• temizlikbu slide 1
  • temizlikbu slide 2
  • temizlikbu slide 3

TemizlikBu – Kayseri Halı Yıkama

Kayseri halı yıkama firması TemizlikBu markamız kapsamında halı temizlik hizmetini profesyonel düzeyde sunmaktayız. Halılarınızı teslim ettiğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istemekteyiz. Yüzlerce yazılı ve videolu müşteri yorumuna sahip kurumsal bir firmayız.

Talas, Melikgazi ve Kocasinan’daki tüm bölgelere servisimiz bulunmaktadır. Sitemizde halı yıkama fiyatlarını inceleyebilir, müşterilerimizin çekmiş olduğu videoları izleyebilir ve hemen hizmet için iletişim sayfamızdaki irtibat bilgileri ile bize dakikalar içerisinde erişebilirsiniz.

Kayseri’de yıllarca halılarınızı güvenilir bir şekilde yıkatacak firma bulamadığınızın bilincindeyiz. TemizlikBu, bir halı yıkama fabrikasından beklentiniz ne/neler ise karşılamaya hazırdır!

Hizmeti İncele

Halı Yıkama Fiyatları

HizmetBirimTutar
Makine HalısıM25 TL
El DokumaM210 TL

Kayseri’de uygulanan halı yıkama fiyat tarifesi, halının cinsi ve boyutuna göre değişiyor. Şöyle ki; Tek parçada 8 M2 ve üzeri olan halılara ekstra ücret uygulanıyor. Hizmetin net tutarı, halıların alımı esnasında belirleniyor. Halı türlerinin yıkama/temizleme işlemlerinin ücretlerini fiyatlar sayfamızdan hızlıca inceleyebilirsiniz.

Fiyatlar Sayfasına Git

Sıkça Sorulan Sorular

teknolojik hali yikama kayseri

Halılar, birçok personel gözetiminde, otomasyon sistemli makinelerle işlem görüyor. Şayet aşama aşama okuyup izlemeyi düşünüyorsanız Halı yıkama sayfamıza bakmanız öneriyoruz. Bunları anlatmak yerine hijyen ve sanitasyon üzerine kurulu olan tesisimize sizi davet etmek istiyoruz. Tüm işleyişi yerinde bizzat görmenizi istiyoruz. TemizlikBu markamızın ayrıcalığı ve hizmetin kalitesini ancak böylece anlayabileceksiniz.

hali kurutma odasi temizlikbuHalılar kapalı kurutma odasında 10 saatte tamamen kuruyor. Kurutma odasının avantajları ise şöyle;

  1. Tozsuz ortamda (Açık hava olmadığından ötürü) kuruma
  2. Güneş ışığına (Halının kemikleşmesi önleniyor) maruz kalmadan kuruma
  3. Nem ayar makinesi sayesinde (Islak veya nemli halı teslimatı olmaması) tam kuruluk sağlanıyor.

temizlikbu leke kontroluTesisimizde ilk aşama leke kontrolüdür. Halıları teker teker inceleyip yıkama öncesi leke çıkarma işlemi uygulamaktayız. Bundan dolayıdır ki, halı teslimatı esnasında alnımız ak bir biçimde= Halılarınızın en kirlisi hangisi ise açıp kontrol eder misiniz? Diyebiliyoruz. 800 ve üzeri halı yıkama firması bulunan Kayseri’de bu işlemi sadece biz yapmaktayız!

havuz sistemiHavuz sistemi demek= Bütün halıların aynı su içinde yumuşamaya bırakılması demektir. Böylece halıların daha steril olacağına inanılır. Oysa ki tam tersi. Neden mi? Hepatit hastalığı taşıyan birinin halısı ile, bebeğinizin halısının aynı su ile yıkandığını düşünmeniz yeterli cevap olacaktır. Kayseri’de hangi halı yıkama firmasına giderseniz gidin, mutlak suretle yıkama makinesinin önünde ufak çaplı halı ıslatma havuzu vardır. Makinede işlem gören pis su, bu havuza tahliye edilerek bir sonraki halı ıslatılır. Çünkü su faturası az gelmelidir 🙂

