocuğunuz sürekli size bunu söylüyorsa ona ufaktan da olsa bir şans verebilir onu bu erdemli mesleğe alıştırabilirsiniz.

hali uzerinde ucak


10- Yerinde Duramayan Çocuklara

Ev içerisinde sürekli koşuşturup bir şeyler kırıp döken çocuğunuza bir durdurma yöntemi arayışındaysanız bu halı tam da size göre. Halı üzerinde farklı bölgelere zıplayarak hem eğlenmiş oluyor hem ise bir şeyler kırmayı bitiriyor.

halida seksek oynayan cocuk


11- Vefakar Anne 🙂

Çocukların oynaması gereken yerde biraz da siz oynamak istemez misiniz?

halinin uzerinde oynayan anne


12- Harfli Halı

Çocuklar ev içerisinde vakit geçirirken eğitimini de alabilmelidir kanısındayız. Bu anlamda çocuklarınızı akıllı telefonlardan uzak tutup onlara ciddi bir eğitim vermenizin başlangıcı bu halı olabilir!

harf ve rakamli hali


13- Hayvan Siluetli Halı

Daha neyin ne olduğunu bilmeyen çocuklar bu halıdan korkabilecektir. Bundan ötürü yaşı büyümüş neyin ne olduğunu az buçuk kestirebilen çocuklara önerebileceğimiz bir halı modeli.

hayvan siluetli hali


14- Kale Resimli Halı

Futbola ilgi duyan çocukların beğenebileceği bu halı modelini, anneler her ne kadar istemeseler de babalar ansızın alıp yere serebiliyor. O zaman ne diyoruz? Hızlı olan kazansın 🙂

kale resimli hali


15- Papatya Kızlara

Annesinin sözünden çıkmayan ve annesini hiç üzmeyen o minik narin prenseslerin beğenebileceği bu halı modeli, çocuğunuzun odasına çok yakışacak!

kus siluetli hali


16- Uzun İnce Bir Yoldayım Halısı

Çocuklarınızın daha da akıllı olması sizin elinizde! Onun boş kaldığı vakitlerde bu halıdaki gibi karmaşık yapıları izletip çözmesini sağlayabilirsiniz.

sehir resimli hali


17- Park Siluetli Halı

Yemyeşil görüntüsüyle insanın içine ferahlık veren bu halı modeli, çocuğunuzun odasına ayrı bir hava katmanın yanı sıra dışarıda gezme esnasındaki davranışlarının eğitimini de verebileceksiniz.

park resimli hali


Çocuklarımız bizim her şeyimizdir. Onları eğitmek, Onlara öğretmek ve her ne olursa olsun onları sevmek en asli görevlerimizdir. Çocuklarınızın ilgisini çekebilecek halı modellerini sizler için bir araya getirdik. Sizin de bu sayfaya eklemek istediğini ilginç halı çeşitleri var ise hemen istegercek@temizlikbu.com adresine postalayın. 24 saat içerisinde yayınlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir