Merhaba değerli takipçilerimiz. Bugün size müthiş bir icattan bahsedeceğim. Biz halı yıkama firmaları işleyiş esnasında en çok halı asarken zorlanırız. Kimse bunun aksini iddia edemez. Şimdi sıkı durun size harika bir haberim var! İstanbul’da yaşayan Sn. Uğur Büyük güçlü bu zorlu işlemi tek bir aparat ile yenerek çok müthiş bir icat geliştirmiş. Halı asma aparatı olarak nitelendirdiği bu ürün tüm halı yıkamacıların işini oldukça kolaylaştıracağa benziyor.

Genel Bakış

Manisa Akhisar temizlik firması sahibi Sn. Ferdi talan videoda da dinleyeceğiniz üzere bu ürüne ilk sahip olan ve inceleme videosu çeken kişidir. Halı asma aparatı 2 farklı metalden yapılmıştır. Bunlar demir ve krom modelidir. Ürün olabildiğince kalın olduğu kadar aynı zamanda da hafiftir. Genellikle 5 veya 6 metrekarelik halılarda oldukça işe yarayan bu ürün aynı zamanda uzun yollukları asmakta da kullanılabilmektedir. Rulman teknolojisi sayesinde oldukça işlevsel olan halı asma aparatını kolaylıkla kullanabileceksiniz.

Uzun Halı Asma İşlemi

Metrelerce uzun halı ve yolluklar diğer halıların asma işleminden daha zordur. Bu uzun yollukları asmanın da üstesinden gelen bu ürünün işlem videosunu izleyebilirsiniz.

Sonuç

Adana halı yıkama firması TemizlikBu olarak bu ürünü oldukça beğendiğimizi belirtiyor ve sizin de bu üründen alıp işinizi kolaylaştırmanızı öneriyoruz. Üretici ile irtibat: Uğur Büyükgüçlü 0541 476 74 56