TemizlikBu olarak tesisimizde veya makinemizde asla havuz sistemi bulunmamaktadır. Her halı, kuru bir biçimde makineye verilir. Makineden püskürtülen su ile halı ıslanır ve sonrasında bu su direkt kanalizasyona gider.

hali servisi kayseriHalı alım ve dağıtım saatleri 09:00’da başlayıp hava kararmaya yakın son bulmaktadır. Sizin müsait olduğunuz saat aralığında (Şayet güzergah üzerinde iseniz) halılarınızı almaya ve teslim etmeye geliyoruz. Kayseri’de müşterisinden izin isteyerek çalışan tek halı yıkama markası olmaktan sevinç duyuyoruz 🙂

kayseri hali yikama servisi guzergahiKayseri merkezde bulunan; Talas, Melikgazi ve Kocasinan ilçelerine bağlı tüm bölge, mahalle, cadde, semt ve bulvarlara servis aracımız gidiyor. Ayrıca Belsin, İldem, Erkilet Hisarcık gibi merkeze yakın bölgelere de hizmetimiz vardır.

hali yikama fiyat hesaplama

Yukarıdaki resimden de anlayacağınız üzere mezru veya metre ile sizde halılarınızın metrekare birimini bulabilir ve yıkama fiyatını kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Yine de bunu başaramadı iseniz size bir tüyo verelim= Akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile halılarınızın boyutunu hesaplayabilirsiniz.

temizlikbu isleyisTesisteki işleyişin durumuna göre 3 ile 6 gün arasında halılarınızı teslim ediyoruz. Butik hizmet vermediğimizden dolayı, her şey sırasıyla ilerliyor. İş akışını listeleyecek olursak az çok kendiniz halılarınızın ne zaman geleceğini kestirebilirsiniz.
1. Gün: Alım
2. Gün: Yıkama
3. Gün: Kuruma
4. Gün: Paket ve Servis

temizlikbu hali yikama makinesiTürkiye’de onlarca halı yıkama makinesi imal eden firmalar mevcut. Araştırmalarımız neticesinde hijyen ve sanitasyon değerleri bakımından en yüksek olduğuna karar verdiğimiz HAYIKAMA markasının makinelerini kullanmaktayız. Sıradan makinelerin neredeyse 2 katı fiyatına satılan bu makinelere sahip olmak hem güç hem ise bir ayrıcalık 🙂

  1. Halı çırpma (Silkeleme – Toz alma) makinesi
  2. Halı yıkama (8 disk fırça, alt ve üst silindir, vakumlu) makinesi
  3. Halı sıkma (su tahliyesi, ekstra durulama özellikli) makinesi
  4. Halı kurutma (Kapalı oda, nem alma) makinesi
  5. Halı paketleme (5.5 KW gücünde motora sahip, alt ve üst fırçalı) makinesi

garantili hali yikama temizlikbuTemizlikBu olarak %99 temizlik garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız. Müşterilerimizin yorumlarından da anlayacağınız üzere halı yıkama işimizden evvela hizmet esnasındaki davranışımızdan dolayı takdir toplamaktayız.

Bu güne kadar hiç bir müşterimizi hüsrana uğratmadık ve bundan sonra da kimseyi kirli halı ile baş başa bırakmak istemiyoruz. Ayrıca hizmet sözleşmesi sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Tüm Sorulara Bak
Yükleniyor…
kayseri halı yıkama kampanyaları

TemizlikBu İletişim

Telefon: 0554 129 1011

Mail: temizlikbu@gmail.com

Fabrika: Altınoluk,Kayseri

Ofis: Uçar Sk., Talas/Kayseri

Ofis 2: Derebey Sk., Melikgazi/Kayseri

temizlikbu harita