Merhaba sayın müşterilerimiz ve blogumuzun takipçileri. Bugün sizlere “Kardeş firma” diye nitelendirdiğimiz Malatya halı yıkama firması Royal halı yıkama adlı işletmeden bahsedeceğiz. Ayrıca tanıtacağız. Tanıtımını yapacağımız bu halı yıkama fabrikası, tıpkı Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu mantığında profesyonel düzeyde çalışan bir markadır. Sahibi ise Sn. Ferhat Bozkurt çok değerli ve de müşterilerine her zaman saygıda kusur etmeyen biridir. Şimdi Royal halı yıkama fabrikası ne demiş bir bakalım.

Royal Halı Yıkama Firması Diyor ki

Malatya halı yıkama firması olarak, ev hanımlarının temizliğe ne kadar özen gösterdiklerinin farkındayız. Evlerde kullanılan halılar her ne kadar evin içinde dışarıda giydiğimiz ayakkabı ve terlikleri evde giymesek de halılar havadaki tozu bile emerler. Bu tozlu ortamda halılar, mayt gibi gözle görülemeyecek bakterilerin üreyip çoğalması için oldukça elverişli bir ortam hazırlarlar.

Royal halı yıkama, size bu halıların temizliği için güvenilir ve hijyenik bir temizlik sunmaktadır.  En kaliteli, antialerjik temizlik malzemelerimizle Malatya halı yıkama fabrikası olarak sizin ve ailenizin her zaman yanınızdayız.

Firma hakkında

Firmamızın kuruluşundan beri kendine prensip edindiği ilkelerin başında kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim işimize canı gönülden bağlanmamıza ve bu başarı yolculuğunda emin adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır. Biz Malatya halı yıkama firması olarak sektörde işimizin ne kadar ciddiyet ve prensiple çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Halı yıkama ve temizleme piyasasında prensipli çalışmayan halı yıkama şirketlerinin, başarı yolundaki tırmanışlarının hüsranla sonuçlandıklarını görmekteyiz. Müşterilerine yüzünü dönen kaliteden taviz veren halı yıkama firmaları asla başarı elde edemeyecekleri aşikardır.

Malatya royal halı yıkama markamız kapsamında elde ettiğimiz başarılarla yetinmeyerek sürekli kendi alt yapımızı yeniliyoruz. Gerek halı yıkama makinesi ve teçhizat konusunda gerek ise deneyimli uzaman kadromuzla sürekli bir yenilenme sistemi içerisindeyiz. Bahsetmek gerekirse özellikle Malatya’da halı yıkama sektöründe büyük yeniliklere öncülük ederek sektörel gelişmeye katkı sağlamaktayız.

Firmanın kalitesi

Royal halı yıkama Malatya’da kalite konusunda adından çokça söz ettiren bir firma olduğu herkes tarafından çok iyi bilinmektedir. Malatya’da bayanlar tarafından çok tercih edilmemizde bunun bir göstergesidir. Royal halı yıkama Malatya şubemiz, kaliteli hizmete ulaşma konusunda büyük bir arge çalışması yürütmektedir. Kendi bünyemizde bulunan ehil ustalarımız sayesinde kaliteli temizlik , derinlemesine  hijyen sunabiliyoruz. Moleküler yapısı  sayesinde halılara canlılık ve yumuşaklık veren şampuanlarımız sağlığınıza herhangi bir yan etki yapmamaktadır.

Sunduğu hizmetler

%100 Bitkisel içeriğe sahip halı yıkama şampuanları kullanarak Malatya’nın her bölgesine kaliteli ve şu aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz.

  • Halı yıkama
  • Koltuk yıkama
  • Battaniye yıkama
  • Halı kenarı kapama (overlok)

Malatya Royal halı yıkama firması olarak bizi tercih ederseniz en kaliteli, hijyenik temizliği evlerinize getirebiliriz. Her ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilirsiniz. Size bir telefon kadar uzağız.

Sonuç

Evet, böylelikle Malatya halı yıkama hizmeti veren kardeş firmamızı tanımış olduk. Malatya’da yaşayan ev hanımları ve annelere halı temizleme konusunda bu markaya gözleri kapalı bir şekilde güvenmelerini öneririz. Zira 100.000 TL’lik makineleri reklam broşürlerine bastırıp gerçekte inşaat kalıntılarının içerisinde halı yıkamaya çalışan işletmecikler maalesef mevcut. İyisi mi? Ayak sağlığınıza önem veriyorsanız Malatya halı yıkama firması Royali seçin.