adana apartman temizligi hizmeti temizlikbu

Adana apartman temizliği hizmetini sözleşmeli olarak sunan TemizlikBu ile sizde apartmanınıza temizlik hizmetini periyodik olarak yaptırabilirsiniz. Asgari 6 aylık olmak üzere apartman temizlik işleminde şu aşağıdaki başlıklar uygulanmaktadır.

  1. Günlük rutin temizlik
  2. Çöp alımı
  3. Haftalık genel temizlik

Sizde işinizi sağlama alarak apartman temizlik ihtiyacınızı kurumsal bir marka ile karşılamak isterseniz biz hizmete hazırız.

  • adana apartman temizlik iscisi
  • adana apartman cop toplama islemi
  • adana apartman temizleme personeli

Apartman Temizleme Fiyatları

Hizmet türü Personel sayısı Fiyat
Günlük personel 1 140 TL
20 Daireye kadar 1 80 TL
Aylık Talebe Göre Sorunuz
Yıllık Talebe Göre Sorunuz
Tüm Fiyatlara Bak

Apartman Temizliği Hususunda Sorulanlar

Adana apartman temizliğinde malzemeler kime ait?

TemizlikBu olarak Adana'da sunduğumuz apartman temizleme hizmetinde tüm solüsyon ve diğer ekipmanlar tarafımızca karşılanmaktadır. Ürünlerimizden eminiz ve sağlıklı bir iş çıkarmaya yönelik sizin tarafınızdan verilen hiç bir ürün yada solüsyonu kullanmamaktayız.

Adana'da apartman temizliğine gelenler kimler?

Adana apartman temizliğine gelen kişileri, sitemizin üst kısmındaki menüde bulunan ekibimiz isimli sayfadan görebilirsiniz.

Adana'daki apartman temizliğinde herhangi bir risk var mı?

Dünyada ilk kez uygulanacak bir işlem olmadığından ötürü.. Sağlık güvencesi kapsamında ve hizmette yeterlilik belgesine sahip personellerimiz olduğundan ötürü.. Her şeyden evvel profesyonel hizmet sunma bilinciyle çalıştığımızdan ötürü.. Herhangi bir riskiniz bulunmayacaktır.

Adana apartman temizliği fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Adana apartman temizlik ücretlerini birebir görüşme esnasında netleştiriyoruz. Sitemizde bulunan fiyat ise; 10 katlı ve her katta 2 daire olacak şekilde belirtilmiştir.

Tüm Sorulara Bak